Zobacz zdjęcia (5)
Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości..., Kielce - zdjęcie 1
Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości..., Kielce - zdjęcie 2 Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości..., Kielce - zdjęcie 3 Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości..., Kielce - zdjęcie 4 Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości..., Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości... id:52111

Kielce, świętokrzyskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali."
– Don McCullin

Moją specjalnością są reportaże i portrety. Bardzo cenię naturalność, prostotę. Zapewniam i udowadniam, że nie trzeba być zawodową modelką, aby perfekcyjnie wyjść na zdjęciach. Szkolenia i warsztaty z reportażu ślubnego i portretu pod okiem najlepszych nie tylko w Polsce ale i na świecie, a do tego moje doświadczenie zapewni WAM w pełni profesjonalne zdjęcia w tym Waszym najważniejszym Dniu.

Jeśli chcesz, żebym zatrzymał wyjątkowe chwile w Twoim życiu, mieć pamiątkę z dnia ślubu - dla siebie lub bliskich, reportaż z ważnego wydarzenia w Twoim życiu to zapraszam do kontaktu.
Zadzwoń, porozmawiamy na żywo przy kawie lub online, wymienimy się pomysłami i ustalimy zakres współpracy i wasze plany fotoślubne. To WY kreujecie waszą fotopamiątkę ślubną.

Oferta dostosowana do Waszych potrzeb, w tym również przepiękne fotoalbumy, fotoksiążki, pendrivy w drewnianym pudełku z indywidualnym grawerem. Zapraszam.
Konkurencyjne ceny!

Wykonuję sesje zdjęciowe:
- reportaże ślubne
- sesje ślubne
- wieczory panieńskie
- sesje narzeczeńskie
- sesje portretowe dla Ciebie, dla bliskich

Sesje ślubne w Polsce i za granicą - ustalamy indywidualnie.

Posiadam wolne terminy na sezon ślubny 2022/2023
Zadzwoń, napisz i sprawdź moją ofertę dla Was.
Będzie mi bardzo miło jeśli to właśnie ja będę dokumentował Wasz Wielki Dzień.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj jestem od przygotowań Panny Młodej do oczepin. Oczywiście wszystko ustalamy indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera reportaż od przygotowań Panny Młodej do Oczepin, ok. 1:00. W tym mini sesja w dniu ślubu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 1994 roku, kiedy zaczynałem fotografować aparatem na klisze marki ZENITH :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w pracy fotografa uwielbiam ludzi. Poznawanie, odkrywanie, pokazywanie ludzi od tej "lepszej, piękniejszej strony"

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na wysokiej klasie aparatach Nikon i jasnych obiektywach które pozwalają zrealizować każde wesele.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze na wesele jestem ubrany odpowiednio do sytuacji czyli elegancko, tak abym nie rzucał się w oczy a wręcz przeciwnie - wtapiał w tłum :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam zgodnie z umową - zazwyczaj jest to ozdobny pendrive w pudełku z grawerem, do tego przepiękne fotoalbumy lub fotoksiążki. Oczywiście wszystko zawsze ustalamy indywidualnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to zdjęcie pokazujące emocje, które gdyby nie ja... nikt by nie zauważył :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiechnięta i spontaniczna Para Młoda i Świadkowie i oczywiście DJ/orkiestra którzy potrafią również porwać na parkiet do tańca i zabawy.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Posiadam odpowiedni sprzęt, jasne obiektywy a także lampy reporterskie które pozwalają pracować w trudnych warunkach oświetleniowych - czy to ciemne kościoły czy sale weselne.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Uwielbiam fotografię klasyczną i naturalną. Taką, do której jeżeli wrócimy za 10-15-20 lat dalej będzie naturalna i ponadczasowa. Trendy przemijają i się zmieniają.

Nasze pasje.

Fotografia :) Od 28 lat pasjonuje mnie fotografia mniej lub bardziej i z przerwami na wideofilmowanie :) Zaczynałem fotografować w szkole podstawowej aparatami analogowymi na klisze. Jadąc na wakacje brałem 2 klisze po 36 zdjęć. Aktualnie idąc na wesele robię kilka tysięcy zdjęć z których wybieram te "The Best Of".
Cały czas pracuję i dokształcam się aby być jeszcze lepszym. Warsztaty z najlepszymi w branży na świecie pozwalają mi cały czas w dążeniu do doskonałości.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Jacek Waldon Fotografia - fotografia ślubna z pasji i miłości... id:52111
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Darek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Strawczyn
Data dodania: 06-06-2022

Dzięki Jackowi zostały uwiecznione najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Na zdjęciach które nie są ustawiane, na których przede wszystkim widać emocje i szczęście dwoje ludzi. Potrafi uchwycić to, co najważniejsze w bardzo oryginalny sposób. Jakość zdjęć pozwolą nam za długi czas powiedzieć, że zostały zrobione jakby wczoraj. Posiadają w sobie to coś... coś magicznego. Porównując z innymi ofertami, Pan Jacek to dzisiejszy Piccaso. Każdy kto widział jego zdjęcia nie przejdzie obok nich obojętnie. Do tego bardzo pomocny i sympatyczny. Ale czym byłyby zdjęcia bez albumu. To co zaproponował to taka wisienka na torcie, kropka nad "i". Wspaniały album z pięknym pendrivem. Wygląda jak księga czarów. A czary się w niej znajdują. Zdjęcia są przedstawione w fenomenalny sposób. Są starannie wyselekcjonowane i ułożone chronologicznie. Dzięki temu bardzo łatwo wszystko sobie przypomnieć. Polecamy w ciemno. Rezerwować póki ma jeszcze wolne terminy. Pełen profesjonalizm.

Kontakt

Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 230

Popularne miasta w okolicy