Zobacz zdjęcia (15)
Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 1
Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 2 Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 3 Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 4 Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 5
Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 6
1 / 15

Jagoda Miko Wyjątkowe Zaręczyny id:50130

Sopot, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
720-780...

O nas

Dekorowanie:

  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

SPECJALISTKA OD WYJĄTKOWYCH PRZEŻYĆ
Z pasją i doświadczeniem spełniam marzenia moich klientów.
Sprawiam, że ważne chwile w życiu nabierają pięknych kolorów. Przygotuję Wasze zaręczyny według Twojego życzenia lub zaproponuję niepowtarzalny scenariusz. Moją ulubioną scenerią latem są plaże, gdzie mogę przygotowywać dla Was niebanalne stylizacje w klimacie boho lub romantyczne kolacje przy świecach. Zimą, natomiast, apartamenty i restauracje z widokiem na całe miasto. Jeżeli chcesz aby "ten" moment był niezapomniany serdecznie zapraszam. Działam na terenie województwa pomorskiego ale nie mam problemu aby dojechać do Warszawy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta Jagoda Miko Event Planner

Zaręczyny boho na plaży

od 1600 do 2500zł/ całość

Podstawowy pakiet zawiera dekoracje, przekąski oraz wino musujące.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest niewiele firm, które specjalizują się organizacji zaręczyn. Ja to robię z pasją, wierzę, że jest to moje powołanie. Mam swój charakterystyczny styl. Jeśli Ci się spodobał zapraszam do współpracy. Spełniam marzenia Waszej przyszłej narzeczonej i sprawię, że na pewno powie "tak". Twoim zadaniem będzie jedynie zakup pierścionka.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyjątkową stylizacją, która jest spełnieniem marzeń o zaręczynach każdej kobiety. Na rynku jest mało firm, które oferują zaręczyny. Wyspecjalizowałam się w tym temacie i jestem po to, aby pomóc Wam w przygotowaniu tego niesamowitego dnia.

Jaki jest zakres naszych usług?

Przygotuję Wam niebanalną dekorację w wybranej stylizacji, w ofercie jest napis Marry Me i podświetlany wielki pierścionek zaręczynowy. Zorganizuję jedzenie, szampana, kwiaty i fotografa. Współpracuję z jachtami, fantastycznymi apartamentami oraz miejscami z widokiem na miasto.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt podstawowego pakietu można znaleźć na mojej stronie internetowej. Jeżeli chcemy wyjątkowe kwiaty, droższego szampana lub specjalne dania to oczywiście jest to dodatkowo wyceniane.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Wszystkie dekoracje są z żywych kwiatów lub bardzo teraz modnych - suszonych. Wyjątek stanowi wielki zaręczynowy pierścionek, który standardowo jest opleciony dekoracją ze sztucznych kwiatów. Nie ma jednak problemu aby był opleciony żywymi kwiatami.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Pasja do tego co robimy, wyjątkowe autorskie pomysły, fajni ludzie, z którymi współpracuję, perfekcjonizm.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Specjalizuję się w zaręczynach w plenerze. Przygotuję piękny stolik na kolację na plaży lub piknik, który będzie spełnieniem marzeń Twojej ukochanej.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Wiosną i latem zdecydowanie polecam stylizacje na plaży lub w plenerze. Zima natomiast proponuję wszelkiego rodzaju miejsca z widokiem. Mam też w swojej ofercie jachty oraz statki pływające zimą.

Opinie Jagoda Miko Event Planner (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Jagoda Miko Event Planner

Nazwa firmy: Jagoda Miko Event Planner
NIP: 7831585679
Imię i nazwisko: Jagoda Miko Jagoda Miko
Adres: Sopot, ul. Grunwaldzka 4, 81-759, woj. pomorskie
720-780...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 665
Zadzwoń
720-780...
Napisz

Popularne miasta w okolicy