Zobacz zdjęcia (5)
The Rings Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 1
The Rings Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 2 The Rings Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 3 The Rings Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 4 The Rings Wyjątkowe Zaręczyny, Sopot - zdjęcie 5
1 / 5

The Rings Wyjątkowe Zaręczyny id:50130

Sopot, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

SPECJALIŚĆI OD WYJĄTKOWYCH PRZEŻYĆ
Z pasją i doświadczeniem spełniamy marzenia naszych klientów.
Sprawiamy, że ważne chwile w życiu nabierają pięknych kolorów. Przygotujemy Wasze zaręczyny według Twojego życzenia lub zaproponujemy niepowtarzalny scenariusz.
Naszą ulubioną scenerią latem są plaże, gdzie możemy przygotowywać dla Was niebanalne stylizacje w klimacie boho lub romantyczne kolacje przy świecach. Zimą, natomiast, apartamenty i restauracje z widokiem na całe miasto. Jeżeli chcesz aby "ten" moment był niezapomniany serdecznie zapraszamy. Działamy na terenie województwa pomorskiego ale nie mamy problemu aby dojechać do Warszawy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest niewiele firm, które specjalizują się organizacji zaręczyn. Ja to robię z pasją, wierzę, że jest to moje powołanie. Mam swój charakterystyczny styl. Jeśli Ci się spodobał zapraszam do współpracy. Spełniam marzenia Waszej przyszłej narzeczonej i sprawię, że na pewno powie "tak". Twoim zadaniem będzie jedynie zakup pierścionka.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyjątkową stylizacją, która jest spełnieniem marzeń o zaręczynach każdej kobiety. Na rynku jest mało firm, które oferują zaręczyny. Wyspecjalizowałam się w tym temacie i jestem po to, aby pomóc Wam w przygotowaniu tego niesamowitego dnia.

Jaki jest zakres naszych usług?

Przygotuję Wam niebanalną dekorację w wybranej stylizacji, w ofercie jest napis Marry Me i podświetlany wielki pierścionek zaręczynowy. Zorganizuję jedzenie, szampana, kwiaty i fotografa. Współpracuję z jachtami, fantastycznymi apartamentami oraz miejscami z widokiem na miasto.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt podstawowego pakietu można znaleźć na mojej stronie internetowej. Jeżeli chcemy wyjątkowe kwiaty, droższego szampana lub specjalne dania to oczywiście jest to dodatkowo wyceniane.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Wszystkie dekoracje są z żywych kwiatów lub bardzo teraz modnych - suszonych. Wyjątek stanowi wielki zaręczynowy pierścionek, który standardowo jest opleciony dekoracją ze sztucznych kwiatów. Nie ma jednak problemu aby był opleciony żywymi kwiatami.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Pasja do tego co robimy, wyjątkowe autorskie pomysły, fajni ludzie, z którymi współpracuję, perfekcjonizm.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Specjalizuję się w zaręczynach w plenerze. Przygotuję piękny stolik na kolację na plaży lub piknik, który będzie spełnieniem marzeń Twojej ukochanej.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Wiosną i latem zdecydowanie polecam stylizacje na plaży lub w plenerze. Zima natomiast proponuję wszelkiego rodzaju miejsca z widokiem. Mam też w swojej ofercie jachty oraz statki pływające zimą.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Tak, bardzo chętnie podejmiemy się realizacji za granicą. Posiadamy wiele kontaktów i odpowiednie umiejętności aby te kontakty nawiązać.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Rozmawiamy w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim oraz niemieckim.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Eliasz oświadczył się Jagodzie na pierwszej randce a po trzech miesiącach wzięli ślub.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7831585679
Adres: Sopot, , 81-759, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1255

Popularne miasta w okolicy