Zobacz zdjęcia (15)
Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 1
Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 2 Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 3 Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 4 Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 5
Janusz Bachmura fotografia, Biskupiec - zdjęcie 6
1 / 15

Janusz Bachmura fotografia id:41897

Biskupiec, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
501-286...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja oferta skierowana jest do osób, które szukają niestandardowego, niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię ślubną. Dla osób wymagających, które oczekują od fotografa kreatywności i wysokiej jakości zdjęć.

Moja fotografia ślubna to świeże spojrzenie na ślub i na wesele. To dynamiczny reportaż, maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji, w jakiej się znajdziemy. To praca na pełnych obrotach, to silne emocje i bliski kontakt z ludźmi. To opowiedzenie Waszej historii z mojego punktu widzenia.

Nie promuję tu konkretnego czasu wykonania sesji ślubnej. Czasem wykonuje się ją w dniu ślubu, bądź jeśli czas na to nie pozwala, w innym, dogodnym terminie. Nie narzucam też miejsca wykonania zdjęć. Do klasycznych należą: parki, zieleńce, lasy, jeziora, uliczki miast itp. Tak naprawdę wszystko zależy od czasu, który na to może poświecić Młoda Para, bo mój czas jest w tym względzie nieograniczony.

Kwestię dojazdu traktuję również indywidualnie, zależnie od odległości, czasu i miejsca. Zdarza się, że plener organizuję nad morzem, wówczas trzeba brać pod uwagę koszty przemieszczenia i pobytu.

W czasie fotografowania wesela, staram się być WSZĘDZIE tam, gdzie powinienem być.
W trakcie uroczystości organizuję też sesję Pary Młodej z rodziną i bliskimi.
Jest to nieraz jedyna okazja na wspólne zdjęcie Was z bliskimi.
Standardem u mnie stało się również wykonywanie fotografii rodzinnej wszystkich zaproszonych gości. To chyba jedno z ujęć najczęściej oglądanych przez wszystkich. Zdjęcie wykonuję pod kościołem lub na Sali Weselnej.

Fotografuję dwoma aparatami firmy NIKON – D810 , obiektywami 24-70/2.8, 85/1.4, 50/1.4, fisheye 16/2.8. Do tego używam wielu innych akcesoriów i osprzętu.

Jestem otwarty na sugestie Pary Młodej. To ja jestem dla Was, a nie Wy dla mnie.

Opinie moich dotychczasowych klientów potwierdzają to w pełni i to mnie cieszy, satysfakcjonuje i motywuje do jeszcze lepszych zdjęć, ujęć i pomysłów. Jesteście w tym dniu dla mnie najważniejsi, macie się czuć naturalnie, na luzie, ma być widać to co Was łączy… ja mam to sfotografować.

Opinie (1)

Janusz Bachmura fotografia id:41897
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Paulina
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Biskupiec
Data dodania: 04-07-2023

najlepszy ❤️

Kontakt

Adres: Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie
501-286...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2152
Zadzwoń
501-286...
Napisz

Popularne miasta w okolicy