Janusz Bachmura fotografia id:41897

Biskupiec, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
501-286...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Moja oferta skierowana jest do osób, które szukają niestandardowego, niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię ślubną. Dla osób wymagających, które oczekują od fotografa kreatywności i wysokiej jakości zdjęć.

Moja fotografia ślubna to świeże spojrzenie na ślub i na wesele. To dynamiczny reportaż, maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji, w jakiej się znajdziemy. To praca na pełnych obrotach, to silne emocje i bliski kontakt z ludźmi. To opowiedzenie Waszej historii z mojego punktu widzenia.

Nie promuję tu konkretnego czasu wykonania sesji ślubnej. Czasem wykonuje się ją w dniu ślubu, bądź jeśli czas na to nie pozwala, w innym, dogodnym terminie. Nie narzucam też miejsca wykonania zdjęć. Do klasycznych należą: parki, zieleńce, lasy, jeziora, uliczki miast itp. Tak naprawdę wszystko zależy od czasu, który na to może poświecić Młoda Para, bo mój czas jest w tym względzie nieograniczony.

Kwestię dojazdu traktuję również indywidualnie, zależnie od odległości, czasu i miejsca. Zdarza się, że plener organizuję nad morzem, wówczas trzeba brać pod uwagę koszty przemieszczenia i pobytu.

W czasie fotografowania wesela, staram się być WSZĘDZIE tam, gdzie powinienem być.

W trakcie uroczystości organizuję też sesję Pary Młodej z rodziną i bliskimi.

Jest to nieraz jedyna okazja na wspólne zdjęcie Was z bliskimi.

Standardem u mnie stało się również wykonywanie fotografii rodzinnej wszystkich zaproszonych gości. To chyba jedno z ujęć najczęściej oglądanych przez wszystkich. Zdjęcie wykonuję pod kościołem lub na Sali Weselnej.

Fotografuję dwoma aparatami firmy NIKON – D810 , obiektywami 24-70/2.8, 85/1.4, 50/1.4, fisheye 16/2.8. Do tego używam wielu innych akcesoriów i osprzętu.

Jestem otwarty na sugestie Pary Młodej. To ja jestem dla Was, a nie Wy dla mnie.

Opinie moich dotychczasowych klientów potwierdzają to w pełni i to mnie cieszy, satysfakcjonuje i motywuje do jeszcze lepszych zdjęć, ujęć i pomysłów. Jesteście w tym dniu dla mnie najważniejsi, macie się czuć naturalnie, na luzie, ma być widać to co Was łączy… ja mam to sfotografować.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Biskupiec
woj. warmińsko-mazurskie
501-286...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 06-05-2019, liczba odwiedzin: 46
Telefon
501-286...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Biskupiec

Zobacz wszystkie kategorie