Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Jaro Lighting - Dekoracje Światłem id:20659

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 26-04-2016
Liczba odwiedzin: 313

Oferta

Zajmujemy się oświetleniem dekoracyjnym sal, oświetleniem architektonicznym. Zapewnimy również oświetlenie efektowe dla zespołu.
Posiadamy doświadczenie wyniesione z realizacji koncertów czy dużych bankietów dla firm, to pozwala nam podchodzić do dekoracji sal z dużym profesjonalizmem. Posiadamy własny markowy sprzęt, nie pożyczany.

Podczas Waszego przyjęcia nigdy nie zostawiamy sprzętu bez opieki, a to sprawia że schematy świateł się nie powtarzają, urządzenia są pod stałą kontrolą i dopasują się do każdego momentu wesela. Szybka zmiana na biały bo wjeżdża właśnie tort, przygaszenie na pokaz sztucznych ogni? Wszystko jest możliwe, realizator jest na miejscu i kontroluje sytuację. Podczas wesela może się zdarzyć że któreś urządzenie zostanie kopnięte czy wypięte zupełnie przez przypadek - technik jest na miejscu więc szybko naprawi problem.

Realizujemy oświetlenie ścian, oświetlenie efektowe, oświetlenie zewnętrzne, ciężki dym, lasery - urządzeniami sprawdzonymi podczas dużych imprez plenerowych - na tle konkurencji daje nam to dużą niezawodność i jakość.

Działamy głównie w województwie Śląskim, Łódzkim oraz Opolskim, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować zlecenie w każdym miejscu w kraju.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Jaro Lighting - Dekoracje Światłem
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200

Nowe ogłoszenia