Jaro Lighting - Dekoracje Światłem Śląsk id:20659

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się oświetleniem dekoracyjnym sal, oświetleniem architektonicznym. Zapewnimy również oświetlenie efektowe dla zespołu.
Posiadamy doświadczenie wyniesione z realizacji koncertów czy dużych bankietów dla firm, to pozwala nam podchodzić do dekoracji sal z dużym profesjonalizmem. Posiadamy własny markowy sprzęt, nie pożyczany.

Podczas Waszego przyjęcia nigdy nie zostawiamy sprzętu bez opieki, a to sprawia że schematy świateł się nie powtarzają, urządzenia są pod stałą kontrolą i dopasują się do każdego momentu wesela. Szybka zmiana na biały bo wjeżdża właśnie tort, przygaszenie na pokaz sztucznych ogni? Wszystko jest możliwe, realizator jest na miejscu i kontroluje sytuację. Podczas wesela może się zdarzyć że któreś urządzenie zostanie kopnięte czy wypięte zupełnie przez przypadek - technik jest na miejscu więc szybko naprawi problem.

Realizujemy oświetlenie ścian, oświetlenie efektowe, oświetlenie zewnętrzne, ciężki dym, lasery - urządzeniami sprawdzonymi podczas dużych imprez plenerowych - na tle konkurencji daje nam to dużą niezawodność i jakość.

Działamy głównie w województwie Śląskim, Łódzkim oraz Opolskim, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować zlecenie w każdym miejscu w kraju.

Cennik

Orientacyjna cena: 1700 PLN / Pakiet

Ceny wyznaczamy indywidualnie - realizacja zależy od odległości od sali, jej wielkości, czy dodatkowych atrakcji które zażyczą sobie organizatorzy.
Może się zdarzyć sytuacja w której sala jest mała, ale urządzeń trzeba postawić bardzo dużo, może być skomplikowane ułożenie ścian wymuszające położenie większej niż normalnie liczby kabli - to naprawdę jest nie do wycenienia w ogłoszeniu - ceny ustalamy podczas spotkania, rozmowy.

Wyjściowo są to okolice 1600-1800 zł brutto za jeden dzień - w tej cenie oferujemy pełne oświetlenie dekoracyjne ścian oraz oświetlenie efektowe na scenie.

Ciężki dym to koszt 600 zł, w tej cenie maszyna zostaje użyta od 3 do 4 razy w zależności od wymagań czy wielkości parkietu. Ważne jest to że używamy suchego lodu - dla fotografów czy kamerzystów to ważna kwestia. Dym znika na ziemi i się nie podnosi a to wpływa na jakość ujęć.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Jaro Lighting - Dekoracje Światłem Śląsk
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200
Data dodania: 26-04-2016
Liczba odwiedzin: 192

Nowe ogłoszenia