Jaworowy Dwór id:16190

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zakroczym, mazowieckie
Data dodania: 11-09-2015
Liczba odwiedzin: 729

Oferta

Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu..

Poznaj wyjątkowe miejsce, w którym przeżyjesz najważniejsze wydarzenie w swoim życiu – wspaniałe wesele. Jaworowy Dwór zlokalizowany nieopodal Warszawy to klasyczny, odrestaurowany z pietyzmem osiemnastowieczny stylowy dworek szlachecki, który ugości weselnych biesiadników i zapewni niepowtarzalny klimat weselnej zabawie. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca to zasługa oryginalnego wystroju, elegancji, wysokiego standardu obsługi, a jednocześnie bliskiej każdemu staropolskiej gościnności.

W Jaworowym Dworze organizowane są i huczne wesela do białego rana, i odrębne obiady ślubne, a także wesela w ogrodzie bądź wesela tematyczne. Dodać od razu należy, że dwór otoczony jest zadbanym rozległym parkiem, pełnym uroczych i romantycznych zakątków. Co do weselnego menu, młoda para może zdać się z pełnym zaufaniem na nasze propozycje lub przedstawić swoje kulinarne życzenia, które zostaną przez nas spełnione z najwyższą starannością.

Oprócz organizacji przyjęcia, Jaworowy Dwór oferuje wszelkie dodatkowe usługi związane z transportem gości, zapewnieniem noclegów, obsługą i rejestracją medialną, czy też przygotowaniem dodatkowych atrakcji. Wesele w Jaworowym Dworze to przeżycie, do którego będziecie wielokrotnie powracać z wielką radością, zadowoleniem i poczuciem szczęścia.

Typ obiektu

  • dwór

Standard

  • parking
  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Jaworowy Dwór
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Zakroczym
Kod:05-170

Nowe ogłoszenia