Zobacz zdjęcia (5)
Jego Wina Van, Szczecin - zdjęcie 1
Jego Wina Van, Szczecin - zdjęcie 2 Jego Wina Van, Szczecin - zdjęcie 3 Jego Wina Van, Szczecin - zdjęcie 4 Jego Wina Van, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Jego Wina Van id:39970

Szczecin, zachodniopomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Wierzymy, że niezapomniane momenty powstają przy udziale małych pomocników. Może będą to nasze urocze, włoskie skutery Piaggio Ape 50 w kolorze bordowo-beżowym i butelkowozielonym? A może wybierzecie naszą kompaktową wersję usługi - Bar w Beczce? Gwarantujemy ochy i achy gości:-)

Alkohol zawsze podajemy w naszych szklanych kieliszkach i kuflach, a dla dzieci i niepijących alkoholu gości mamy domową lemoniadę. Oprócz wina musującego, serwujemy cztery rodzaje drinków na jego bazie, wino oraz piwo. Napiszcie do nas, a my chętnie Wam doradzimy, jak można wykorzystać naszą obecność na weselu czy poprawinach. Mamy ponad 40 realizacji od 2018 roku, a w związku z tym całkiem spore doświadczenie.

Latem wokół skutera tworzymy przyjemną strefę, gdzie na leżakach, wśród lampionów można delektować się schłodzonymi napojami. Zimą możemy zmienić menu na wino grzane i gorącą czekoladę z bitą śmietaną i piankami. Co tylko dusza zapragnie!

Kochamy celebrować ważne chwile, a z taką oprawą każda uroczystość, wesele, poprawiny czy impreza firmowa nabiorą wyjątkowego charakteru. Działamy głównie na terenie Szczecina, ale z wielką chęcią dojedziemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie.

liczba odwiedzin: 3283

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie