Zobacz zdjęcia (5)
Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 1
Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 2 Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 3 Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 4 Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Joanna Abram - Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem id:33125

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
509-385...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Jeśli marzysz, aby w dniu ślubu wyglądać olśniewająco - zapraszam na makijaż, który idealnie podkreśli atuty Twojej urody.

Stawiam przede wszystkim na naturalność.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w zawodzie jako wizażystka i doradca wizerunku.
Jestem właścicielką Akademii Metamorfoz i Akademii Wizażu GOOD LOOK w Warszawie.

Specjalizuję się w makijażach ślubnych. Makijaże wykonywane są sprawdzonymi kosmetykami, które gwarantują, że makijaż wytrzyma całą noc!
Każdy makijaż dobieram indywidualnie do Ciebie, w taki sposób by dobrany był do kształtu oczu, typu urody. Z pewnością stawiam na naturalny, upiększający, rozświetlający look.
Podczas makijażu próbnego omawiamy sobie wszelkie kwestie związane z odpowiednią kompozycją stylizacji, makijażu i dodatków. Często Panie pytają, a ja podpowiadam jaką fryzurę wybrać, jaki bukiet byłby odpowiedni.
Zachęcam do makijażu próbnego, który będzie testem na jakość produktów (czy przypadkiem nie pojawi się reakcja alergiczna) oraz uzgodnieniem estetyki i intensywności makijażu.
Każdy makijaż poprzedzam wywiadem, by dowiedzieć się, czy malujesz się na co dzień, jaką kolorystykę preferujesz - tak, aby makijaż wydobył atuty urody, a nie dał efektu przemalowania.

Zapraszam do współpracy! Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu makijaży ślubnych zaowocowało powiększającym się gronem usatysfakcjonowanych klientek:-)

Makijaże wykonuję w Warszawie i okolicach.

Dojazd poza Warszawę jest możliwy (za dodatkową opłatą). W takiej sytuacji wymagana jest dodatkowa liczba makijaży (w zależności od odległości i czasu dojazdu).

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-620, woj. mazowieckie
509-385...
liczba odwiedzin: 3798
Zadzwoń
509-385...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie