Joanna Fuente id:36794

2200 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Cześć! Mam na imię Joanna i cieszę się, że tu jesteś:-)
Jestem wesołą, otwartą dziewczyną zakochaną w fotografii artystycznej. Lubię obserwować świat i najciekawsze momenty zatrzymywać na zawsze dla Was. Na co dzień pracuję w duecie w zgranym teamie.
Dzień ślubu to jeden z ważniejszych momentów Waszej historii. Emocje tego dnia są wyjątkowe, niepowtarzalne. W fotograficznej, filmowej historii nie może zabraknąć żadnego detalu. Są to Wasze wspomnienia, które będą z Wami na zawsze. Stworzymy dla Was piękną historię pełną emocji gestów, miłości, wypełnioną detalami do których będziecie chcieli wracać. Może czasami zakręci Wam się łezka w oku:-)
W naszych reportażach jest dużo emocji, uśmiechu. Zatrzymujemy w kadrach świat dla Was, dla Waszych wspomnień ale i dla nas samych z pasji.


Będzie mam miło jeśli będziemy mogli towarzyszyć Wam w dniu Waszego ślubu!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Poznań

Oferta

PAKIET
2200 / wesele

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Joanna Fuente id:36794
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
C
Celina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Wrocław
Data dodania: 25-10-2018
Super kontakt, jako zestresowana panna młoda nie moglam sobie wymarzyc lepszych profesjonalistów, szybko poczułam się swobodnie w ich towarzystwie. Mieli dużo pomysłów i już gotową wizję na ujęcia. Asia zwracała uwagę na moją postawę, pilnowała żebym ładnie się prezentowała. Bardzo pomocne zwłaszcza gdy pojawia się zmęczenie i człowiek zaczyna się garbic i przebierać nogami Filmiki wyszly super, ujęcia dobrane do muzyki o którą prosilismy. Zadbali o to żebysmy mieli najlepsze pamiątki z tego dnia. Bardzo polecamy!!!
Joanna
28-10-2018
Dziękujemy za te wspaniałe słowa uznania, byliście wspaniałą parą. Filmowanie Waszej uroczystości to była tylko przyjemność. Cudowny ślub w katedrze, wspaniałe miejsce na wesele i gustowne podsumowanie podczas poprawin. Było pięknie!!!
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Jarocin
Data dodania: 07-10-2018
Otrzymaliśmy mnóstwo jasnych i naturalnych zdjęć które przerosły nasze oczekiwania. Super podejście do dzieci, miła atmosfera, ciekawe pomysły. Nie mogliśmy trafić lepiej. Polecam.
Joanna
28-10-2018
Dziękuję, zdjęcia dla Was to była przyjemność, wspaniale się prezentowaliście, mieliście cudownych gości, było pięknie!!
Joanna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:joannafuente
Imię i nazwisko:Joanna Fuente Tomaszewska
Adres:Poznańul. Warszawa
61-379woj. wielkopolskie
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-07-2018, liczba odwiedzin: 504
Telefon
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie