Zobacz zdjęcia (4)
Joanna Próchnicka Fotografia, Koszalin - zdjęcie 1
Joanna Próchnicka Fotografia, Koszalin - zdjęcie 2 Joanna Próchnicka Fotografia, Koszalin - zdjęcie 3 Joanna Próchnicka Fotografia, Koszalin - zdjęcie 4
1 / 4

Joanna Próchnicka Fotografia id:46086

Koszalin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć!
Skoro dotarłeś/aś, aż tak daleko, to znaczy, że szukasz fotografa na to ważne wydarzenie, jakim jest Twój ślub. Ślub to piękny moment w życiu każdego, początek nowej przygody, a zarazem połączenie dwóch osób, które dopełniają się jak woda i ogień. Przed Wami dużo pracy. Docieranie się każdego dnia, wzajemne wspieranie, budowanie własnego Eden. Również samo przygotowanie ślubu to nie lada gratka! Jestem od tego, aby pomóc Ci sprawić, żeby ten dzień był jeszcze piękniejszy, uwieczniając go na wyjątkowych fotografiach.
Musisz jednak coś wiedzieć. Mówię Ci to szczerze, bo uważam, że szczerość to podstawa każdej relacji. Nie mam dużego doświadczenia w reportażach ślubnych.
Swoją przygodę z fotografią zaczęłam jako małe dziecko. Do tej pory zajmowałam się tym hobbistycznie, aż przyszła mi myśl, aby to co kocham stało się moją codzienną pracą. Skończyłam w tym kierunku szkołę zawodową. I tak, z zawodu jestem fotografem. Robiłam wiele sesji plenerowych, studyjnych, produktowych itp. Sesji ślubnych niestety nie wiele. Sporo mam znajomych, jednak każdy czeka na ten odpowiedni czas...jak widać u nich jeszcze nie nadszedł. :) A mało kto, daje szanse początkującemu. Niestety takie prawo rynku...nie ma jednak co się poddawać i trzeba próbować :)
Szukacie fotografa. Nie powiem Wam, że jestem idealną kandydatką z ogromnym doświadczeniem, ale to, co mogę Wam zagwarantować to: luz, który będziecie przy mnie czuli, nietuzinkowe podejście, które mam do robienia zdjęć (jeśli mnie wybierzecie...przekonacie się sami), zaangażowanie całym sercem, terminowość, której wielu brakuje i szczerość pełną gębą.
Odezwij się, a umówimy się spotkanie i poznamy się bliżej. :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Koszalin, , 75-003, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 1050

Popularne miasta w okolicy