Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 6

JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662

Kontakt

601-831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
604-385...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (6)
Gdynia, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 22-06-2016
Liczba odwiedzin: 1499

Oferta

Naszą pracą i pasją jest fotografia i wideofilmowanie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, ale to nie on, a nasze wieloletnie doświadczenie i kreatywność, są gwarancją profesjonalnych i dopracowanych reportaży okolicznościowych, sesji plenerowych, materiałów reklamowych i innych wydarzeń wartych uwiecznienia na zdjęciach lub filmie.
Pod nazwą firmy kryje się kilkuosobowa grupa ludzi, których efektem pracy są wysokiej jakości reportaże okolicznościowe.Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie i legitymujemy się zezwoleniem Kurii Biskupiej na filmowanie i robienie zdjęć w obiektach sakralnych.
Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły - z czym wiąże się zadowolenie klientów i rosnąca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami.
Chętnie wyślemy cennik naszych usług/ofertę w pliku pdf

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
2000

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Marta
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Iwiczno
Profesjonalna obsługa, szybka realizacja i pięknie nagrane wspomnienia. Świetna współpraca na najwyższym poziomie :) Dziękujemy!
(5)
Autor: Artur
Dodano: 18-11-2016
Data imprezy: 30-07-2016
Miejscowość: Chwaszczyno
Obsługa na ślubie oraz weselu była profesjonalna. Można powiedzieć, że kamerzysta wmieszał się w tłum i nie było go widać. Film jest bardzo dobrej jakości, polecam wybrać wersję Full HD, w której to wszystkie szczególy są zauważalne, przyjemnie się to ogląda. Montaż filmu jest bardzo dobrze zrobiony, nowocześnie i z klasą. Polecam
(5)
Autor: Aneta i Artur
Dodano: 12-10-2016
Data imprezy: 09-07-2016
Miejscowość: Gdańsk
Film jest super, jesteśmy mega zadowoleni. Zarówno pan Jacek i Rafał nie rzucając się w oczy uchwycili wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela. Świetna współpraca. Serdecznie dziękujemy ze świetną pamiątkę i gorąco polecamy firmę J&R!
(5)
Autor: Ireneusz Krzesiński
Dodano: 13-09-2016
Data imprezy: 02-07-2016
Miejscowość: Gdańsk
Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za przepiękną pamiątkę naszego ślubu. Nie mieliśmy wesela dlatego zależało nam na doskonałej jakości nagrania z kościoła. Pan Jacek zrobił je profesjonalnie a opakowania w których je dostaliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie Panu Jackowi i zdecydowanie polecamy firmę J&R Foto a w szczególności Pana Jacka :)
(5)
Autor: Ewelina i Michał
Dodano: 07-09-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Miejscowość: Bolszewo
Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni.

Pan Jacek jest bardzo pozytywnym człowiekiem, z którym kontakt jest przyjemnością. Współpraca układała się znakomicie. Przede wszystkim jednak jest świetnym kamerzystą, który stworzył dla nas niezapomniany film. Na weselu "nie przeszkadzał" - pracował dyskretnie i w spokoju. Mimo to uchwycił wszystkie momenty wesela z wyczuciem i dokładnością, niczego nie pomijając ale ukazując ten niezwykły dla nas dzień w sposób klarowny i przejrzysty. Najbliżsi, którzy film już widzieli, również doceniają pracę pana Jacka.

Uważam, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru, powierzając nakręcenie naszego filmu ślubnego panu Jackowi. Możemy z czystym sumieniem polecić go innym.
(5)
Autor: Ela i Mariusz
Dodano: 27-08-2016
Data imprezy: 28-05-2016
Miejscowość: Jastrzębia Góra
DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia oraz rewelacyjny montaż filmu.
Rafał (fotograf) miło zaskoczył nas fenomenalnymi ujęciami na zdjęciach, które do końca życia będą naszą najlepszą pamiątką ze ślubu i wesela. Do tego sesja plenerowa, która w 100000(0)… % spełnia nasze oczekiwania. Po prostu nic dodać nic ująć.

Również Jarek (kamerzysta) spisał się na medal, gdyż stworzył film z pomysłem. Ponadto jako pierwsi otrzymaliśmy nową oprawę filmową, której jeszcze nikt dotąd nie miał (ten fakt BARDZO nas cieszy). Ogląda się go z wielką przyjemnością, gdyż najmniejszy detal został dopracowany perfekcyjnie.

Jednym słowem, Panowie stanęli na wysokości zadania, idealnie wyczuli nasze oczekiwania i zaskoczyli nas swoimi pomysłami. Pracowali dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a mimo to uchwycili niezwykłe momenty.

Na dodatek mamy możliwość wystawienia pierwszej opinii, która w 100% jest pozytywna.

Winszujemy i dziękujemy!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:JR foto vdeo
Imię:Jacek
Nazwisko:Narloch
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-534
Adres:Olgierda 107

Nowe ogłoszenia