JR foto video Jacek Narloch id:21662

Oferta
Dodaj do plannera

Naszą pracą i pasją jest fotografia i wideofilmowanie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, ale to nie on, a nasze wieloletnie doświadczenie i kreatywność, są gwarancją profesjonalnych i dopracowanych reportaży okolicznościowych, sesji plenerowych, materiałów reklamowych i innych wydarzeń wartych uwiecznienia na zdjęciach lub filmie.
Pod nazwą firmy kryje się kilkuosobowa grupa ludzi, których efektem pracy są wysokiej jakości reportaże okolicznościowe.Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie i legitymujemy się zezwoleniem Kurii Biskupiej na filmowanie i robienie zdjęć w obiektach sakralnych.
Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły - z czym wiąże się zadowolenie klientów i rosnąca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami.
Chętnie wyślemy cennik naszych usług/ofertę w pliku pdf

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: JR foto video Jacek Narloch id:21662
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Artur Dodano: 18-11-2016
Data imprezy: 30-07-2016 Miejscowość: Chwaszczyno
(5)
Obsługa na ślubie oraz weselu była profesjonalna. Można powiedzieć, że kamerzysta wmieszał się w tłum i nie było go widać. Film jest bardzo dobrej jakości, polecam wybrać wersję Full HD, w której to wszystkie szczególy są zauważalne, przyjemnie się to ogląda. Montaż filmu jest bardzo dobrze zrobiony, nowocześnie i z klasą. Polecam
Autor: Aneta i Artur Dodano: 12-10-2016
Data imprezy: 09-07-2016 Miejscowość: Gdańsk
(5)
Film jest super, jesteśmy mega zadowoleni. Zarówno pan Jacek i Rafał nie rzucając się w oczy uchwycili wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela. Świetna współpraca. Serdecznie dziękujemy ze świetną pamiątkę i gorąco polecamy firmę J&R!
Autor: Ireneusz Krzesiński Dodano: 13-09-2016
Data imprezy: 02-07-2016 Miejscowość: Gdańsk
(5)
Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za przepiękną pamiątkę naszego ślubu. Nie mieliśmy wesela dlatego zależało nam na doskonałej jakości nagrania z kościoła. Pan Jacek zrobił je profesjonalnie a opakowania w których je dostaliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie Panu Jackowi i zdecydowanie polecamy firmę J&R Foto a w szczególności Pana Jacka :)
Autor: Ewelina i Michał Dodano: 07-09-2016
Data imprezy: 25-06-2016 Miejscowość: Bolszewo
(5)
Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni.

Pan Jacek jest bardzo pozytywnym człowiekiem, z którym kontakt jest przyjemnością. Współpraca układała się znakomicie. Przede wszystkim jednak jest świetnym kamerzystą, który stworzył dla nas niezapomniany film. Na weselu "nie przeszkadzał" - pracował dyskretnie i w spokoju. Mimo to uchwycił wszystkie momenty wesela z wyczuciem i dokładnością, niczego nie pomijając ale ukazując ten niezwykły dla nas dzień w sposób klarowny i przejrzysty. Najbliżsi, którzy film już widzieli, również doceniają pracę pana Jacka.

Uważam, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru, powierzając nakręcenie naszego filmu ślubnego panu Jackowi. Możemy z czystym sumieniem polecić go innym.
Autor: Ela i Mariusz Dodano: 27-08-2016
Data imprezy: 28-05-2016 Miejscowość: Jastrzębia Góra
(5)
DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia oraz rewelacyjny montaż filmu.
Rafał (fotograf) miło zaskoczył nas fenomenalnymi ujęciami na zdjęciach, które do końca życia będą naszą najlepszą pamiątką ze ślubu i wesela. Do tego sesja plenerowa, która w 100000(0)… % spełnia nasze oczekiwania. Po prostu nic dodać nic ująć.

Również Jarek (kamerzysta) spisał się na medal, gdyż stworzył film z pomysłem. Ponadto jako pierwsi otrzymaliśmy nową oprawę filmową, której jeszcze nikt dotąd nie miał (ten fakt BARDZO nas cieszy). Ogląda się go z wielką przyjemnością, gdyż najmniejszy detal został dopracowany perfekcyjnie.

Jednym słowem, Panowie stanęli na wysokości zadania, idealnie wyczuli nasze oczekiwania i zaskoczyli nas swoimi pomysłami. Pracowali dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a mimo to uchwycili niezwykłe momenty.

Na dodatek mamy możliwość wystawienia pierwszej opinii, która w 100% jest pozytywna.

Winszujemy i dziękujemy!

Skontaktuj się

601-831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
604-385...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:JR foto vdeo
Imię:Jacek
Nazwisko:Narloch
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-534
Adres:Olgierda 107
Data dodania: 22-06-2016
Liczba odwiedzin: 1198

Nowe ogłoszenia