Jubiler SAVICKI od 1976 roku. Obrączki ślubne i biżuteria z diamentami id:30048

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 08-08-2017
Liczba odwiedzin: 243

Oferta

Savicki od ponad 40 lat tworzy dla Państwa wyjątkową biżuterię ślubną, obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki.
Wszystkie produkty SAVICKI posiadają oryginalny Certyfikat jakości, wystawiany bezpośrednio przez naszą firmę. W certyfikacie znajduje się oznaczenie wagi i próby oraz opis wyrobu. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz świadectwo najwyższej jakości naszej biżuterii.
Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 1,00 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 1,00 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

Piękno jest wieczne, dlatego zasługuje na wieczystą gwarancję. Marka SAVICKI daje nie tylko satysfakcję, ale również pewność najlepszego i bezpiecznego zakupu. Wszystkie nasze wyroby ze złota, srebra, platyny oraz tytanu są objęte Gwarancją wieczystą na diamenty. Obejmuje wady diamentów w postaci rozdrobnienia, ułamania oraz utrącenia, tylko w przypadku oryginalnego położenia diamentu.

Doskonale wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dlatego dajemy Państwu aż 120 dni na spokojne zapoznanie się z zakupionym u nas towarem. To czas wolny od ryzyka nietrafnego zakupu. 120 dni to zarazem jeden z najdłuższych terminów na zwrot produktu wśród polskich sklepów jubilerskich. W tym czasie można na przykład zadecydować o innym rozmiarze pierścionka, gdyby nie został odpowiednio dobrany lub o wyborze innego kamienia szlachetnego.

Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Jednym z kroków, jakie poczyniliśmy w tym kierunku, jest wprowadzenie bezpłatnej dostawy kurierem na terenie całej Polski. Obecnie za dostawę produktów z naszego sklepu odpowiada UPS Polska.

Specjalizacja:

 • grawerowanie
 • obrączki ślubne
 • pierścionki zaręczynowe
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

 • bransoletki
 • broszki
 • kolczyki
 • kolie
 • łańcuszki

Pozostałe:

 • naszyjniki
 • spinki do mankietów
 • zegarki

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Jubiler SAVICKI od 1976 roku. Obrączki ślubne i biżuteria z diamentami
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-115

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia