Zobacz zdjęcia (10)
JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 1
JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 2 JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 3 JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 4 JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 5
JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki, Katowice - zdjęcie 6
1 / 10

JUBILER W.KRZYŚ Pierścionki Zaręczynowe, Biżuteria Ślubna, Zegarki id:50575

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
516-278...
(32) 253...

O nas

Specjalizacja:

  • pierścionki zaręczynowe

Pozostałe:

  • bransoletki
  • broszki
  • kolczyki
  • kolie
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • naszyjniki
  • spinki do mankietów
  • zegarki

Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy pierścionków z brylantami lub cyrkoniami wykonanych z 14-karatowego złota (próby 0,585) w kolorze żółtym, różowym bądź białym. Nasza firma istnieje na rynku od 1946 roku. Zapewniamy profesjonalne doradztwo doświadczonego personelu. Zapraszamy do salonu stacjonarnego zlokalizowanego w centrum Katowic przy ul. Staromiejskiej 15 (dogodny parking pod Galerią) oraz do sklepu online, w którym rozpoczęliśmy sukcesywne wprowadzanie kolejnych wzorów pierścionków.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Od 76 lat czyli od roku 1946 r. nieprzerwanie działamy w branży zegarmistrzowsko-jubilerskiej. Co więcej, nasz salon mieści się w tej samej lokalizacji, w której zaczynaliśmy zaraz po wojnie w 1946 roku. Sami zobaczcie zdjęcia z lat 40-tych.
Jednocześnie nasi Pracownicy pracują z nami już od wielu lat, są więc ekspertami w swojej dziedzinie, a ich doradztwo jest profesjonalne, a zarazem nienachalne. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy dinozaurami. Idziemy cały czas do przodu, a do naszego zespołu dołączyło młode pokolenie. Ponadto nasza oferta - pomimo że w większości klasyczna - nie tylko podąża za trendami, a wręcz je tworzy. Dzieje się tak dlatego, że naszymi głównymi Partnerami są renomowani światowi producenci biżuterii. W kolejnych punktach opisujemy to szczegółowo.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta odbiega zasadniczo od tego, co można kupić w popularnych sieciach jubilerskich. Współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami biżuterii, którzy - podobnie jak nasza firma- działają na rynku od kilkudziesięciu lat: Gebrüder Schaffrath (rok zał. 1923), Rivoir czy Chopard słynący z autorstwa złotej palmy na festiwal w Cannes. Firmy te, bazując na wielopokoleniowym doświadczeniu, wdrażają równocześnie innowacyjne pomysły, o czym świadczą liczne unikatowe kolekcje i opatentowane wzory, jak np. model Liberté® od Gebrüder Schaffrath czy "moving diamonds" Chopard. Wizytówką tych marek jest przede wszystkim luksusowe wzornictwo, dobór najwyższej klasy kamieni szlachetnych oraz ich precyzyjna oprawa. Oferowane przez nas produkty nie tyle podążają za trendami, co kreują trendy !

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasi Pracownicy pracują z nami już od wielu lat, są więc bardzo doświadczonymi specjalistami, ekspertami w swojej dziedzinie, a ich doradztwo jest profesjonalne, ale nienachalne. Nasza oferta odbiega zasadniczo od tego, co można kupić w popularnych sieciach jubilerskich. Kupując u nas, macie pewność, że będzie się to różniło stylem i jakością od oferty kupowanej u jubilerów z popularnych sieciówek. Współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami biżuterii: Gebrüder Schaffrath (rok zał. 1923), Rivoir czy Chopard słynący z autorstwa złotej palmy na festiwal w Cannes. Firmy te, bazując na wielopokoleniowym doświadczeniu, wdrażają równocześnie innowacyjne pomysły, o czym świadczą liczne unikatowe kolekcje i opatentowane wzory, jak np. model Liberté® od Gebrüder Schaffrath czy "moving diamonds" Chopard. Wizytówką tych marek jest przede wszystkim luksusowe wzornictwo, dobór najwyższej klasy kamieni szlachetnych oraz ich precyzyjna oprawa. Oferowane przez nas produkty nie tyle podążają za trendami, co kreują trendy !

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszymi mocnymi stronami jest profesjonalizm Pracowników, ich fachowa wiedza i kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz unikatowa, luksusowa oferta produktowa. Nasze produkty nie tyle podążają za trendami, co kreują trendy !

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy codzienny kontakt z naszymi Klientami. Część z nich jest z nami już od kilkudziesięciu lat i regularnie do nas powraca przy okazji istotnych jubileuszy i przełomowych wydarzeń w życiu. Nieraz para zaczyna u nas od zakupu pierścionka zaręczynowego, następnie złotego upominku z okazji narodzin dziecka, dalej - biżuterii z okazji chrztu, komunii aż po pierwszy "poważny" zegarek na osiemnaste urodziny. Niektórzy Klienci pamiętają jeszcze czasy, kiedy ulica Staromiejska, przy której mieści się nasz salon, nosiła nazwę ulicy Wieczorka. Część Klientów jest z nami od lat 90-tych, kiedy w okresie transformacji byliśmy pionierami na rynku we wprowadzaniu światowych marek, jak Cartier, Chopard, Omega, Longines, Tissot etc. Inni Klienci odwiedzili nas po raz pierwszy niedawno, trafili do nas dzięki social mediom, zaufali i już z nami pozostali.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Robimy to, co potrafimy najlepiej. Mamy w tym kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Poza tym radość sprawia nam codzienny kontakt z naszymi Klientami. Część z nich jest z nami już od kilkudziesięciu lat. Niektórzy pamiętają jeszcze czasy, kiedy ulica Staromiejska, przy której jest nasz salon, nosiła nazwę ulicy Wieczorka. Niektórzy są z nami od lat 90-tych, kiedy w okresie transformacji byliśmy pionierami na rynku we wprowadzaniu światowych marek, jak Cartier, Chopard, Omega, Longines, Tissot etc. Są i tacy Klienci, którzy odwiedzili nas po raz pierwszy niedawno, trafili do nas dzięki social mediom, zaufali i już z nami pozostali.
Praca z najwyższej klasy renomowanymi producentami przynosi nam również wiele satysfakcji. Obserwujemy wprowadzane przez nich na rynek kolejne innowacyjne technologie, jak np. model Liberté® od Gebrüder Schaffrath czy "moving diamonds" Chopard. Możecie o nich przeczytać na naszym FB w postach z 5.11., 7.11 i 14.11.2021 r. Nasze produkty nie tyle podążają za trendami, co kreują trendy !

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy uprawnienia Mistrza Zegarmistrzowskiego, ukończony kurs dofinansowany ze środków UE "Znawcy Brylantów" oraz Certyfikat Ambasadora marki Omega, a także mnóstwo szkoleń przeprowadzanych regularnie przez szwajcarskie marki zegarków, będących w naszej ofercie. Przede wszystkim jednak posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy z luksusową biżuterią i szwajcarskimi zegarkami oraz niezliczone kontakty z Klientami.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Posiadamy uprawnienia Mistrza Zegarmistrzowskiego, ukończony kurs dofinansowany ze środków UE "Znawcy Brylantów" oraz Certyfikat Ambasadora marki Omega, a także mnóstwo szkoleń przeprowadzanych regularnie przez szwajcarskie marki zegarków, będących w naszej ofercie. Przede wszystkim jednak posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy z luksusową biżuterią i szwajcarskimi zegarkami oraz niezliczone kontakty z Klientami.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W latach 90-tych jako pierwsi na Śląsku nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami luksusowej biżuterii: Cartier czy Chopard (słynącym z autorstwa złotej palmy na festiwal w Cannes) oraz szwajcarskich zegarków: Omega, Longines, Chopard etc. Byliśmy pierwszym sklepem na Śląsku, gdzie można było kupić prawdziwy szwajcarski zegarek. Z czasem wybór marek ulegał modyfikacjom, nawiązaliśmy również współpracę z manufakturami, które - podobnie jak nasza firma- działają na rynku od kilkudziesięciu lat: Gebrüder Schaffrath (rok zał. 1923), Rivoir. Wizytówką tych marek jest przede wszystkim luksusowe wzornictwo, dobór najwyższej klasy kamieni szlachetnych oraz ich precyzyjna oprawa. Dzięki temu nasza oferta biżuterii odbiega zasadniczo od dostępnej w popularnych sieciach jubilerskich, które znajdziecie w centrach handlowych w całej Polsce. Nasze produkty nie tyle podążają za trendami, co kreują trendy !

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00 oraz w soboty 10.00-13.00. Szczegóły zawsze publikujemy na stronie głównej.
Poza tymi godzinami jesteśmy cały czas dostępni poprzez Formularz Kontaktowy na naszej stronie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Osoby zainteresowane zakupem biżuterii ślubnej zawsze znajdą u nas coś wyjątkowego "od ręki". Zachęcamy jednak do pierwszej wizyty na kilka miesięcy (2-3 mies.) przed planowaną datą ceremonii ślubnej z uwagi na to, że dobór biżuterii odbywa się indywidualnie, a zamówienia na unikatowe produkty składane w Niemczech czy Szwajcarii wymagają kilku tygodni na realizację.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Na pierwszym spotkaniu staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania i preferencje Młodej Pary, styl życia, ubiór etc. Dlatego preferujemy kontakt bezpośredni (spotkanie w naszym salonie w Katowicach, ewentualnie rozmowę telefoniczną ze specjalistą w godz. 10.00-17.00). Należy pamiętać, że dokonywany wybór nie dotyczy tylko ślubu. Pierścionek zaręczynowy nie jest noszony tylko podczas tej ceremonii. Większość kobiet nosi go na co dzień. Stąd ważne, abyśmy mieli możliwość poznania stylu życia i sposobu ubierania się osoby, która pierścionek otrzyma. Inny bowiem model zaproponujemy amatorce sportowego życia, która wykonuje dodatkowo aktywny fizycznie zawód. Inny natomiast osobie, która preferuje elegancję i wykonuje pracę biurową.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Preferujemy kontakt bezpośredni (spotkanie w naszym salonie w Katowicach bądź rozmowę telefoniczną ze specjalistą. Oczywiście działamy również poprzez naszą stronę.

Jaki jest styl naszej pracy?

Dobór biżuterii rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, poznania jego preferencji, oczekiwań, stylu życia, ubioru.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Realizujemy specjalne zamówienia, również na produkty, których nie ma aktualnie na półce w naszym salonie. Dobieramy biżuterię indywidualnie po poznaniu Klienta, jego preferencji i oczekiwań. Dlatego zachęcamy do pierwszej wizyty na kilka miesięcy (2-3 mies.) przed planowaną datą ceremonii z uwagi na to, że zamówienia na unikatowe produkty składane w Niemczech czy Szwajcarii wymagają kilku tygodni na realizację. Ponadto oferujemy wykonanie grawerunku, który personalizuje produkt (z uwzględnieniem możliwości technicznych, a przede wszystkim wystarczającego miejsca na jego wykonanie).

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży, liczne kontakty z Klientami, znajomość oferty naszych renomowanych Partnerów handlowych pozwala nam fachowo, lecz nienachalnie doradzić nawet osobom niezdecydowanym.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Oferujemy odświeżanie biżuterii oraz modyfikacje rozmiaru pierścionków realizowane we współpracującej z nami pracowni złotniczej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Od 75 lat czyli od roku 1946 r. nieprzerwanie działamy w branży zegarmistrzowsko-jubilerskiej. Co więcej, nasz salon mieści się w tej samej lokalizacji, w której zaczynaliśmy zaraz po wojnie w 1946 roku. Sami się przekonajcie czytając naszą historię i oglądając unikatowe zdjęcia z lat 40-tych.
Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie oraz w wieloletnich kontaktach z Klientami. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy dinozaurami. Idziemy cały czas do przodu, a do naszego zespołu dołączyło młode pokolenie. Ponadto nasza oferta - pomimo że w większości klasyczna - nie tylko podąża za trendami, a wręcz je tworzy. Dzieje się tak dlatego, że naszymi głównymi Partnerami są renomowani światowi producenci biżuterii. W kolejnych punktach powyżej opisaliśmy wszystko szczegółowo.

Opinie JUBILER W.KRZYŚ Sp. z o.o. (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt JUBILER W.KRZYŚ Sp. z o.o.

Nazwa firmy: JUBILER W.KRZYŚ Sp. z o.o.
NIP: 9542817765
Adres: Katowice, ul. Staromiejska 15, 40-013, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 17:00 Wt: 10:00 - 17:00 Śr: 10:00 - 17:00 Cz: 10:00 - 17:00 Pt: 10:00 - 17:00 Sb: 10:00 - 13:00 Nd: nieczynne
516-278...
(32) 253...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2758
Zadzwoń
516-278...
(32) 253...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie