jwStudio FOTO-VIDEO

Oleszno, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
506-024...
515-411...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Cześć!
Tu Iza i Jarek – duet nie tylko za obiektywem, ale i w życiu prywatnym. Co robimy? Tworzymy zgrany tandem, który może być częścią Waszej miłosnej historii. Jesteśmy teamem, który dba o to, by wspomnienia najważniejszych wydarzeń w życiu – zostały z Wami na dłużej. I to nie tylko w pamięci. Wystarczy, że wpuścicie nas do swojego świata, a my zrobimy resztę 😉 Bo w branży ślubnej działamy już od 15 lat!
Iza to prawdziwa mistrzyni łapania ulotnych chwil na fotografii, za to Jarek – świetnie sprawdza się w rejestrowaniu tego, co oku na żywo umyka. Dzięki zdjęciom i video jesteśmy pewni, że zatrzymacie najpiękniejsze chwile już na zawsze.
Co wyróżnia pracę z nami? Siła doświadczenia. Jednak lata pracy za obiektywem sprawiają, że na chłodno potrafimy podejść do nieoczekiwanych sytuacji. Wiemy, że czasem stres towarzyszący przygotowaniom ślubnym jest tak duży, że naprawdę trudno sobie z nim poradzić. Dlatego my jesteśmy z Wami nie tylko po to, by zwyczajnie pstrykać zdjęcia czy kręcić video, ale staramy się Was wspierać. Dbamy o to, byście poczuli się naprawdę komfortowo. Bo to przecież Wasz wielki dzień. To Wy jesteście w tym dniu najważniejsi. Wy i Wasza miłosna historia, która w dniu ślubu nabiera nowego znaczenia.
Niejeden ślub i wesele za nami, ale nie popadamy w rutynę. Każda Para to nowa opowieść, którą staramy się jak najlepiej uwiecznić na naszych zdjęciach i video. Bo kochamy to, co robimy. Dlatego chcemy być częścią Waszych historii i zarejestrować to, co najważniejsze – Wasze emocje ❤️ Wierzymy, że to właśnie uczucia są najważniejsze. I to nie tylko w reportażu ślubno-weselnym…

Oferta obejmuje nagrywanie wideo w jakości Full HD
przygotowanie Pary Młodej,
błogosławieństwo,
ceremonia ślubna,
przyjęcie weselne do końca oczepin.

Pakiet weselny zawiera:
Pendrive z materiałem FullHD - GRATIS

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: jwStudio
Imię i nazwisko: Jarosław Wosiński
Adres: Oleszno, Zagórska 32, 29-105, woj. świętokrzyskie
506-024...
515-411...
liczba odwiedzin: 3962
Zadzwoń
506-024...
515-411...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Oleszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy