JWZ Wedding Planner

Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
602-822...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

O mnie
Witajcie, mam na imię Asia i jestem wedding plannerką.
Pomagam zakochanym w spełnianiu ich marzeń już od 2018 roku i powiem Wam, że nigdy nie mam dość rozmowy o ślubach. 😊
Jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnej pomocy w organizacji ślubu i wesela, to bardzo dobrze trafiliście.

Organizacja TEGO wyjątkowego dnia jest moją wielką pasją.
Pełna czy częściowa organizacja ślubu i wesela? To do Was należy wybór, a ja bez stresu i z radością przeprowadzę Was przez okres przygotowań do ślubu.
Pomogę w znalezieniu podwykonawców, zajmę się papierkową robotą i dopilnuję, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w dniu wesela będę Waszym aniołem stróżem.

Ofertę przygotowuję zawsze po rozmowie z Wami, dopasowuję ją do Was. Nie stosuję szablonów i pakietów, ponieważ każdy ślub jest wyjątkowy, tak jak Wy jesteście dla mnie wyjątkowi.

Współpracując, poznajemy się i zacieśniamy więź, dzięki czemu nasza współpraca przebiega w unikatowej atmosferze. Od wielu lat rozwijam się w branży, w której na pierwszym miejscu są ludzie - uwielbiam taką pracę i nie wyobrażam sobie innej.
Kocham śluby i związane z nimi emocje! Sama często wzruszam się, widząc moich młodych mówiących sobie „TAK” i wcale się tego nie wstydzę J. Dlatego też nie mogę się doczekać, aby Was poznać i być z Wami w tym wyjątkowym dniu.

Co oferuję?
– organizację ślubu i wesela – wybór należy do Was:
• kompleksowa organizacja – przeprowadzę Was przez każdy temat związany ze ślubem i weselem. Od wyboru sali po ostatnie transporty w dniu wesela. Będę Wam towarzyszyć we wszystkich etapach organizacji.

• częściowa organizacja – para młoda organizuje lub już ma swoich podwykonawców, ja zajmuję się resztą, najczęściej również koordynuję dzień wesela.

– koordynację dnia ślubu i wesela – jeśli chcecie bawić się na własnym weselu bez stresu, ciągłych telefonów podwykonawców, zapytań od managera sali, to jest opcja dla Was. Stworzę scenariusz, skoordynuję pracę podwykonawców, będę podczas przygotowań/ceremonii/wesela i poprawin.

- konsultacje ślubne – jeśli czujesz się bardzo dobrze w organizacji, ale potrzebujesz podpowiedzi profesjonalisty, aby dobrze przeprowadzić organizację, to jest opcja dla Ciebie. Ustalamy częstotliwość spotkań i podsumowujemy Wasze postępy w organizacji, czuwam wtedy nad waszą pracą, aby nic Wam nie umknęło.

Spotkajmy się!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Do każdego ślubu podchodzę bardzo indywidualnie, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Osoby które cenią sobie profesjonalizm, swój spokój i czas, a na realizacji chcą być skupieni na najważniejszym dniu w życiu, a nie na stresie, czy szczegółach i organizacji.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

od 2 lat po 2 miesiące ( tutaj już oferta last minute). Najczęściej pracujemy z parami na 1,5 - 1 rok wcześniej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

emocje na ślubach, kontakt z ludźmi, ekscytacje w dniu ślubu :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Przeszłam szereg kursów wedding plannerskich, teraz jestem szanowaną konsultantką ślubną i członkinią Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

nie ma problemu, wiele moich par mieszka na co dzień za granicą, działamy na spotkaniach online, mailach, czasami jak jesteście w Polsce spotykamy się na żywo i z powodzeniem organizujemy śluby.

Jaki jest styl naszej pracy?

Słuchamy potrzeb naszych par i organizujemy wesela, które odpowiadają ich osobowości, oczekiwaniom.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, pracujemy też w częściowej organizacji.

JWZ Wedding Planner
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Kolonowskie
Data dodania: 20-11-2023

Asia nigdy nie zawodzi. Otrzymaliśmy ogrom wsparcia w całym dwuletnim procesie organizacji ślubu i wesela. Wyróżnia Ją dbałość o każdy szczegół, nawet o rzeczy, które nie przyszłyby nam do głowy, a pięknie dopełniły całości. Dziękujemy za całą pracę i zaangażowanie - było warto, impreza warta zapamiętania! Choć ślub i wesele już za nami, od kilku dni to główny temat naszych rozmów. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci!
Polecamy współpracę z JWZ każdej z par, która chce ze spokojem cieszyć się chwilami wartymi zapamiętania :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Sulistrowiczki
Data dodania: 14-08-2023

Zaangażowanie Asi to była jedna z najlepszych decyzji, jakie mogliśmy podjąć. Sami trafiliśmy do niej z polecenia znajomych i zdecydowanie polecamy dalej!
Już na pierwszym spotkaniu udało się Asi z naszych chaotycznych pomysłów stworzyć spójną wizję wesela, ubrać w słowa nasze niewypowiedziane oczekiwania oraz określić wstępnie temat przewodni. Początkowo myśleliśmy tylko o koordynacji dnia wesela, ostatecznie po pierwszym spotkaniu rozszerzyliśmy znacznie zakres współpracy. Asia jest bardzo ciepłą, zarażającą entuzjazmem i dobrym nastrojem osobą. Już po chwili rozmowy czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali od dawna. Byliśmy właściwie w stałym kontakcie, odpowiadała nam bardzo szybko na wszystkie wątpliwości, pamiętała o szczegółach, które nam nawet nie przyszłyby do głowy. Poleciła nam świetnych podwykonawców, w naszym imieniu kontaktowała się m.in. z wybraną przez nas salą (co nie zawsze należało do najprostszych zadań i wymagało też pewnych negocjacji). Czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że jest specjalistką, która ma pod kontrolą całe przedsięwzięcie. W dniu wesela mogliśmy się skupić na sobie i cieszyć się chwilą, bez martwienia się o szczegóły czy pilnowanie wszystkiego.

Podsumowując, jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni ze współpracy z Asią i z całego serca polecamy dalej.

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2023
Wrocław
Data dodania: 06-06-2023

Jako że nie mieliśmy pojęcia o organizacji wesela, poprosiliśmy Asię o pomoc przy zaplanowaniu wydarzenia. Asia pomogła nam znajdując wspaniałych podwykonawców, oraz wskazując na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Zdecydowanie na plus jest can-do attitude przy naszych pomysłach, ale i krytyczne podejście, jeśli pomysły nie miały sensu. Bardzo sprawny kontakt, pomoc przy umowach i harmonogramie płatności - nie mieliśmy wielu zmartwień przed weselem. Na samej imprezie Asia przejęła temat prowadzenia wydarzenia, dogadując bieżące tematy z podwykonawcami, pomagając nam w przygotowaniach, a później dbając aby goście oraz my, bawili się jak najlepiej. W tym wszystkim Asia była dla gości przezroczysta. Nie było problemem zmienić także wcześniej uzgodniony plan działań - Asia szybko zaaranżowała odpowiednich podwykonawców i mieliśmy tak, jak chcieliśmy.

Myślę, że najlepszą oceną usług Asi jest fakt, że 3 dni po weselu nie jesteśmy zupełnie zmęczeni psychicznie organizacją wesela. Mogliśmy cieszyć się zabawą z naszymi goścmi, a teraz możemy cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami :)

Nazwa firmy: JWZ Wedding Planner
NIP: 8992654914
Imię i nazwisko: Joanna Wagner-Zadorska
Adres: Wrocław, 50-233, woj. dolnośląskie
602-822...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 841
Zadzwoń
602-822...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie