Zobacz zdjęcia (25)
JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 1
JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 2 JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 3 JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 4 JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 5
JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 25

JWZ Wedding Planner - organizacja, koordynacja ślubów i wesel id:54808

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
602-822...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

O mnie
Witajcie, mam na imię Asia i jestem wedding plannerką.
Pomagam zakochanym w spełnianiu ich marzeń już od 2018 roku i powiem Wam, że nigdy nie mam dość rozmowy o ślubach. 😊
Jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnej pomocy w organizacji ślubu i wesela, to bardzo dobrze trafiliście.

Organizacja TEGO wyjątkowego dnia jest moją wielką pasją.
Pełna czy częściowa organizacja ślubu i wesela? To do Was należy wybór, a ja bez stresu i z radością przeprowadzę Was przez okres przygotowań do ślubu.
Pomogę w znalezieniu podwykonawców, zajmę się papierkową robotą i dopilnuję, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w dniu wesela będę Waszym aniołem stróżem.

Ofertę przygotowuję zawsze po rozmowie z Wami, dopasowuję ją do Was. Nie stosuję szablonów i pakietów, ponieważ każdy ślub jest wyjątkowy, tak jak Wy jesteście dla mnie wyjątkowi.

Współpracując, poznajemy się i zacieśniamy więź, dzięki czemu nasza współpraca przebiega w unikatowej atmosferze. Od wielu lat rozwijam się w branży, w której na pierwszym miejscu są ludzie - uwielbiam taką pracę i nie wyobrażam sobie innej.
Kocham śluby i związane z nimi emocje! Sama często wzruszam się, widząc moich młodych mówiących sobie „TAK” i wcale się tego nie wstydzę J. Dlatego też nie mogę się doczekać, aby Was poznać i być z Wami w tym wyjątkowym dniu.

Co oferuję?
– organizację ślubu i wesela – wybór należy do Was:
• kompleksowa organizacja – przeprowadzę Was przez każdy temat związany ze ślubem i weselem. Od wyboru sali po ostatnie transporty w dniu wesela. Będę Wam towarzyszyć we wszystkich etapach organizacji.

• częściowa organizacja – para młoda organizuje lub już ma swoich podwykonawców, ja zajmuję się resztą, najczęściej również koordynuję dzień wesela.

– koordynację dnia ślubu i wesela – jeśli chcecie bawić się na własnym weselu bez stresu, ciągłych telefonów podwykonawców, zapytań od managera sali, to jest opcja dla Was. Stworzę scenariusz, skoordynuję pracę podwykonawców, będę podczas przygotowań/ceremonii/wesela i poprawin.

- konsultacje ślubne – jeśli czujesz się bardzo dobrze w organizacji, ale potrzebujesz podpowiedzi profesjonalisty, aby dobrze przeprowadzić organizację, to jest opcja dla Ciebie. Ustalamy częstotliwość spotkań i podsumowujemy Wasze postępy w organizacji, czuwam wtedy nad waszą pracą, aby nic Wam nie umknęło.

Spotkajmy się!

Opinie JWZ Wedding Planner (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt JWZ Wedding Planner

Nazwa firmy: JWZ Wedding Planner
NIP: 8992654914
Imię i nazwisko: Joanna Wagner-Zadorska
Adres: Wrocław, , 50-233, woj. dolnośląskie
602-822...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 68
Zadzwoń
602-822...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie