Zobacz zdjęcia (4)
Dekoracje na Ślub i Wesele, plener -  Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 1
Dekoracje na Ślub i Wesele, plener -  Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 2 Dekoracje na Ślub i Wesele, plener -  Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 3 Dekoracje na Ślub i Wesele, plener -  Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 4
1 / 4

Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA id:38299

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
531-733...

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Pracownia Artystycznej Dekoracji KAJA uświetni Państwa uroczystość poprzez stworzenie nastrojowego, niepowtarzalnego klimatu. Zajmiemy się dla Państwa przygotowaniem całej oprawy dekoracyjnej Ślubnej i Weselnej od projektu do realizacji.

Zapewnimy kompleksową dekorację sal i plenerów, kościołów, dekoracje samochodu, bukiety ślubne, atrakcje na Wesele, napis LOVE, animacje dla dzieci podczas Wesela.
Wedding Planner - także zajmujemy się zaplanowaniem całego Ślubu i Wesela ! - Zadzwoń do Nas po więcej szczegółów :)

Posiadamy wiele dodatków i akcesoriów dekoracyjnych. Wazony, świeczniki, klatki, latarenki, materiały (satyna, tiul, waoal,), ścianki za Państwem Młodym, biały i czerwony dywan, krzesła do kościoła, napis LOVE i wiele innych elementów ślubnych.

Klasycznie, elegancko czy ekstrawagancko - tworzę indywidualne projekty dopasowane do każdego budżetu, zawsze dbając o detale i niepowtarzalne wzornictwo.
Kompleksowa oferta mojej firmy zapewni Państwu oszczędność czasu i da wiele satysfakcji z uczestnictwa w tworzeniu wspólnych projektów. Na bezpłatne konsultacje umawiam się na życzenie w Państwa domu lub w dogodnym miejscu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
531-733...
liczba odwiedzin: 3198
Zadzwoń
531-733...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie