Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA - film 1 Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA - film 1
Pokaż kolejny film

Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA id:38299

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
531-733...

O nas

Specjalizacja:

 • bukiety dla rodziców
 • bukiety ślubne
 • dekorowanie Kościoła
 • dekorowanie sali
 • doręczanie kwiatów
 • strojenie auta

Pracownia Artystycznej Dekoracji KAJA uświetni Państwa uroczystość poprzez stworzenie nastrojowego, niepowtarzalnego klimatu. Zajmiemy się dla Państwa przygotowaniem całej oprawy dekoracyjnej Ślubnej i Weselnej od projektu do realizacji.

Zapewnimy kompleksową dekorację sal i plenerów, kościołów, dekoracje samochodu, bukiety ślubne, atrakcje na Wesele, napis LOVE, animacje dla dzieci podczas Wesela.
Wedding Planner - także zajmujemy się zaplanowaniem całego Ślubu i Wesela ! - Zadzwoń do Nas po więcej szczegółów :)

Posiadamy wiele dodatków i akcesoriów dekoracyjnych. Wazony, świeczniki, klatki, latarenki, materiały (satyna, tiul, waoal,), ścianki za Państwem Młodym, biały i czerwony dywan, krzesła do kościoła, napis LOVE i wiele innych elementów ślubnych.

Klasycznie, elegancko czy ekstrawagancko - tworzę indywidualne projekty dopasowane do każdego budżetu, zawsze dbając o detale i niepowtarzalne wzornictwo.
Kompleksowa oferta mojej firmy zapewni Państwu oszczędność czasu i da wiele satysfakcji z uczestnictwa w tworzeniu wspólnych projektów. Na bezpłatne konsultacje umawiam się na życzenie w Państwa domu lub w dogodnym miejscu.

Zobacz zdjęcia (4)
Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 1
Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 2 Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 3 Dekoracje na Ślub i Wesele, plener - Pracownia Artystyczna KAJA, Lublin - zdjęcie 4
1 / 4

Opinie KAJA- Pracownia Artystyczna (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt KAJA- Pracownia Artystyczna

Nazwa firmy: KAJA- Pracownia Artystyczna
Imię: Kaja 
Adres: Lublin, woj. lubelskie
531-733...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2613
Zadzwoń
531-733...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie