Kameralni - niezapomniana pamiątka wideo! id:21381

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy dwójką przyjaciół, którzy uwielbiają to, co robią. Rozumiemy się bez słów i zarażamy dobrym humorem :)
Biorąc udział w Waszym wielkim dniu, nie traktujemy tego jako przykry obowiązek, ale jak misję, przywilej, którym nas obdarzyliście :)

Pragniemy razem z Wami stworzyć dla Was coś więcej niż zwykły film - niezapomnianą i niezwykle osobistą pamiątkę, która nigdy nie stanie się nudna. Po latach sprawi, że wrócą wspomnienia i znowu poczujecie się, jak podczas tego pięknego dnia, w którym mogliśmy Wam towarzyszyć.

Do każdej pary i do każdego filmu podchodzimy indywidualnie. Od pierwszego włączenia kamery do ostatniej minuty montażu. Każdy szczegół jest dla nas istotny i niepowtarzalny. Gwarantujemy, że zarejestrujemy wszystko, co tego dnia będzie istotne, każdy detal i każdą wyjątkową chwilę, a jednocześnie zostaniemy niemal niewidoczni i nie popsujemy Wam zabawy wielkimi kamerami i zaglądaniem gościom do talerzy ;)
Jeśli oczekujecie nowoczesnego, dynamicznego i niezbyt długiego filmu w formie teledysku ślubnego lub jeśli wolicie bardziej tradycyjny, nieco dłuższy film, zgłoście się do nas! Nie ma dla nas nudnych zleceń. Każde jest wyjątkowe i każde jest dla nas niesamowitą przygodą, w której - mamy wielką nadzieję - weźmiecie udział razem z nami :)

Współpracujemy również z kilkoma fotografami, więc jeśli nie znaleźliście jeszcze nikogo, kto zrobi Wam piękne zdjęcia, zapraszamy do nas :)

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy :)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pomysły lub wątpliwości, piszcie, dzwońcie! :)

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / film

Proponujemy Wam następujące pakiety cenowe:
1. Pakiet brązowy - 3000 zł - film z uroczystości ślubnej, wesela i oczepin. Trzy elegancko zapakowane płyty DVD lub Blu-ray.
2. Pakiet srebrny - 3700 zł - film z przygotowań przed ślubem, uroczystości ślubnej oraz oczepin. Trzy elegancko zapakowane płyty DVD lub Blu-ray
3. Pakiet złoty - 4700 zł - film z przygotowań przed ślubem, uroczystości ślubnej oraz oczepin. Reportaż z poprawin. Trzy elegancko zapakowane płyty DVD lub Blu-ray

Dodatkowe usługi, to między innymi teledysk ślubny, zwiastun filmu, film z podziękowaniami dla rodziców, krótki reportaż przedślubny i wiele wiele innych - jesteśmy otwarci na Wasze pomysły! ;)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

795-948...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Kameralni - niezapomniana pamiątka wideo!
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 09-06-2016
Liczba odwiedzin: 1534

Nowe ogłoszenia