Zobacz zdj─Öcia (2)
Fotograf + Kamerzysta, profesjonalnie, Łódź - zdjęcie 1
Fotograf + Kamerzysta, profesjonalnie, Łódź - zdjęcie 2
1 / 2

Fotograf + Kamerzysta, profesjonalnie id:40172

Łódź, łódzkie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksi─ů┼╝ka
  • reporta┼╝ ┼Ťlubny
  • sesja narzecze┼äska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witamy serdecznie,
prezentujemy 3 pakiety promocyjne do wyboru:

Pakiet 1. Złoty
2 operatorów kamer + fotograf, filmowanie od przygotowań do 1 -2 w nocy, zdjęcia reportażowe od 500 do 900 sztuk + zdjęcia plenerowe po weselu, dojazd gratis*, klip "narzeczeństwo", klip podziękowanie dla Rodziców, cena za wszystko od 3900 zł.

Pakiet 2. Srebrny
1 operator kamery + fotograf, filmowanie od przygotowań do 1 - 2 w nocy, zdjęcia reportażowe od 500 do 800 sztuk + zdjęcia plenerowe po weselu, dojazd gratis*, klip "narzeczeństwo" i klip podziękowanie dla Rodziców gratis, cena za wszystko od 3600 zł.

Pakiet 3. Br─ůzowy
Samo filmowanie 2 operatorów, filmowanie od przygotowań do 1 - 2 w nocy, dojazd gratis*, klip "narzeczeństwo" i klip podziękowanie dla Rodziców gratis, cena za wszystko od 2900 zł.


Film realizowany jest w systemie HD, d┼éugo┼Ť─ç filmu do wyboru 60, 90, 120 lub 160 minut, film otrzymuj─ů Pa┼ästwo na dysku twardym(przeno┼Ťnym (nie pendrive) oraz dodatkowo na p┼éytach DVD z nadrukami w jako┼Ťci SD.

Zdj─Öcia gotowe obrobione dostaj─ů Pa┼ästwo na dysku twardym oraz na p┼éycie DVD podzielone na foldery (dom, ko┼Ťci├│┼é, wesele, plener).
Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç wykonania albumu, foto ksi─Ögi, itp.

Opcja z dronem plus 300 - 400 zł. Poprawiny - 200 zł godzina (kamera), 100 zł godzina (fotograf)

Dok┼éadna cena zale┼╝y od miejsca uroczysto┼Ťci, daty, godziny ┼Ťlubu oraz ilo┼Ťci go┼Ťci( np. wesele na 80 os├│b b─Ödzie ta┼äsze od wesela na 220 os├│b, itp).

Przy podpisaniu umowy pobierana jest zaliczka w wysoko┼Ťci 200-300 z┼é.

Je┼Ťli zainteresowa┼éa Pa┼ästwa oferta, prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyliczenia dok┼éadnej oferty, zapraszam Krzysztof
* dojazd do 100 km
Podane ceny s─ů ju┼╝ cenami brutto.