Zobacz zdjęcia (5)
Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film , Olsztyn - zdjęcie 1
Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film , Olsztyn - zdjęcie 2 Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film , Olsztyn - zdjęcie 3 Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film , Olsztyn - zdjęcie 4 Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film , Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film id:5483

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Oferujemy filmową i fotograficzną obsługę Państwa ślubu.
Nasze filmy charakteryzują dynamiczne, efektowne ujęcia, odpowiednio dobrana, ciekawa muzyka, szybka akcja, zajmujący montaż.
Do realizacji projektu przystępujemy zawsze po dokładnym uzgodnieniu z klientem wszystkich szczegółów.W trakcie pracy staramy się być jak najmniej widoczni, z zasady nigdy nie ingerujemy w przebieg uroczystości, to naszym zadaniem jest znaleźć się w odpowiednim czasie i miejscu.
Filmy realizujemy jedną lub dwiema kamerami, w wysokiej rozdzielczości, przy zastosowaniu niezbędnego w danych warunkach oświetlenia, z dźwiękiem niezależnym w kościele oraz użyciem odpowiednich statywów i stabilizatora obrazu. Dwa teledyski w standardowej cenie.
Ostateczny koszt zależy od zakresu usługi, zawsze można negocjować cenę przed podpisaniem umowy. Prosimy o kontakt, a na pewno dobierzemy odpowiednią dla Państwa ofertę,

Posiadamy upoważnienie do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Komisję Liturgiczną Archidiecezji Warmińskiej.
Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, dojazd do 70 km od Olsztyna gratis.

Zapraszamy!

Opinie (3)

Kamerzysta i Fotograf / SVF Dąbrowski / dynamiczny Film id:5483
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
D
Dorota Graczyk i Łukasz Konopka 2012.09.15
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2012
Data dodania: 26-01-2013

Polecamy! Film nie za długi nie za krótki a w sam raz, fajnie zmontowany, ciekawie wpleciona muzyka, będzie dla nas piękną pamiątką. A Pan Czesław sympatyczny i otwarty na współpracę :)

J
Julia i Tymoteusz Kawalec
5.00
 / 5
Data dodania: 03-09-2011

Wszystko idealnie, najwyższy poziom wykonania filmu oraz teledysków ślubnych, pełny profesjonalizm, idealny kamerzysta za rozsądne pięniądze, każdemu możemy polecić

M
Marta Nyga i Łukasz Walter
5.00
 / 5
Data dodania: 01-07-2011

Ślub: 2011.04.24
Oby całe nasze życie było tak udane jak film ze ślubu i wesela ;) Solidna i rzetelna firma. Bardzo dobry kontakt. Ciekawe pomysły i bardzo dobre wykonanie. Gorąco polecamy.

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-343, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 12814

Popularne miasta w okolicy