Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Wideofilmowanie Śluby, 2 kamery, teledysk, podziękowania, DRON PROMO! id:25526

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
796-643...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 28-02-2017
Liczba odwiedzin: 1265

Oferta

Witam Serdecznie!

Zajmuję się wideo produkcją reportaży ślubno - weselnych, teledysków, wydarzeń okolicznościowych oraz prezentacji. Na co dzień pracuję w postprodukcji filmowej gdzie codziennie rozwijam swoje umiejętności. Tworzę dodatkowe efekty, dlatego Twój film - teledysk może być niepowtarzalny. Reszta zależy od Twojego pomysłu oraz kreatywności.

Dzień ślubu i wesela jest wyjątkowy a wideofilmowanie to moja pasja. Właśnie dlatego możecie być pewni o swój film. Na ślubie i weselu kameruje dwóch operatorów. Jest nas w sumie trzech, więc jeśli stanie się coś nieprzewidzianego lub ktoś zachoruje mamy pokrycie w takiej sytuacji. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia, profesjonalny sprzęt, wyczucie rytmu-dynamiki oraz kreatywność w montażu.

Na 2018 rok Dron tylko za dodatkowe 150 złotych!!!

Główny film z ceremonii ślubu oraz wesela przeważnie składa się z dwóch części po około 45-50 minut każda. Nie chcemy nikogo zanudzać tylko wybrać perełki i je oszlifować, aby całość była ciekawa i niepowtarzalna, zachowując przy tym najwyższe standardy. Jednak na niektórych weselach tyle się dzieje, że możemy się porozumieć i zrobić 3 a nawet i 4 części jeśli komuś na tym zależy. Dodatkowo robimy dynamiczny teledysk pokazujący w skrócie ślub i wesele. Filmy zrobione w jakości HD w wersji cyfrowej do pobrania, jeśli jednak ktoś również chciałby słabszą jakość lub/i film na płytce też jest taka możliwość.

Na przyszły rok planujemy zakup automatycznego gimbala czyli stabilizatora obrazu, co będzie miało ogromy wpływ na płynność ujęć. Również planujemy zakup nowej kamery i lepszego obiektywu, co sprawi, że filmy nawet w ciemnościach będzie ładniejszy i mniej zakłócony poprzez szumy.
Dostępne opcje zapisu filmu: płytki DVD, cyfrowo na internecie z prywatnym linkiem, Mpeg4, H256.

Dodatkowo wykonuje teledyski typu "Podziękowania dla rodziców". Jest to coraz popularniejsza forma wyrażania swojego podziękowania rodzicom za ich wkład w nasze wychowanie.

Podczas oglądania teledysku/filmu upewnij się że włączona jest jakość HD, ponieważ czasem włącza się ze sporym opóźnieniem.

Działam na terenie całego województwa pomorskiego i okolic.

Inny projekt nie ma sprawy. Jestem osobą otwartą na różne kreatywne propozycje i projekty.

Więcej informacji proszę dzwonić lub pisać na maila.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 3 kamery

Cennik

Oferta nr 1
1700 / wesele
1. - dwóch kamerzystów
Ślub wraz z weselem 2-3 części po około 40 min każda - kręcone na 2 kamerach + kamera sportowa Go pro z dwoma kamerzystami. Teledysk w cenie.
- 1700 złotych

2. Przygotowania do ślubu pani młodej i pana młodego oraz błogosławieństwo
od 200 zł.

3. Podziękowania dla rodziców - teledysk
od 400 zł.

4. Plener w inny dzień Foto/Wideo
od 300 zł.

5. Na weselu możliwość przygotowania miejsca na wideo-budkę - goście składają życzenia parze młodej do kamery. Super pamiątka, szczególnie gdy goście są rozluźnieni późnym wieczorem. Jest to dodatkowy film,
- 300 złotych - Przykładowy film z życzeniami jest w portfolio

6. Ujęcia z drona tylko - PROMOCJA
- 150 złotych.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Lukas Kos
Imię:Łukasz
Nazwisko:Kos
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia