Zobacz zdjęcia (5)
Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 1
Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 2 Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 3 Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 4 Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna id:15254

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Mam na imię Kamil. Moja miłością jest rodzina, fotografia, podróże i klocki LEGO
Robię to co kocham i co wychodzi mi najlepiej. Kocham fotografię i od 8 lat dziele się moja pasją z innymi. Chwytam chwile takimi, jakimi są. Tu i teraz.
Moje prace są zachwytem nad ludźmi, ich emocjami i relacjami. Przedstawiam uczucia za pomocą detalu, subtelności i naturalności. Różnorodność temperamentów i charakterów, które utrwalam są jedyne i niespotykane dzięki temu, że są nieograniczone i szczęśliwe.
Uwielbiam podrożę, te dalekie i te bliskie. Obecnie ze znajomymi poznajemy nieznane i zapomniane miejsca Polski.
Jestem fanem klocków LEGO od najmłodszych lat, towarzyszyły mi odkąd pamiętam :). Na szczęście mój synek „zaraził” się nimi tak samo jak ja i razem prześcigamy się w budowaniu kolejnych zestawów i budowli. Minifigurki kupujemy przy każdej okazji i każdą ilość każdy w rodzinie ma swoja rolę. Synek – minifigurki Żona – budynki Ja – pojazdy
Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście mieć podobne, z wielką przyjemnością wykonam dla Was reportaż. Fotografuję wszędzie, w kraju i zagranicą. Dzwońcie, piszcie, chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Oczywiście nic nie zastąpi rozmowy przy dobrej kawie i ciastku :), dlatego zapraszam do osobistego spotkania, podczas którego możemy lepiej się poznać i porozmawiać o zbliżającym się ślubie.

Opinie (1)

Kamil Kaczorowski - fotografia ślubna id:15254
Średnia ocen: 2,20 / 5 z 1 opinii
2,20
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
2.20
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Olsztyn
Data dodania: 25-02-2022

Pan Kamil robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, robi też niezłe zdjęcia. Na tym kończą się plusy, jeżeli chodzi o tę współpracę. Jest totalnie nieprofesjonalną osobą, która nie szanuje czasu i pieniędzy klienta. W zasadzie samego klienta jako osoby, również nie szanuje. Wszystko jest pięknie i fajnie dopóki pan Kamil nie otrzyma wynagrodzenia za swoje usługi Po weselu mieliśmy zrealizować sesję ślubną. Pan Kamil potrafi tygodniami nie odpowiadać na telefony, smsy i inne próby kontaktu. Kiedy w końcu jakimś cudem udało nam się umówić na sesję, odwołał ją tego samego dnia przed 7 rano (specjalnie zarezerwowaliśmy sobie czas etc.) Z samym zrealizowaniem sesji były więc wielkie problemy (bo Pan Kamil znowu nas ignorował). Ostatecznie na sesji, to mój mąż przejmował inicjatywę, proponował różne kadry, bo Pan fotograf sprawiał wrażenie, że chce po prostu odbębnić, to co ma odbębnić. Umowę z Panem Kamilem można sobie spuścić w toalecie, ponieważ szanowny Pan i tak ma w nosie zapisy co do terminów. Wielokrotnie obiecuje, że już ma gotowy materiał, że już zaraz go otrzymamy (co ciekawe, żongluje przy tym konkretnymi datami), np. mówiąc, że dostaniemy zdjęcia za tydzień, po czym mijają kolejne miesiące a materiału dalej nie ma. Materiału nie ma, kontaktu nie ma i naszych pieniędzy też nie ma. OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed tym człowiekiem, tym bardziej, że jak już wspomniałam - początkowe spotkania nie wskazywały, że będzie z tego tyle stresu, nerwów i rozczarowania.

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-693, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 5604

Popularne miasta w okolicy