Zobacz zdjęcia (15)
Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 1
Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 2 Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 3 Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 4 Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 5
Kamila Suliga Fotografia, Opole - zdjęcie 6
1 / 15

Kamila Suliga Fotografia id:45893

od 2000 do 3600 zł / całość
Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
502-991...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie,

fakt, że trafiliście na moją stronę oznacza tylko jedno – jesteście wrażliwymi na piękne detale duszami, i to jest właśnie nasza pierwsza wspólna cecha. Zapraszam Was do mojego świata wyjątkowych emocji. Tym razem kolej na Waszą niesamowitą historię, już nie mogę się doczekać, żeby ją usłyszeć i opowiedzieć w sposób taki, jak kocham najbardziej, prawdziwie, tak jak jest, z ukrycia, tak żebyście to Wy byli na pierwszym planie.

Na świat patrzę przez wizjer, a na widok piękna serce bije mi mocniej, do tego uchwycić obraz obiektywem i jestem w raju. Wrażliwa na otaczający nas świat i emocje, słucham i dostrzegam fotograficzne inspiracje w najmniejszym detalu. Po prostu kocham to co robię, uwielbiam Wasze emocje.

W dniu Waszego ślubu fotografuję od momentu przygotowań, aż po oczepiny. Kocham obserwować ludzi, co sprawia, że wzruszające momenty same wpadają w kadr. Moja fotografia jest taka jak ja, wrażliwa, szczegółowa, nietuzinkowa i od serca. Każde zdjęcie przygotowuję graficznie by całość oddawała niezwykły klimat Waszej miłości.

Przed ślubem zapraszam Was na sesję narzeczeńską, podczas której będziemy mieli okazję poznać się na spokojnie, zdjęcia z tego dnia będziecie mogli zaprezentować już podczas swojego wesela, natomiast już po weselu możemy spotkać się ponownie w wybranym miejscu i dniu podczas sesji poślubnej, którą staram się by była niepowtarzalna dla każdej Pary, m. in. poprzez aranżacje lub kompozycje florystyczne, które sama tworzę.

Mam nadzieję do zobaczenia,

Kamila

Oferta Kamila Suliga Fotografia

Oferta

od 2000 do 3600zł/ całość

Dokładna oferta dostępna jest na mojej stronie internetowej. Zapraszam do zerknięcia.

Opinie Kamila Suliga Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Kamila Suliga Fotografia

Nazwa firmy: Kamila Suliga Fotografia
NIP: 6391919123
Imię: Kamila 
Adres: Opole, woj. opolskie
502-991...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3248
Zadzwoń
502-991...
Napisz

Popularne miasta w okolicy