Zobacz zdjęcia (1)
⭐Kapela Januszki ⭐– 100% na żywo, zespół weselny 🔥, Jasło - zdjęcie 1
1 / 1

⭐Kapela Januszki ⭐– 100% na żywo, zespół weselny 🔥 id:54996

Jasło, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
570-181...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Jesteśmy pełnym energii zespołem muzycznym, grającym w 6-osobowym składzie. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez tj. wesela, eventy firmowe, bankiety czy jubileusze, koncerty.
Każdy z nas od najmłodszych lat jest związany z muzyką, a jako zespół gramy już od kilkunastu lat z małymi zmianami w składzie. Dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie. Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasza impreza była niepowtarzalna, a goście mile ją zapamiętali na długi czas.


Poznajmy się! Czyli o co najczęściej pytacie!
Co oferujemy?
Zapewniamy świetną zabawę przy rytmach muzyki disco-polo, biesiadnej, góralskiej. Nie zabraknie również hitów rockowych, popowych i zagranicznych. Gramy w 100% na żywo, wykonując utwory z możliwie jak najszerszego przedziału gatunkowego, by każdy z gości znalazł coś dla siebie.
Jak gramy?
Z repertuaru, wybieramy kawałki dopasowane do charakteru imprezy i łączymy je w sety, które rozdziela krótka (10-15 minutowa) przerwa. W jednym secie muzycznym mieścimy około 7-8 piosenek, które układamy w taki sposób, by goście nie schodzili z parkietu.
Jakim sprzętem dysponujemy?
Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy, dzięki któremu brzmimy czytelnie i odpowiednio głośno, co w połączeniu z oświetleniem scenicznym komponuje się śpiewająco. W przerwach technicznych odtwarzamy podkład muzyczny.
Jak długo pracujemy?
Jesteśmy z Wami do godziny 4:00. Ten czas można odpłatnie przedłużyć, jeśli goście będą mieć siłę na jeszcze trochę zabawy.
Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?
Oprawę muzyczną, pełną technikę estradową, czyli nagłośnienie i oświetlenie, a także transport, oprawa konferansjerską i wszystko to co z każdą naszą Parą indywidualnie uzgodnimy.
Czy możemy zaproponować dodatkowe atrakcje?
Oprócz oprawy muzycznej, mamy do zaoferowania atrakcje weselne takie jak: ciężki dym, fontanny sceniczne, fotolustro i fotobudka 360, bańki mydlane i wiele innych.
Gdzie możecie nas posłuchać?
Nasze studyjne nagrania usłyszycie na YouTube. Na naszym Facebooku często publikujemy nagrania „na żywo” z wesel i koncertów. Dodatkowo, zapraszamy Was na próbę, żebyśmy się wzajemnie poznali.

⭐Kapela Januszki ⭐– 100% na żywo, zespół weselny 🔥 - film 1 ⭐Kapela Januszki ⭐– 100% na żywo, zespół weselny 🔥 - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie (1)

⭐Kapela Januszki ⭐– 100% na żywo, zespół weselny 🔥 id:54996
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Trzciana
Data dodania: 13-08-2023

Polecam z całego serca! ❤️
Fenomenalny zespół, młodzi energiczni, pełen profesjonalizm. Przerwy to tak jakby ich nie było wcale 😍 Z tym zespołem tylko konie kraść ❤️ Ja i mąż i rodzice jesteśmy tak zadowoleni, do tej pory i przez długi czas będziemy bardzo miło wspominać 😍 Nie ma słów Ja bardzo żałuje, że w dniu ślubu miałam tak mało czasu dla całego zespołu 🥹🥹 Mam nadzieje, że się jeszcze spotkamy ❤️ Z całą zadowoloną rodzinką pozdrawiamy ❤️
Asia i Albert ❤️

Kontakt

Imię i nazwisko: Kamil Berowski
Adres: Jasło, , 38-241, woj. podkarpackie
570-181...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 482
Zadzwoń
570-181...
Napisz

Popularne miasta w okolicy