Zobacz zdjęcia (5)
Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych, Zielona Góra - zdjęcie 1
Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych, Zielona Góra - zdjęcie 2 Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych, Zielona Góra - zdjęcie 3 Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych, Zielona Góra - zdjęcie 4 Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych id:31959

Zielona Góra, lubuskie

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • samochody
  • stoły

Firma Karmelek zajmuję się organizacją wesel, imprez okolicznościowych,a także eventów, spotkań biznesowych,bankietów,baby shower oraz przyjęć od strony dekoratorskiej. Posiadamy mnóstwa fantastycznych pomysłów w dziedzinie designu jak i florystyce. Bardzo zależy nam na każdym kliencie i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z ogromna starannością,profesjonalizmem i perfekcjonizmem. Działamy na terenie województwa lubuskiego i dolnośląslkiego.

Dodatkowo mamy swoje małe talenty, wykonujemy własnoręcznie ozdoby do domu, kartki okolicznościowe, czy oryginalne prezenty.

Firmę tworzą dwie pełne energii dziewczyny,z ogromną pasją i miłością do tego co robią. Lubią słuchać klientów i stosować się do ich próśb i wymagań. Codziennie wyszukują nowych pomysłów i marzą o tym aby je zrealizować w 100000%. Początkowo Karmelek był prowadzony tylko przez jedną osobę,ale stwierdzenie ''Co dwie głowy to nie jedna'' pasuje do nich idealnie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)


Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2018 rok ,a także imprezy w 2017 :)

Opinie (1)

Karmelek- Wyjątkowe dekoracje sal weselnych id:31959
Średnia ocen: 1,00 / 5 z 1 opinii
P
Piotr
1.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Lipki Wielkie
Data dodania: 07-07-2018

Jeżeli marzycie o pięknie udekorowanej sali weselnej, to NIE POLECAM ,,firmy" Karmelek. Po pierwsze są nie konkretni, niesłowni =, ponadto żeby doczekać się telefonu z ich strony trzeba wręcz się prosić i samemu się przypominać.
Właścicielka firmy przy każdej rozmowie mówi telefonicznej mówiła za każdym razem o czym innym. Więc w sumie do wesele nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać sala...
Dzień przed weselem panie przyjechały z opóźnieniem, nieprzygotowane. Powiesiły na dużym suficie 2 tiule nad parą młodą NIC..
Na Wejściu do sali to dosłownie 3 balony jak mówiliśmy,że nam się to nie podoba to panie przerzucały się winą między sobą. W trakcie dekorowania pojechały niby do hurtowni po kwiaty. Nie było ich ponad 2 godziny i przyjechały z paroma goździkami (aż ręce opadały). Umawialiśmy się przez telefon na frezję a dzień przed weselem powiedziała nam że frezje są niedostępne. A ja zadzwoniłem do pierwszej kwiaciarni i frezje były dostępne. podsumowując efekt końcowy był tragiczny. Dlatego jeżeli chcecie skorzystać z firmy Karmelek zastanówcie się dokładnie czy chcecie być tak zawiedzeni jak my? Wybór należy do Was.

liczba odwiedzin: 1398

Popularne miasta w okolicy