Zobacz zdjęcia (3)
Karol Biskup - najlepsza muzyka na wesele!, Opole - zdjęcie 1
Karol Biskup - najlepsza muzyka na wesele!, Opole - zdjęcie 2 Karol Biskup - najlepsza muzyka na wesele!, Opole - zdjęcie 3
1 / 3

Karol Biskup - najlepsza muzyka na wesele! id:51091

Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
603-600...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Cześć tu mówi Karol Biskup – znany i polecany dj na wesele, imprezy rodzinne i firmowe - jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że znalazłeś odpowiednią osobę, która zaopiekuje się artystycznie i muzycznie Twoimi goścmi.

Kariera estradowa Karola rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Wiele telewizyjnych i radiowych epizodów ukształtowały charakterystyczny styl prowadzenia imprez i doskonałego kontaktu z publicznością.

Nagłośnienie na imprezę dobierane jest odpowiednio do rozmiarów sali. Dźwięk jest spójny i czytelny – idealny do zabawy!

Oświetlenie obejmuje rampę z ruchomymi głowami, reflektory par oraz tzw. „ściankę” z diodami.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia napisu LOVE oraz ciężkiego dymu na pierwszy taniec.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Karol Biskup to wyjątkowa osobowość, która znakomicie łączy pokolenia na imprezie, długoletnia praca na estradzie i bogate doświadczenie w połączeniu z najlepszą muzyką, gwarantuje, że Wasze wesele będzie perfekcyjne.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Długoletnie doświadczenie estradowe tysiące zadowolonych par młodych i setki tysięcy zadowolonych gości weselnych, to wyróżnik, którym nie każdy może się pochwalić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wyjątkowe wesele Karol Biskup prowadził w 1998 roku i ta dobra passa trwa do dziś. Każego roku w kalendarzu artysty realizowane jest ok. 40 imprez weselnych i 30 przyjęć okolicznościowych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj wesela trwają do 12 godzin od wejścia Pary Młodej na salę, jednak, jeśli będziecie chętni do przedłużenia godzin, zawsze będzie taka możliwość. Karol Biskup nie ogranicza Waszych gości do czasu trwania imprezy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Z uwagi, że Karol Biskup proponuje dla Was pakiet ALL INCLUSIVE, otrzymujecie zawsze nagłośnienie, oświetlenie, dojazd i prowadzenie imprezy. Bez kompromisów.

Skład, w którym występujemy.

Karol Biskup występuje jednoosobowo. Nie ma innej możliwości!

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Karol Biskup - jest rozpoznawalną na rynku marką jakości i zawsze występuje osobiście.

Jaki repertuar proponujemy?

Karol Biskup jako radiowiec ma praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny, jednak na przyjęcia wybiera tylko te największe przeboje, które integrują wszystkich gości. Pośród nich można znaleźć niezapomniane rock'and'rollowe evergreeny, przeboje ery disco lat 70-tych, 80-tych, kokosowych lat 90-tych, al także aktualnie lansowane przeboje. Na życzenie można dodawać swoje ulubione przeboje, by jeszcze bardziej podkręcić temperaturę na parkiecie!

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Kontak z publicznością jest najważniejszy od pierwszych sekund po przybyciu Waszych gości na salę i trwa do zakończenia wesela. Gustowne powitanie, toasty, czy prowadzenie zabaw i tradycyjnych elementów są niemalże nieodzowne i charakterystyczne dla Karola Biskupa.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Dobrze zaśpiewane sto lat to ważna rzecz. Karol Biskup, pracując w innych muzycznych projektach jako wokalista, podczas Waszego przyjęcia proponuje dobrze i MOCNO zaśpiewane sto lat razem z integracyjnym śpiewem Waszych Gości.

Na jakich instrumentach gramy?

Weselny DJ - jedynym instrumentem muzycznym jest perfekcyjna muzyczna intuicja.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zaplecze techniczne to niezawodne urządzenie, z którymi pracujemy od lat. Karol Biskup pracuje na urządzeniach wykorzystywanych w studiach radiowych, które są niezawodne.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

English speaking is OK. But we're in Poland why not to speak in Polish?

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Można przyjąć, że co 20 impreza ma charakter międzynarodowy. Głównie są to przyjęcia z udziałem gości z Hiszpanii oraz Niemiec

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Karol Biskup wie jak istotne jest dla was najlepsze sapomoczucie gości, dlatego możecie za moim pośrednictwem dodatkowo zamówić candy bar, pokaz barmański, występ teatru ognia, fotobudkę czy animatorkę dla najmłodszych gości.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Ruchome głowy, reflektory PAR oraz stylowa ścianka LED jest rozpoznawalnym elementem występów.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, zawsze można dołączyć Wasze ulubione utwory do muzycznej playlisty. Karol Biskup w umiejętny sposób potrafi wpleść w program artystyczny Wasz wybór.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Karol Biskup jest otwarty na współpracę z Waszymi gośćmi, zatem zamówienie dedykacji i piosenki będzie ogromną przyjemnością!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Karol Biskup - II miejsce w kategorii Osobowość Roku 2020 w kategorii Kultura

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Kariera estradowa Karola rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Wiele telewizyjnych i radiowych epizodów ukształtowały charakterystyczny styl prowadzenia imprez i doskonałego kontaktu z publicznością.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zawsze najważniejsza jest Najlepsza Publiczność - czyli Wasi Goście. Bez nich nie ma dobrej imprezy:)

Czyja twórczość nas inspiruje?

Karol Biskup - jest w czołówce polskiej klasy artystów weselnych, jego twórczość estradowej stała się wielokrotnie insporacją dla niejednego weselnego artysty.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Przyjęcia weselne prowadzone są zgodnie z ustalonym scenariuszem. Karol Biskup jest bardzo elastyczny w kwestii prowadzenia zbaw integracyjnych na weselu. Wesele może być huczne - z wieloma integracyjnymi elementami albo wyłącznie muzyczne, jednak nie pozbawione pozytywnego podejścia.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny są oryginalne i wyjątkowe. Jak będzie wyglądał ich przebieg i co się będzie działo,

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Każde przyjęcie ma także swój muzyczny charakter. Każde wesele jest inne i nie można generalizować, a trzeba być elastycznym:) Najpopularniejsze piosenki są lekkie, łatwe i przyjemne przyktórych bawić będzie się większość gości, wszak bywały w historii wesela które opierały się o mniej popularne gatunki muzyczne. Wybór zawsze należy do Pary Młodej i wedle tych wskazówek Karol Biskup przygotowuje się muzycznie do przyjęcia.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9910260607
Adres: Opole, woj. opolskie
603-600...
liczba odwiedzin: 716
Zadzwoń
603-600...
Napisz

Popularne miasta w okolicy