Zobacz zdjęcia (5)
Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła, Gdańsk - zdjęcie 1
Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła, Gdańsk - zdjęcie 2 Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła, Gdańsk - zdjęcie 3 Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła, Gdańsk - zdjęcie 4 Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Karykatura karykatury atrakcje weselne karykaturzysta Jolanta Okrągła id:43124

Gdańsk, pomorskie

O nas

Często otrzymuję e-maile z zapytaniem - o atrakcje weselne. Najprostsza odpowiedź to karykaturzysta czyli karykatura rysowana na żywo. Wesela to najszczęśliwszy dzień w życiu i czas zabawy, ale co wymyślić, aby ten dzień uświetnić?

Posiadam duże doświadczenie rysowaniem karykatur zajmuję sie od 20 lat.
W przeciągu jednej godziny rysuję około 7 karykatur, gwratantuję podobieństwo rysowanych osób.
Rysuje na dużym formacie A3 30x 42 cm
W przypadku dużego wesela jestem w stanie zapewnić obecność 2-ch rysowników.
Dojeżdżam na imprezy na terenie całej Polski.

Jeśli zastanawiasz się, jakie atrakcje weselne zaoferować gościom to karykatura jest super pomysłem. Obok innych atrakcji weselnych karykatura rysowana na żywo ma tę przewagę, że każdy gość weselny otrzymuje taki rysunek na własność. Rysowanie karykatur dostarcza miłej zabawy angażującej wiele osób, goście weselni obserwują jak powstaje rysunek dorzucają swoje uwagi i sugestie co do powstającego na ich oczach rysunku i wszyscy mają przy tym wiele uciechy, jest przy tym również wiele śmiechu.

Każdy z gości weselnych może mieć bezpośredni wpływ na to, jaki będzie końcowy efekt pracy. Karykaturzysta rysujący na weselu czy na imprezie dostarcza wiele rozrywki, a goście bardzo często podpowiadają, żeby karykatura dla taty, teścia, wujka, dla świadka czy brata była ostrzejsza. Z kolei karykatura dla mamy, teściowej, kuzynki, świadkowej, czy siostry to raczej karykatury portretowe takie, aby nikogo nie urazić. Karykatury dla dzieci rysowane są również w sposób portretowy. Efektem końcowym jest miła pamiątka dla gości, którą otrzymują.

Po każdym weselu o para młoda z entuzjazmem informuje mnie, że goście weselni okrzykneli karykatury NAJTRAFNIESZĄ I NAJORYGINALNIEJSZĄ PAMIĄTKĄ WESELNĄ.

• Karykaturzysta na weselu,
• Karykaturzysta na evencie imprezie,
• Karykaturzysta na targach,
• Karykaturzysta na imprezie firmowej,
• Karykaturzysta na imprezie Walentynkowej,
• Karykaturzysta na Wigilii.

liczba odwiedzin: 2153

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie