Zobacz zdjęcia (5)
KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 1
KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 2 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 3 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 4 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

KasiaPlanujeWesele id:52368

Radom, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
798-489...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Kasia Nowocień i przez 10 lat współpracowałam z Parami Młodymi wykonując dla nich ślubne zaproszenia i wszelkie dodatki. Pozytywna energia towarzysząca tej pracy i liczne spotkania z cudownymi ludźmi sprawiły, że postanowiłam zająć się profesjonalną organizacją ślubów. Jestem rodowitą radomianką działającą na naszym rodzimym rynku. Blisko, zawsze pod ręką, dzięki czemu oszczędzę Wam niepotrzebnych stresów. Ceny również dostosowałam do radomskich portfelów ;)

Planowanie i realizacja własnego ślubu i wesela również dała mi dużo satysfakcji i przekonała mnie, że odnajduję się w tej roli. Jestem niesamowicie szczęśliwa, gdy samodzielnie reżyseruję, kreuję, a także organizuję ważne uroczystości. Cudownie jest uczestniczyć w takich pięknych chwilach i widzieć radość u kochających się par. Bardzo lubię ludzi i chętnie im doradzam. Jestem dobrze zorganizowana i otwarta na wszelkie wyzwania.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia Akademii Konsultantów Ślubnych. Dodatkowo uzyskałam tytuł magistra z Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zdobyłam dużą wiedzę z marketingu, zarządzania i planowania.
Zapraszam do kontaktu i pięknej przygody!

Opinie (1)

KasiaPlanujeWesele id:52368
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 18-06-2022
Radom
Data dodania: 27-09-2023

Pani Kasia jest osobą niesamowicie komunikatywną, pomogła nam przebrnąć przez stres związany z weselem. Pomogła rozplanować wszystko tak, że nie musieliśmy się o nic martwić

Kontakt

Imię i nazwisko: Kasia Nowocień
Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
798-489...
liczba odwiedzin: 787
Zadzwoń
798-489...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie