Zobacz zdjęcia (5)
KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 1
KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 2 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 3 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 4 KasiaPlanujeWesele, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

KasiaPlanujeWesele id:52368

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Kasia Nowocień i przez 10 lat współpracowałam z Parami Młodymi wykonując dla nich ślubne zaproszenia i wszelkie dodatki. Pozytywna energia towarzysząca tej pracy i liczne spotkania z cudownymi ludźmi sprawiły, że postanowiłam zająć się profesjonalną organizacją ślubów. Jestem rodowitą radomianką działającą na naszym rodzimym rynku. Blisko, zawsze pod ręką, dzięki czemu oszczędzę Wam niepotrzebnych stresów. Ceny również dostosowałam do radomskich portfelów ;)

Planowanie i realizacja własnego ślubu i wesela również dała mi dużo satysfakcji i przekonała mnie, że odnajduję się w tej roli. Jestem niesamowicie szczęśliwa, gdy samodzielnie reżyseruję, kreuję, a także organizuję ważne uroczystości. Cudownie jest uczestniczyć w takich pięknych chwilach i widzieć radość u kochających się par. Bardzo lubię ludzi i chętnie im doradzam. Jestem dobrze zorganizowana i otwarta na wszelkie wyzwania.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia Akademii Konsultantów Ślubnych. Dodatkowo uzyskałam tytuł magistra z Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zdobyłam dużą wiedzę z marketingu, zarządzania i planowania.
Zapraszam do kontaktu i pięknej przygody!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 160

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie