Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 5

skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara id:34246

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara

Ostatnio widziany dzisiaj
600-959...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 03-03-2018
Liczba odwiedzin: 1151

Oferta

Profesjonalna oprawa muzyczna na śluby kościelne,cywilne (w USC i w plenerze ), komunie,chrzciny,zaręczyny, przyjęcia, bankiety firmowe i wszelkie uroczystości okolicznościowe w wykonaniu muzyków z filharmonii i teatru muzycznego .W ofercie:skrzypce,duet skrzypcowy,duet skrzypce+wiolonczela trio i kwartet smyczkowy ,harfa, duet skrzypce+harfa,duet skrzypce+gitara klasyczna,śpiewaczka,organista.Gramy najpiękniejszą muzykę klasyczną,sakralną, filmową, rozrywkową oraz utwory na życzenie.Repertuar do uzgodnienia.Działamy na terenie całego województwa lubelskiego,a także w WARSZAWIE,KRAKOWIE I ZAKOPANEM.
Przykładowy repertuar: Schubert Ave Maria,Gounod Ave Maria ,Bach Aria na strunie G,Pachelbel Canon in D,Cohen Alleluja,Morricone Gabriel's Oboe,Vivaldi Cztery Pory Roku,Mozart Eine Kleine Nachtmusik,Menedelssohn Marsz Weselny,Wagner Marsz Weselny,Ellie Goulding Love Me LIke You Do,The Beatles All You Need Is Love,temat z filmu "Titanic" i wszelkie utwory na zamówienie.

Instrumenty:

 • altówka
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

skrzypce
300 / występ

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara id:34246
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Patrycja
Patrycja
(5)
Dodano: 16-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Lublin
Chcielibyśmy z całego serca podziękować za przepiękną muzykę, która stworzyła cudowny klimat na naszym ślubie, a przy okazji pomogła się nam Młodym odstresować podczas ceremonii :) Gorąco polecamy, nie tylko ze względu na piękne wykonanie wybranych przez nas utworów, ale także ze względu na rewelacyjny kontakt i zaangażowanie. Tutaj chciałabym szczególnie podziękować przesympatycznej pani Kasi, która specjalnie udała się do naszego kościoła, aby porozmawiać z panem organistą i ustalić szczegóły. Na pewno będziemy Was wszystkim polecać!
Pozdrawiamy serdecznie,
Patrycja i Dominik
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 15-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: Krasnystaw
Jesteśmy bardzo wdzięczni i pięknie dziękujemy Państwu za cudowną oprawę naszego ślubu. Do tej pory zbieramy zachwyty od gości. Przepiękne wykonanie utworów na skrzypcach wywołało u gości ogromne wzruszenie a u nas niesamowitą radość, że mogliśmy usłyszeć ulubione, wybrane przez nas kompozycje w tym wyjątkowym dniu. Każdemu kto się jeszcze zastanawia nad wyborem oprawy do ślubu absolutnie i z czystym sumieniem polecam zamawiać termin. Jesteście Państwo gwarancją idealnej atmosfery i wielu szczęśliwych łez.
Oliwia
Oliwia
(5)
Dodano: 27-03-2018
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Łęczna
Dziękujemy za piękną, cudowną muzykę na naszym ślubie, dzięki której stworzył się niesamowity nastrój. Było pięknie. Specjalne podiękowania dla Pami Kasi za świetną organizację, profezjonalizm i przepiękne wykonanie Ave Maria, Schuberta i wszystkich innych utworów.
Dzięki Państwa oprawie muzycznej nasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeszcze raz dziekujemy Oliwia i Robert Z.
Paweł i Ania
Paweł i Ania
(5)
Dodano: 15-03-2018
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Kazimierz Dolny
Serdecznie dziękujemy za uświetnie naszego ślubu. Muzyka w Państwa wykonaniu była przepiękna, dostarczyła nam jak i gościom
weselnym wielu wzruszeń, co było niesamowitym przeżyciem. Paweł I Anna. PS wszystkim będziemy Państwa polecać, Pozdrawiamy
Lucyna
Lucyna
(5)
Dodano: 08-03-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Lubartow
Bardzo dziekujemy za wspaniałą muzykę podczas ceremonii w kościele, profesjonalizm i piękne wykonanie wszystkich utworów przez kwartet smyczkowy i skrzypce solo.
Lucyna i Marcin

Dane kontaktowe

skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara
Imię:Katarzyna
Nazwisko:Łozowska
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-730
Adres:Wrocławska 22

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.