skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara

300 zł
Lublin, lubelskie

Instrumenty:

  • altówka
  • gitara
  • harfa
  • organy
  • skrzypce
  • trąbka
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

O nas

Profesjonalna oprawa muzyczna na śluby kościelne,cywilne (w USC i w plenerze ), komunie,chrzciny,zaręczyny, przyjęcia, bankiety firmowe i wszelkie uroczystości okolicznościowe w wykonaniu muzyków z filharmonii i teatru muzycznego .W ofercie:skrzypce,duet skrzypcowy,duet skrzypce+wiolonczela trio i kwartet smyczkowy ,harfa, duet skrzypce+harfa,duet skrzypce+gitara klasyczna,śpiewaczka,organista.Gramy najpiękniejszą muzykę klasyczną,sakralną, filmową, rozrywkową oraz utwory na życzenie.Repertuar do uzgodnienia.Działamy na terenie całego województwa lubelskiego,a także w WARSZAWIE.
Przykładowy repertuar: Schubert Ave Maria,Gounod Ave Maria ,Bach Aria na strunie G,Pachelbel Canon in D,Cohen Alleluja,Morricone Gabriel's Oboe,Vivaldi Cztery Pory Roku,Mozart Eine Kleine Nachtmusik,Menedelssohn Marsz Weselny,Wagner Marsz Weselny,Ellie Goulding Love Me LIke You Do,The Beatles All You Need Is Love,temat z filmu "Titanic" i wszelkie utwory na zamówienie.

Certyfikat 2018
skrzypce na ślub - kwartet smyczkowy śpiew organista harfa gitara
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Michów
Data dodania: 01-10-2023

Serdecznie polecamy! Oprawa muzyczna ślubu cywilnego w plenerze wyszła po prostu przepięknie! Byłam niesamowicie wzruszona, aż polały się łzy, zarówno u mnie jak i u naszych gości 🙂 Na naszym ślubie na skrzypcach grała Pani Natalia Kozub w duecie z Panem na gitarze 🙂 Wykonanie utworów na najwyższym, profesjonalnym poziomie! Bardzo dziękujemy za przepiękną grę na naszym ślubie! Dziękujemy również Pani Kasi Łozowskiej, która wszystko pięknie skoordynowała 🙂 Jeśli Waszym marzeniem jest piękna uroczystość ślubu z muzyką w tle, nie zastanawiajcie się i dzwońcie, my zdecydowaliśmy się na podstawie opinii na portalu "Wesele z klasą", bez polecenia od znajomego, i potwierdzamy, wszystkie pozytywne opinie są prawdziwe! 🙂

Q
Qar
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2023
Lublin
Data dodania: 04-05-2023

O występie na ślubie opowiem jednym słowem: rewelacja (a wymagania co do jakości raczej mamy spore). Polecam każdemu z pełnym przekonaniem

Katarzyna
04-05-2023

Dziękujemy za piękne słowa uznania.
Pozdrawiam, Katarzyna.

Michał
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lublin
Data dodania: 08-09-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to akurat Ci Państwo odpowiadali za oprawę muzyczną naszego ślubu. Mogę śmiało powiedzieć, że to profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą, co mają robić i jak uczynić ślub pięknym.
U nas było 3 osoby: Skrzypaczka, Sopranistka i Organista i uważam, że każda z nich wykonała swoją pracę na najwyższym poziomie. Skrzypce piękne, potężny, ale nie krzykliwy głos sopranistki i Organista z doświadczeniem w kościele, który świetnie wiedział, jak należy prowadzić mszę, aby został zachowany jej charakter sakralny.
Poza tym świetny kontakt z Panią Kasią, z która to były dokonywane wszelkie ustalenia. Pomogła też ustalić plan ślubu i utworów granych podczas ślubu.
Zarówno my jak i goście zachwyceni.
Polecam serdecznie!

J
Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Janów Lubelski
Data dodania: 13-10-2019

Z czystym sumieniem i z całego serca polecam, trio smyczkowe i solistkę ! Pani Kasiu,dzięki Wam uroczystość zaślubin mojej córki i już zięcia,nabrała innego wymiaru.Dziękuję za Salamu Mama Maria - to było wyzwanie ,poradziliście sobie pięknie! Goście byli zachwyceni, a ja miałam ogromna satysfakcję z tego,że to właśnie Państwa zespół grał i uświetnił ten wyjątkowy dla nas wszystkich dzień. POLECAM i DZIĘKUJĘ!

Katarzyna
14-10-2019

Dziękuję bardzo w imieniu wszystkich wykonawców.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Lublin
Data dodania: 08-07-2019

Dziękujemy za cudowna oprawę muzyczną ślubu. Stworzenie niesamowitej atmosfery w kościele na Poczekajce. Osoby uczestniczące w uroczystości były zachwycone. Pani Kasia (w duecie z osobą grającą na gitarze) zagrała prawdziwy koncert. Dzięki przepięknemu występowi ślub był jak z bajki. Dziękujemy Emilia i Andrzej

Katarzyna
22-07-2019

Bardzo dziękuję za piękne słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie.

M
Max
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Lublin
Data dodania: 26-09-2018

Serdecznie chciałbym podziękować za piękna oprawę muzyczną ! Wprowadziła niesamowity nastrój i wszystkim się bardzo podobała. Będę wszystkim gorąco Państwa polecać ! Pozdrawiam

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Lublin
Data dodania: 16-06-2018

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za przepiękną muzykę, która stworzyła cudowny klimat na naszym ślubie, a przy okazji pomogła się nam Młodym odstresować podczas ceremonii :) Gorąco polecamy, nie tylko ze względu na piękne wykonanie wybranych przez nas utworów, ale także ze względu na rewelacyjny kontakt i zaangażowanie. Tutaj chciałabym szczególnie podziękować przesympatycznej pani Kasi, która specjalnie udała się do naszego kościoła, aby porozmawiać z panem organistą i ustalić szczegóły. Na pewno będziemy Was wszystkim polecać!
Pozdrawiamy serdecznie,
Patrycja i Dominik

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Krasnystaw
Data dodania: 15-06-2018

Jesteśmy bardzo wdzięczni i pięknie dziękujemy Państwu za cudowną oprawę naszego ślubu. Do tej pory zbieramy zachwyty od gości. Przepiękne wykonanie utworów na skrzypcach wywołało u gości ogromne wzruszenie a u nas niesamowitą radość, że mogliśmy usłyszeć ulubione, wybrane przez nas kompozycje w tym wyjątkowym dniu. Każdemu kto się jeszcze zastanawia nad wyborem oprawy do ślubu absolutnie i z czystym sumieniem polecam zamawiać termin. Jesteście Państwo gwarancją idealnej atmosfery i wielu szczęśliwych łez.

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 11709

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie