Bird Music Katarzyna Wojciechowska

od 500 do 1000 zł
Warszawa, mazowieckie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
694-514...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • śpiew damski

O nas

Czy wiesz, że odpowiedni dobór muzyki na ślubie ma ogromne znaczenie nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla Gości uczestniczących w tym wyjątkowym dniu ?

Dlaczego? Ponieważ niezwykły nastrój uroczystości zapada długo w pamięci.

Tło muzyczne zaślubin jest równie ważne jak wystrój kościoła czy, też odpowiedni samochód na dowóz młodych na sale weselną. 😁

Nazywam się Katarzyna Wojciechowska i jestem uczestniczką takich programów jak X-Factor oraz Bitwa na Głosy. Muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiałam wraz z Zespołem TobeUp. Udało mi się wystąpić na deskach Teatru Buffo. Przez kilka lat byłam instruktorem wokalnym w Domu Kultury w Wólce Radzymińskiej.

Jesli chcesz, aby Twoja uroczystość zaślubin była jedyna w swoim rodzaju to zapraszam do skorzystania z moich usług. Mój profesjonalizm potwierdziły dziesiątki osób! Jeśli nie wierzysz, sprawdź na funpage opinie klientów. Nie zawiodę Cię. 🙂

Wolne terminy w 2024 r.

Repertuar uzgadniany jest indywidualnie z Parą Młodą.

Za dodatkową opłatą możliwość zapewnienia oprawy wokalnej przy akompaniamencie wybranych instrumentów.

Liczba pieśni wykonywanych podczas mszy: 5/6 - + części stałe psalm oraz alleluja.

Momenty, w których zapewniam oprawę artystyczną to: wejście, ofiarowanie, komunia, dziękczynienie, wyjście przed Marszem Mandelsona.

Zazwyczaj współpracuję z organistą parafialnym w danym kościele.

Cena jest uzależniona od miejsca uroczystości.

Termin zostaje zarezerwowany dopiero po otrzymaniu zadatku.

Zapraszam na mój funpage znajdujący się na facebooku, gdzie przeczytają Państwo kilkadziesiąt opini na temat moich występów.

Przykładowy wykonywany repertuar:
* Panie proszę przyjdź
* Twoja miłość jak ciepły deszcz
* Ty tylko mnie poprowadź
* Alleluja- Cohen
* Ofiaruję Tobie Panie mój
* Takie jest prawo miłości
* Chwalę Ciebie Panie
* Stoję Dziś
* Jesteśmy piękni
* Mój Jezu, Mój Zbawco
* Ave Maria - Shubert
* Nic nie musisz mówić nic
* Powietrzem moim jest
* W cieniu Twoich rąk
* Psalm Responsoryjny
* Schowaj mnie
* Gdy się łączą ręce dwie

i wiele innych...

Oprawa wokalna

od 500 do 1000zł/ występ
Certyfikat 2016
Bird Music Katarzyna Wojciechowska
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Julia
5.00
 / 5
Data imprezy: 13-06-2023
Warszawa
Data dodania: 11-12-2023

Pani Kasia śpiewała u nas na ślubie, łzy same leciały po policzku bo było tak pięknie! Dziękujemy!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Legionowo
Data dodania: 31-08-2020

Cudowny śpiew pani Katarzyny przy akompaniamencie skrzypiec sprawił, że ślub stał się wyjątkowy. Konserwatywny organista, który nie chciał grać pieśni ,które wybraliśmy - nie popsuł nam uroczystości- został pominiętya pani Kasia z panią skrzypaczką dokonały cudu i ślub stał się wykwintny. Dziękujemy bardzo !

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Serock
Data dodania: 30-07-2020

Gorąco polecam ! Wielu Gości wspominało o pieknym spiewie pani Kasi (a nawet przyznawali, że mieli ciarki). Było słychać, że pani Kasia to profesjonalistka, a pieśni wzruszały. Warto dodać, ze bez problemu porozumiała się z organistą i razem stworzyli Najpiękniejszą oprawę muzyczną na ślubie 👌

B
Basia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2016
Podlasie
Data dodania: 16-10-2016

Pani Kasia zaśpiewała cudownie. Gdy zabrzmiały pierwsze słowa "Nic nie musisz mówić nic" wielu gości odwróciło się w stronę chóru żeby zobaczyć kto tak pięknie śpiewa. Po ceremonii zadawali nam pytanie skąd jest ta osoba, która tak wspaniale zaśpiewała.
Serdecznie dziękujemy za profesjonalny występ i wzruszenie (wielu osobom popłynęła łza). Z czystym sumieniem polecamy Panią Kasię jako najlepszą osobę do uświetnienia tak ważnej uroczystości jaką jest ślub.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2016
Brak
Data dodania: 03-10-2016

Dziękujemy serdecznie Pani Katarzynie za cudowny śpiew na naszym ślubie. My oraz wszyscy goście byli zachwyceni głosem Pani Katarzyny. Polecamy ją z czystym sumieniem każdej parze narzeczeńskiej, która chce aby ich ceremonia ślubu w kościele była wyjątkowa i magiczna! Kontakt z Panią Katarzyną od samego początku znakomity. Wszystkie szczegóły załatwialiśmy telefonicznie. Pani Katarzyna dodatkowo kontaktowała się również z organistką i dogrywała wszystkie szczegóły!
Profesjonalizm pod każdym względem!!!!!!!!

M
Mateusz i Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2016
Niepokalanów
Data dodania: 15-09-2016

Ameryki nie odkryję, gdy powiem, że swoim śpiewem Pani Kasia potrafi przenieść człowieka do jakiegoś lepszego świata:) Wszystkie nasze zachcianki co do pieśni i ich układu zostały spełnione bez żadnego problemu. Kontakt od początku do końca bezproblemowy, a przede wszystkim miły i sympatyczny:) Goście byli oczywiście zachwyceni jak Pani Kasia dodała naszemu ślubowi odpowiedniego nastroju, natomiast my byliśmy autentycznie wzruszeni:) Z tego co widziałem, to dwie najnowsze pieśni na koncie Youtube Pani Kasi są właśnie z naszego ślubu, także zachęcam wszystkich serdecznie do obejrzenia i posłuchania:) Polecam gorąco i szczerze wszystkim wahającym się, gdyż gdybym tego nie zrobił zwyczajnie bym zgrzeszył:)
P.S. zamknijcie choć na chwilę oczy podczas śpiewu Pani Kasi i wsłuchajcie się w jej głos, to zrozumiecie co i my mogliśmy poczuć na własnej skórze:)

P
Paulina i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2016
Data dodania: 19-08-2016

Serdecznie polecamy Panią Katarzynę!!! Pani Kasia śpiewała na naszym ślubie (13.08.2016) - dzięki Pani nastrój ślubny stał się wyjątkowy i niepowtarzalny, goście byli zachwyceni i bardzo zachwalali głos Pani Kasi i całą oprawę muzyczną:) Wszystko było perfekcyjne i przerosło nasze oczekiwania ! Jeszcze raz dziękujemy za to, że uczyniła Pani ten szczególny dla nas dzień - jeszcze piękniejszym :) !

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2016
Data dodania: 04-07-2016

Z wielka przyjemnoscia daje najwyzsza ocene. Oprawa slubna wykonana perfekcyjnie, glos przepiekny, goscie wzruszeni. Z czystym sumieniem polecam i dziekuje za niepowtarzalny klimat w tak waznym dniu !!!

Pokaż więcej opinii
Imię i nazwisko: Katarzyna Wojciechowska
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
694-514...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9463
Zadzwoń
694-514...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie