Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 2

KAWesoly Dwoje fotografów - dwa różne spojrzenia id:4619

Kontakt

500-369...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
509-095...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (2)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 18-12-2010
Liczba odwiedzin: 973

Oferta

Dwoje fotografów - dwa różne spojrzenia

Mieliśmy szczęście dorastać z aparatami w rękach... i chociaż na początku zachwycały nas przyroda, krajobraz, z czasem dojrzeliśmy do zainteresowania człowiekiem. Najpierw statycznie: spokojnie i przemyślanie pracowaliśmy nad portretami. W końcu przyszedł czas, by pójść na żywioł, rzucić się na głęboką wodę - bo reporterska praca w najważniejszych chwilach Waszego życia, to ogromna przyjemność i satysfakcja, ale przede wszystkim wyzwanie, które za każdym razem podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i otwartym umysłem. Nie kończyliśmy szkół fotograficznych, wszystkiego nauczyliśmy się sami, dlatego możecie liczyć na nasze świeże spojrzenie i kreatywne podejście do reportażu - bez sztywnych zasad, bez nudy i sztampy (wybaczcie nam wszyscy "dyplomowani").

Zawsze pracujemy we dwoje, możecie więc liczyć, że uchwycimy w kadr każdą chwilę, złapiemy ulotne wzruszenia, łzy i uśmiechy... a nasze dwa spojrzenia, dwa podejścia zaowocują naprawdę wyjątkową pamiątką najpiękniejszych chwil. Dbamy też o Wasz komfort, o dyskrecję, o to, by pozostać w cieniu, więc często słyszymy "jak Wam się udało zrobić TAKIE zdjęcia, skoro w ogóle Was nie było??". Nie ingerujemy, nie ustawiamy, nie atakujemy obiektywem.

Najczęściej spotkacie nas przy pracy nad fotoreportażami ślubnymi, ale często związujemy się z naszymi Klientami na dłużej, bo kiedy rodziny się powiększają, również nie brakuje wzruszeń, uśmiechów i łez szczęścia, które łapiemy w kadr...


To Wasz Najważniejszy dzień, więc to Wy decydujecie, kiedy mamy Wam towarzyszyć. Dlatego nie narzucamy sztywnych ram pakietów, ale proponujemy pewne rozwiązania, które zresztą zazwyczaj znajdują uznanie naszych Klientów.


Kasia i Adam

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Pakiet stanadardowy
od 3200 do 3900 / całość

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: KAWesoly Dwoje fotografów - dwa różne spojrzenia id:4619
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika i Damian
Dodano: 11-01-2011
Super profesjonaliści! fotografowie ujęli nasze najwspanialsze chwile w cudownych zdjęciach, dzięki czemu będziemy mieli świetną pamiątkę na całe życie! Podczas zdjęć byliśmy zupełnie wyluzowani dzięki fotografom- stwarzają super klimat! To był świetny wybór. Dziękujemy!
(5)
Autor: Ania i Dawid
Dodano: 03-01-2011
Dziękujemy Kasi i Adamowi za wspaniała pamiątkę!! Byli mega dyskretni podczas ceremonii i zabawy... i kreatywni podczas pleneru, ale też otwarci na nasze propozycje.... Ich zdjęcia naprawdę oddają nasze uczucia i nastrój tamtego pięknego dnia!!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:KAWesoly
Imię:Kasia i Adam
Nazwisko:Wesoły
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia