Klub Impuls id:28139

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Świdnik, lubelskie
Data dodania: 30-05-2017
Liczba odwiedzin: 79

Oferta

IMPULS zainspirowane zostało pasją tworzących go w 2004 roku ludzi. Przyświecała nam idea, której celem było stworzenie klimatycznej przestrzeni, kwintesencji wyszukanego smaku i niepowtarzalnej atmosfery, w odpowiedzi na nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby chwili przyjemności i relaksu.

Niezależnie od nastroju chwili możesz spędzić tu szalony wieczór z przyjaciółmi, zaskoczyć ukochaną osobę romantyczną kolacją w blasku świec. Z myślą o Najmłodszych, do Państwa dyspozycji oddajemy przestronny, wspaniale wyposażony plac zabaw.
Zapraszamy do zakosztowania specjałów naszej kuchni, która stanowi niekwestionowaną sublimację smaków i zapachów…

Każde Przyjęcie Weselne jest niepowtarzalne jak niepowtarzalni są nasi Goście, dlatego oddajemy do państwa dyspozycji salę ze starannie dobranym wystrojem, która pomieści nawet 250 Gości.

Przestronny parkiet z podświetlaną sceną dla orkiestry wyposażony w nowoczesne oświetlenie i lasery pozwoli Państwu na prawdziwe, taneczne szaleństwo do białego rana.

Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół. Nad komfortem i bezpieczeństwem czuwa profesjonalna i miła obsługa, która w czasie imprezy pozostaje do Państwa dyspozycji. Personel udzieli wskazówek oraz chętnie pomoże zaproszonym Gościom.

W naszym domu weselnym, mieszczącym się w Świdniku koło Lublina, znajduje się pokój, przeznaczony dla Młodej Pary, gdzie młodzi mogą nieco odpocząć w czasie przyjęcia weselnego. Zatroszczyliśmy się także o naszych najmłodszych Gości, mamy dla nich wspaniałą Bajlandię – miejsce kreatywnej zabawy i doskonałej rozrywki.

Dopracowaliśmy każdy szczegół, by mogli Państwo poczuć się u nas komfortowo i wygodnie. Wprowadziliśmy całkowity zakaz palenia tytoniu na sali, miejscem specjalnie do tego celu przystosowany jest ogródek, każdorazowo przygotowywany na potrzeby gości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji, także duży, oświetlony i strzeżony parking.

Typ obiektu

  • dom weselny
  • restauracja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 250

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.