Zobacz zdjęcia (5)
Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna, Gliwice - zdjęcie 1
Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna, Gliwice - zdjęcie 2 Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna, Gliwice - zdjęcie 3 Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna, Gliwice - zdjęcie 4 Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Niezwykła i oryginalna biżuteria ślubna id:51374

Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Biżuteria Ker zrodziła się z pasji do projektowania i chęci wniesienia na rynek biżuterii nowych, unikatowych wzorów. Jej pierwotna nazwa Koenner zmieniła się w krótsze Ker, którego fonetyka w języku angielskim oznacza troskę, natomiast w języku francuskim - serce.
Oba te słowa w idealny sposób opisują biżuterię Ker, ponieważ wkładamy mnóstwo serca, zaangażowania i troski w każdy, najdrobniejszy jej element. Staramy się, aby niosła ze sobą dobrą energię oraz wartościowe przesłanie jakie jej nadajemy.
Ker to oryginalna i unikatowa biżuteria wykonywana w małej manufakturze w Gliwicach. Tworzymy zarówno przy użyciu tradycyjnych metod dobrej sztuki złotniczej, jak również innowacyjnych technik takich jak druk 3D. Cały proces powstawania autorskiej biżuterii, od pierwszego szkicu aż po pięknie wyszlifowany i błyszczący produkt, zaczyna się i kończy w pracowni.
Najwyższa jakość oraz wygoda noszenia jest dla nas tak samo ważna jak wygląd naszych produktów. Wszystko po to, aby nasze produkty służyły długie lata i były chętnie noszone do codziennych jak i eleganckich stylizacji.
Naszą największą aspiracją jest tworzenie rodzinnych pamiątek, które będą przekazywane z pokolenia na pokolenie. Staramy się, aby nasza biżuteria była jak tatuaż, czyli pomagała w wyrażaniu siebie.
Polska marka "Ker" to także biżuteria na zamówienie. Personalizowane pierścionki, unikatowe obrączki oraz indywidualne projekty.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gliwice, , 44-141, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 2528

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie