Zobacz zdjęcia (14)
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 1
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 2 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 3 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 4 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 5
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu, Zakopane - zdjęcie 6
1 / 14

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu id:11737

2000 zł / prowizja
Zakopane, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
783-669...
722-024...

O nas

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego na Podhalu
Planują Państwo wziąć ślub i dobrze bawić się na swoim weselu na Podhalu?
Nie jesteście wstanie sami załatwić spraw związanych z tym ważnym wydarzeniem?
Oferuję swoją wiedzę i doświadczenie, aby ułatwić Wam znalezienie i wybór odpowiednich usługodawców.
Zdejmę z Was ciężar przygotowań i stres związany z wielogodzinnymi negocjacjami. Zajmę się przygotowaniami od A do Z, czyli kompleksowo. Przedstawię szereg propozycji, a Waszym zadaniem będzie tylko podejmowanie ostatecznych decyzji. Będę Waszą prawą ręką i drogowskazem na każdym etapie przygotowań, aż do dnia ślubu...

Oferta WeseleNaPodhalu

Organizacja ślubu i wesel

2000zł/ prowizja

Spotkanie w celu omówienia zorganizowania ślubu i wesela, na terenie Podhala - bezpłatnie

Opinie WeseleNaPodhalu (3)

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na Podhalu id:11737
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Zakopane
Data dodania: 20-05-2019

Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy firmę Pana Pawła. Konsultanci zajęli się naszą ceremonią ślubną bardzo profesjonalnie (to chyba nawet mało powiedziane) Pomimo zimowej pory, nasza ceremonia była taka jaką sobie wymarzyliśmy, nie tylko my ale i nasi goście. Nie wiem jak to zrobił ale nawet pogoda była bajkowa. Sami nie bylibyśmy w stanie tego tak zorganizować. WRAZ Z MĘŻEM POLECAMY FIRMĘ WESELENAPODHALU.

T
Tomasz i Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Zakopane
Data dodania: 13-08-2018

Jako Pan Młody oraz w imieniu Pani Młodej uważam, że decydując się na współpracę z firmą "Wesele na Podhalu" zapewniliśmy sobie komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędziliśmy czas, koszty i trud, niezbędny do organizacji najważniejszego dnia w życiu. Sz.P. Paweł Sz. to konsultant najwyższej próby, który przkroczył wszelkie nasze oczekiwania. Swoją kompetencją i wszechstronnością w zakresie organizacji ślubu wielokrotnie zaskakiwał. Wszystkie propozycje wysuwane z jego strony okazały się trafne. Posiada niesamowite rozpoznanie na rynku usług ślubnych, hotelowych, gastronomicznych, transportowych (nie wyłączając specjalistycznych pojazdów konnych), kosmetycznych, fryzjerskich i innych. Znakomicie odnajduje się w roli menadżera i mediatora, scenografa i reżysera, negocjując ceny oraz proponując sposób realizacji poszczególnych zadań. Znakomicie rozładowuje stres w sytuacjach niespodziewanych. Szeroko wykracza poza granice wstępnie umówione co do zadań, legitymując się tym oprócz wiedzy i fachowości zwyczajną, ludzką empatią. Sz. P. Paweł Sz. zasługuje na miano godnego zaufania profesjonalisty. Myślał za nas i był dla nas 24h/365. Angażował się w kilka projektów w jednym czasie. Nie bał się wysiłku i przyjął na siebie odpowiedzialność za poszczególne elementy ceremonii. Niesamowita osobowość. "Wesele na Podhalu" jest gwarancją solidności i Waszego bezpieczeństwa w najbardziej wymagającej chwili. Nam załatwił nawet pogodę. Tomasz.

A
Ania i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Zakopane
Data dodania: 23-06-2018

Najlepszy konsultant slubny! Dzieki Pawlowi i jego skromnej zonie Beacie, dzien slubu przebiegl bezproblemowo. Dekoracja kosciola byla mozliwa tylko dzieki nim, gdyz kwiaciaciarnia w ostatniej chwili stwierdzila, ze nie oplaca sie jechac z tak mala dekoracja. Dzieki nim, nie martwilismy sie o odbior obraczek i sukni slubnej, ktora z reszta znalazl dla nas Pawel po podeslaniu zdjecia. Zapewnili nam pelna lodowke w wynajetym apartamencie na dzien naszego przyjazdu.Nie znajdziemy slow, by podziekowac im za caly wklad i zaangazowanie. Ludzie z glowa pelna pomyslow i mnostwem energii, usmiechnieci i potrafiacy rozladowac stres w dniu slubu, dbajacy o najdrobniejsze detale... Nie mieszkamy na podhalu, dzieki nim moglismy zorganizowac slub na odleglosc bez obaw, ze cos niewypali... Najlepiej wydane pieniadze w celach slubnych i najwyzsza jakosc uslug z ich strony!
Dziekujemy Wam Pawel i Beatka! Jestescie stwozeni do organizowania imprez.

Kontakt WeseleNaPodhalu

Nazwa firmy: WeseleNaPodhalu
Imię: Paweł 
Adres: Zakopane, woj. małopolskie
783-669...
722-024...
liczba odwiedzin: 3616
Zadzwoń
783-669...
722-024...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie