Zobacz zdjęcia (5)
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z., Katowice - zdjęcie 1
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z., Katowice - zdjęcie 2 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z., Katowice - zdjęcie 3 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z., Katowice - zdjęcie 4 Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z., Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z. id:56047

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Marzena Krawczyk i kocham prawdziwe piękno, elegancję i prostotę w jednym.

Jestem Certyfikowaną Konsultantką Ślubną od 2019 roku, Absolwentką ekskluzywnego szkolenia „Perfekcyjny Konsultant Ślubny” oraz „ Koordynator Weselny” .

Zaangażowanie i wyzwanie to cechy, które towarzyszą mi w codziennej pracy Konsultantki. Jestem marzycielką, która w swojej pracy stawia na estetykę i detale, trzymając rękę na pulsie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Kocham ludzi i czerpię od nich pozytywną energię, która mnie napędza. Potrafię słuchać, dlatego odpowiadam na potrzeby moich Młodych Par, ubierając ich słowa w harmonijną, spójną całość, tworząc wspólnie z nimi, ich Jedyny, Najpiękniejszy Dzień w Życiu.

Prywatnie jestem mamą 4 cudownych dzieci i partnerką najwspanialszego mężczyzny, ale też absolwentką kryminologii, pasjonatką literatury Hołysta. Kocham piesze wędrówki szlakami gór Polski.

Każda uroczystość jest inna, bo każda Para Młoda ma inne marzenie co do tego wyjątkowego Dnia.
Tutaj z pomocą przychodzimy MY i z Waszych marzeń, szyjemy Wasze realizacje, tak aby już zawsze Wasze wspomnienia były najpiękniejsze.

Dbam o każdy detal, organizując i koordynując Dzień Zaślubin. Jestem doradcą, konsultantem i koordynatorem Waszej ceremonii. Jako Konsultantka Ślubna tworzę uroczystości, nadając każdemu z ważnych szczegółów odpowiednią rangę. Ślub w stylu glamour, a może boho? Każdy z nich ma swój piękny i niepowtarzalny charakter, który w odpowiedni sposób wyeksponowany, stanowił będzie spójną całość. To Wy decydujecie o najważniejszych aspektach, a ja je dla Was zrealizuję.

Z wyjątkową dbałością o szczegóły, z pasją i zaangażowaniem tworzymy dla Was unikatowe uroczystości „szyte na miarę”. Specjalizujemy się w weselach tematycznych, plenerowych zarówno ekskluzywnych jak i przygotowywanych pod z góry zadany budżet.

Wkładamy całe serce w to co robimy. Pracujemy efektywnie a przy tym dyskretnie. Przez cały czas pozostając Waszymi dobrymi doradcami podpowiadającymi sprawdzone, najlepiej dobrane do Waszej uroczystości rozwiązania.

Każda Para Młoda ma swoją wizję Dnia Zaślubin. W końcu to wyjątkowy dzień i wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Dzień Ślubu kojarzy się z wielką pompą i ogromnym przedsięwzięciem, ale może to być również eleganckie przyjęcie w gronie najbliższych, w pięknym kameralnym miejscu.
Każde Wasze marzenie postaramy się spełnić w najdrobniejszym calu, tak aby zamienić je w Wasze piękne wspomnienia.Jeżeli jednak nie wiecie do końca, czego oczekujecie, lub Wasze wizje się różnią, to postaram się razem z Wami stworzyć niebanalną oprawę na ten dzień.
Usługa Konsultanta skierowana jest do Par które:

- na co dzień są zapracowane i nie mają czasu na organizację uroczystości we własnym zakresie.
- Mieszkają zagranicą, a uroczystość planują w Polsce, przez co mają ograniczone możliwości organizacji.
- Szukają profesjonalnej usługi, ceniąc sobie profesjonalizm i najwyższy poziom usługi.
- Ważny jest dla nich perfekcjonizm i dbałość o każdy szczegół.
- Szukają kogoś, dla kogo ich dzień ślubu, będzie równie ważny, jak dla nich samych, a praca nad jego aranżacją, będzie wykonywana z pasją i zaangażowaniem.
- Dbają o prestiż.
- Szukają niecodziennych i niebanalnych rozwiązań.
- Szukają bazy sprawdzonych wykonawców i miejsc.

Jeżeli któryś z tych punktów jest odpowiedzią na Wasze zapytanie, to jesteście w dobrych rękach. Warto zastanowić się nad współpracą z Konsultantką przy zorganizowaniu Waszego Ślubu i Wesela.
Sprawnie przeprowadzę Was przez proces organizacji Waszego Wielkiego Dnia, od wstępnych ustaleń, poprzez formalności, doradztwo stylizacji ślubnej, koordynacji samego Dnia Ślubu, aż po koordynację samego wesela. Będę dla Was dostępna od wczesnych godzin porannych, tak aby koordynować przygotowania każdego podwykonawcy, pilnując aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, zgodnie z wcześniej opracowanym scenariuszem, zapewniając Wam spokój i możliwość celebrowania i cieszenia się tym Dniem.

Opinie MARZENA KRAWCZYK (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt MARZENA KRAWCZYK

Nazwa firmy: MARZENA KRAWCZYK
NIP: 6342464964
Imię i nazwisko: MARZENA KRAWCZYK
Adres: Katowice, ul. ul. Gliwicka 2/6, 40-097, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 75

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie