Zobacz zdjęcia (50)
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 1
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 2 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 3 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 4 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 5
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 50

PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel id:54177

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
570-580...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Wszystko zaczyna się od Ciebie * Twojej osobowości * Twojej miłości * Twojej wizji ślubu.

To są elementy składowe opowiadające historię Twojej miłości, które liczą się ponad wszystko i naprawdę pasjonuje nas łączenie tych wszystkich elementów w piękną uroczystość, którą przeżyjecie z bliskimi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaproponujemy Ci rozwiązania, które stworzą niezapomniane wrażenia. Pierwszy taniec, dekoracje, tort, uśmiechy i łzy szczęścia. Razem stworzymy doświadczenie, które będziecie cenić na zawsze!

Jako organizatorzy Waszego Ślubu, pielęgnujemy Waszą wizję. Dopasowując do niej najlepszych profesjonalistów. Sprawimy, że goście będą rozkoszować się wyrafinowaniem Waszego wesela.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi każdemu Klientowi, z którym współpracujemy, przyjmujemy ograniczoną liczbę rezerwacji rocznie.

Jako Twój osobisty Wedding Planner zaplanujemy i urzeczywistnimy Twoją wizję wymarzonego ślubu. Pracując dostosujemy się do Twojego budżetu i oczekiwań.

W czym możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz:

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE ŚLUBU I WESELA
Ta usługa obejmuje każdy aspekt planowania, w tym:
projektowanie i tworzenie moodboardów, pozyskiwanie dostawców i miejsc, planowanie i zarządzanie pełnym budżetem, harmonogram planowania i płatności, nieograniczone rozmowy telefoniczne, e-maile i spotkania osobiste, wizyty w lokalizacjach, administracja ślubu, zarządzanie RSVP, scenariusz i zarządzanie dniem ślubu, w tym łączność z dostawcami.


CZĘŚCIOWE PLANOWANIE ŚLUBU
Ten pakiet jest idealny dla Pary, która ma już załatwioną część spraw, ale z rożnych względów potrzebują dodatkowej pomocy eksperta, który poprowadzi je przez proces planowania i przejmnie pozostałe zadania.


KOORDYNACJA W DNIU ŚLUBU
To inaczej zarządzanie dniem ślubu, to pakiet dla Pary, która organizuje wszystko sama.
My przejmujemy stery na miesiąc przed ślubem. Odciążając Parę, dzięki temu mogą się zrelaksować i dobrze bawić! Nasz zespół będzie nadzorował całą logistykę w dniu ślubu, w tym stworzenie scenariusza dnia, koordynację prób i w dniu ślubu.

KAMERALNE WESELE
To opcja dla Pary, która marzy o ceremonii zaślubin w kameralnym gronie tylko najbliższych osób. Kameralnym, ale wspaniałym, trochę nietradycyjnym, ale ponadczasowy, bez wielkiej pompy, ale w sposób piękny i uroczysty - np. w rodzinnym ogrodzie, na wyjeździe w pięknej, zabytkowej willi, gdzieś wysoko na tarasie z widokiem na rozświetlone neonami centrum miasta, a może podczas rejsu na jachcie wśród promieni zachodzącego słońca lub w każdym innym wyjątkowym miejscu. Wszystko to jest możliwe!

PROJEKT I STYLIZACJA ŚLUBNA
To spersonalizowany projekt dla Pary, której zależy na: wyjątkowych dekoracjach, odzwierciedlący wizję lub temat przewodni.
Opracujemy wyjątkowy koncept na podstawie, wizję ślubu jaką ma Para Młoda. Łącząc wszystkie elementy, jednocześnie wzmacniając magię Dnia Ślubu i pozostawiając niezatarte wrażenie na gościach. W razie potrzeby polecimy również odpowiednich dostawców.


Od 2014 roku Renata Mazurek i jej zespół zapewnia kompleksowe planowanie ślubów i wesel; koordynację oraz stylizację dla nowoczesnej wymagającej i ceniącej swój czas Pary Młodej.

Nasi Klienci inspirują nas do tworzenia innowacyjnych koncepcji godnych uroczystości ślubnych.

Wierzymy, że zasługujecie na celebrowanie każdej chwili swojego ślubu razem z gośćmi, a my Wam to zapewniamy!

PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel - film 1 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie PRETTY WEDDINGS (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt PRETTY WEDDINGS

Nazwa firmy: PRETTY WEDDINGS
Imię i nazwisko: Renata Mazurek
Adres: Wrocław, ul. RDESTOWA, 54-530, woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 19:00 Wt: 09:00 - 19:00 Śr: 09:00 - 19:00 Cz: 09:00 - 19:00 Pt: 09:00 - 19:00 Sb: 09:00 - 16:00 Nd: nieczynne
570-580...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 297
Zadzwoń
570-580...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie