KOWALCZYK FOTO-FILM

Siedlce, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
604-965...
666-859...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Hej, tu Angelika (zdjęcia) i Kamil (filmy), Jesteśmy z Siedlec i działamy w branży ślubnej na terenie całej Polski. Zazwyczaj pracujemy w duecie, co z pewnością przekłada się na zadowalający efekt finalny. Zdarza nam się pracować osobno, jednak kto się rozumie lepiej jak zgrane małżeństwo? ☺

Z pewnością zdążyliście już naczytać się na dziesiątki sposobów o przepięknych chwilach uchwyconych w kadrze, więc nie martwcie się – tutaj nie będziemy powielać tylu frazesów. Wiadomym jest, że Wasza satysfakcja to nasz priorytet. Prywatnie, gdy sami stoimy przed wyborem jakiegokolwiek usługodawcy, zawsze robimy duże rozeznanie w każdym z możliwych źródeł. Co drażniło nas najbardziej? Niedbałość, brak odpowiedzi na wiadomości, rozmowa na odczepnego. Właśnie stąd ukształtował się nasz sumienny stosunek do Was – osób, które nam zaufały. To na czym nam zależy, to przede wszystkim skrupulatne podejście, jakiego sami chcielibyśmy doznać jako klienci.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Prowadzimy różnorodne dyskusje na naszym Instagramie, na który Was zapraszamy. ☺

KOWALCZYK FOTO-FILM
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Mościbrody
Data dodania: 16-08-2022

Ten duet jest niezastąpiony, jeśli chcesz zachować wspomnienia w przyjemnej dla oka formie. Zdjęcia robione przez Angelikę to prawdziwy SZTOS! Podczas pracy widać, że razem z Kamilem świetnie się dogadują i potrafią współpracować, a efekty tej współpracy są po prostu nieziemskie :)

Ich indywidualne podejście do klientów oraz otwartość na pomysły sprawiają, że przed obiektywem znika cały stres a zdjęcia/filmy wychodzą nie tylko pięknie, ale również naturalnie. Z całego serca polecamy ten duet <3 Coś czuję, że my jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług ;)

Nazwa firmy: KOWALCZYK FOTO-FILM
NIP: 8212669574
Imię i nazwisko: Kamil Kowalczyk
Adres: Siedlce, 08-110, woj. mazowieckie
604-965...
666-859...
liczba odwiedzin: 2210
Zadzwoń
604-965...
666-859...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Siedlce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy