Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 1

Duet na Imprezę Dj + Wodzirej na Twoje Wesele id:29603

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Duet na Imprezę Dj + Wodzirej na Twoje Wesele

Ostatnio widziany wczoraj
664-460...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 07-07-2017
Liczba odwiedzin: 658

Oferta

Wspaniałe wesela,

Wspaniałe, bo inne niż wszystkie, kreatywnie prowadzone, z inteligentnym humorem i zawsze dobrym smakiem. Kierujemy się pasją i sercem, dla nas to nie tylko kolejne wesele w kalendarzu , ma być wyjątkowe i niepowtarzalne które zarówno Wy jak i wasi goście zapamiętają

Zapewnij sobie bezpieczeństwo tego dnia oraz gwarancję najwyższego poziomu. Gramy największe przeboje, unikamy obciachowych sytuacji i krępujących zabaw.

Zawsze we dwóch

Jesteśmy zgrani, jak trzeba to i samodzielni. W takim składzie możemy zagwarantować najwyższy standard. Wyróżniamy się pomysłowością , przyjemną barwą głosu oraz ponad 100% zaangażowaniem w jeden z najważniejszych dni w waszym życiu
Plan wesela:

Zaczniemy od wysłuchania Waszych pomysłów i upodobań. Następnie wspólnie ustalamy indywidualny scenariusz omawiając wiele elementów krok po kroku. Zadbamy, aby Wasze przyjęcie, zabawy czy atrakcje były wyjątkowe i nie przypominały tego, co już dobrze znacie.
Muzyka:

Specjalizujemy się w muzyce tanecznej. Na weselach prezentujemy mix największych hitów ostatnich trzech pokoleń. Lubimy trzymać odpowiednie tempo przez całą noc. Lubimy jak goście czują do nas zaufanie, na które pracujemy od pierwszych minut.

Muzykę dobieramy na bieżąco podczas zabawy, w zależności od reakcji gości. To nasza specjalność. Nie korzystamy z gotowych playlist - to nie działa.

Zachęcamy do przygotowania własnych propozycji TOP 10 - 20 utworów, które omówimy na ostatnim spotkaniu.

Zabawy:

Mają zadanie integrować rodziny i znajomych, ale również wzbogacać zabawę gościom, którzy ich oczekują. Nigdy do nich nie namawiamy, a jedynie skutecznie proponujemy. Staramy się, aby ich formuła była zawsze interesująca a ujęcia na filmach i zdjęciach nie zapomniane


Oczepiny:

Dla chętnych zawsze mamy wiele kreatywnych pomysłów. W zależności od chęci i nastawienia trwają od 15 do 45 minut. Zabawy są możliwie najbardziej oryginalne. Prowadzimy je dynamicznie, przy wykorzystaniu różnorodnej muzyki .

Ubiór:

Jest dla nas bardzo ważny. Zawsze staramy się wyglądać elegancko, ale i jednocześnie modnie.

Sprzęt:

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach wiodących marek . Dźwięk jest czysty i pięknie brzmiący dzięki nagłośnieniu wiodącej firmy Electrovoice bezprzewodowe mikrofony AKG działają zawsze perfekcyjnie. Oświetlenie w najnowszej technologii LED (ruchome głowy typu wash ) cos czego nie ma na innych weselach ( laser który przewija wasze imiona po ścianie ) opcjonalnie dekoracja Sali światłem od 10 do 50 punktów świetlnych oraz ciężki dym do pierwszego tańca .
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Jako członkowie Kamienngórskiego Dj'sTeamu gwarantujemy niezapomniane i jak na najwyższym poziomie przyjęcia weselne .

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Cennik

Wesele
od 2000 do 2500 / dzień
Wesele + Poprawiny
od 2500 do 3000 / wesele i poprawiny

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Duet na Imprezę Dj + Wodzirej na Twoje Wesele id:29603
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 05-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Legnica
Dziękujemy za świetną zabawę i oprawę muzyczną wesela! Nie tylko my, ale i wszyscy goście są zachwyceni, a od tańca mają zakwasy! :)
Polecamy i dziękujemy! :)

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.