Oferta | Opinie 0

Kreatorzy Fotografii-Najlepsza Fotografia Ślubna. id:4538

Kontakt

Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 08-12-2010
Liczba odwiedzin: 2221

Oferta

Kreatorzy Fotografii to oryginalna grupa fotograficzna, kreatorów wizerunku Waszego bądź Waszej firmy w zakresie szeroko pojętego obrazowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Naszą ideą i mottem przewodnim jest przede wszystkim tworzenie nowych trendów w fotografii….
Dzisiejsza fotografia stała się nie tylko rzemiosłem powiązanym ze sprzętem i rejestracją fotonów, stała się sztuką mocno zazębiającą się z grafiką komputerową i technikami jeszcze kilka lat temu w ogóle nieznanymi. To zaś stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania, fotografia którą prezentujemy jest poddawana starannej obróbce komputerowej zgodnie z zasadami zarządzania barwą i kolorem.
W oparciu o doświadczenie, kreatywność , nieograniczoną ilość niebanalnych pomysłów oraz wysublimowany zmysł artystyczny, chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom niezależnie od tematu i kategorii zleconej pracy….
Twórcami tej artystycznej grupy fotograficznej są absolwenci Uniwersytetu Gdańskiego, których pasją stały się grafika i fotografia a postrzeganie świata okiem obiektywu sposobem na życie. Nie da się zatem ukryć, że jest to pasja, której ślubowaliśmy wierność….
Wszystko co się z tym wiąże daje nam wiele radości , satysfakcji oraz poczucie artystycznego spełnienia.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Kreatorzy Fotografii-Najlepsza Fotografia Ślubna.
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia