Oferta | Opinie 1

Kreatorzy Fotografii-Najlepsza Fotografia Ślubna. id:4538

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 08-12-2010
Liczba odwiedzin: 2268

Oferta

Kreatorzy Fotografii to oryginalna grupa fotograficzna, kreatorów wizerunku Waszego bądź Waszej firmy w zakresie szeroko pojętego obrazowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Naszą ideą i mottem przewodnim jest przede wszystkim tworzenie nowych trendów w fotografii….
Dzisiejsza fotografia stała się nie tylko rzemiosłem powiązanym ze sprzętem i rejestracją fotonów, stała się sztuką mocno zazębiającą się z grafiką komputerową i technikami jeszcze kilka lat temu w ogóle nieznanymi. To zaś stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania, fotografia którą prezentujemy jest poddawana starannej obróbce komputerowej zgodnie z zasadami zarządzania barwą i kolorem.
W oparciu o doświadczenie, kreatywność , nieograniczoną ilość niebanalnych pomysłów oraz wysublimowany zmysł artystyczny, chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom niezależnie od tematu i kategorii zleconej pracy….
Twórcami tej artystycznej grupy fotograficznej są absolwenci Uniwersytetu Gdańskiego, których pasją stały się grafika i fotografia a postrzeganie świata okiem obiektywu sposobem na życie. Nie da się zatem ukryć, że jest to pasja, której ślubowaliśmy wierność….
Wszystko co się z tym wiąże daje nam wiele radości , satysfakcji oraz poczucie artystycznego spełnienia.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Kreatorzy Fotografii-Najlepsza Fotografia Ślubna. id:4538
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika
Monika
(5)
Dodano: 15-11-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Wejherowo
Najlepszy fotograf jakiego do tej pory spotkalam. Profesjonalne podejscie do klienta, mily kontakt, super oferta. Podczas wesela niewidoczny, a efekt koncowy zachwycajacy. Patryk to osoba przemila, pelna energii i godna polecenia. Ma pelno pomyslow i realizuje je doskonale. Sesja plenerowa bardzo dobrze zorganizowana. Zdjecia super jakosci. Polecam w 100%

Dane kontaktowe

Kreatorzy Fotografii-Najlepsza Fotografia Ślubna.
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia