Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Kreatywna Fotografia Ślubna - CREATIVE STUDIO id:3305

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
697-219...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Wieruszów, łódzkie
Data dodania: 21-07-2010
Liczba odwiedzin: 2492

Oferta

Kreatywna, pomysłowa, oryginalna - tak w trzech słowach można określić moje podejście do fotografii ślubnej.
Fotografia to przede wszystkim moja życiowa pasja. Dzięki niej inaczej widzę ten świat a połączenie pasji z pracą pozwala mi się spełniać zawodowo. Moje prace można oglądać na najlepszych portalach fotograficznych na świecie.
Moja fotografia ślubna jest skierowana do osób które mają dosyć standardowego podejścia do tego typu usług a jednocześnie chcą być pewni tego że w dniu ślubu nie zostaną zawiedzeni kiepskimi zdjęciami. Stawiam przede wszystkim na zadowolenie z jakości moich usług. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie z uprzednim przygotowaniem aby w tym jakże wspaniałym dniu mieć rozeznanie strategiczne miejsc w których będę fotografował oraz dobrze znać wymagania i najskrytsze pomysły, marzenia Pary Młodej związane z fotografią. W dniu ślubu jestem wszechobecny a zarazem działam niezauważalnie aby uchwycić jak najwięcej prawdziwych, szczerych emocji. Reportaż który wykonuję zwraca szczególną uwagę na detal i ulotność chwili.
W tym najważniejszym dniu widać przede wszystkim emocje, szczerość, wszechobecną miłość i radość. Dobra fotografia ma dużo silniejszy przekaz niż film - lepiej odwzorowuje emocje.
Odbitki na papierze Kodak HD professional

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Kreatywna Fotografia Ślubna - CREATIVE STUDIO id:3305
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Paula i Gregory
Paula i Gregory
(5)
Dodano: 17-12-2010
Chcielibyśmy podziękować za przepiękne zdjęcia, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno te z uroczystości zaślubin,oraz z pleneru. Piękne fotografie oddają w pełni uczucia naszego najpiękniejszego dnia...jest w nich wszystko czego oczekiwaliśmy :)Zdjęcia są cudowne :) Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej. Baaardzo dziękujemy ... Paula i Gregory.

Dane kontaktowe

Kreatywna Fotografia Ślubna - CREATIVE STUDIO
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Wieruszów

Godziny pracy

Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:06:00 - 03:00
Nd:10:00 - 16:00

Nowe ogłoszenia