Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 1
Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 1 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 2 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 3 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 4 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 5 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 6 Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 7
Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia, Świebodzin - zdjęcie 8
1 / 51

Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia id:44974

od 3000 do 3600 zł / całość
Świebodzin, lubuskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
663-484...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cieszę się, że trafiliście właśnie tutaj. Mam nadzieję że będziemy mieli okazję poznać się bliżej i podjąć owocną współpracę.

Dlaczego ja miałabym zostać Waszym fotografem?

- Przede wszystkim obejrzyjcie zdjęcia, jeśli przypadły Was do gustu, coś Was w nich urzekło, zwyczajnie podoba się Wam ten styl fotografii... to już ponad połowa sukcesu : )

- Tworzę fotografię reportażową. Oznacza to tyle, że nie ustawiam, nie przestawiam i nie reżyseruję dnia ślubu. Jeśli zechcecie, chętnie podpowiem i pokieruję ale zdjęcia mają być naturalną opowieścią o Waszym ważnym dniu, mają być naturalne i pełne emocji. Staram się aby takie były.

- Obrabiam zdjęcia tak, aby jedynie podkreślić naturalne kolory. Pamiętajcie że moda na różne style obróbki mija a naturalność zostaje. Zdjęcia ślubne mają być modne teraz, ale też za 3 czy 15 lat.

- Samodzielnie wykonuję i obrabiam wszystkie zdjęcia, nie zlecam tego podwykonawcom.

- Oferuję wysokiej jakości odbitki i albumy fotograficzne wyłącznie od polskich producentów. Nie zamawiam z Chin ;) Dobre zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę.

- Fotografią ślubną zajmuję się już ponad 5 lat, sfotografowałam przez ten czas prawie 100 uroczystości ślubnych.

- Lubię to co robię, sprawia mi to ogromną radość, lubię ludzi, ich emocje, lubię śluby : ) Myślę, że satysfakcja z tego co robię przekłada się na zadowolenie moich Par Młodych.

- Prowadzę legalną działalność gospodarczą, podpisuję umowy, wywiązuję się z umów, jestem uczciwa wobec moich Klientów i tego samego oczekuję w zamian : )Zapraszam!

Ula Łukaszewicz

Oferta Ula Łukaszewicz Fotografia

Reportaż ślubny

od 3000 do 3600zł/ całość

Pełen fotoreportaż ślubny od przygotowań, do oczepin włącznie.
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, lub w innym dniu.
Sesja portretowa z gośćmi w trakcie trwania wesela, wykonanie zdjęć grupowych.
12 godzin fotografowania + profesjonalna obsługa fotograficzna, przed i po ślubie.
Selekcja i obróbka fotografii (około 500-600 sztuk, ale ilość może być mniejsza, lub większa w zależności od indywidualnych ustaleń. Nie trzymam się sztywno limitów zdjęć i zwykle oddaję ich więcej :) ).
50 odbitek 23x15 cm. w personalizowanym pudełku
Galeria zdjęć online z możliwością pobrania ich w pełnych rozdzielczościach na komputer/telefon
16 GB pendrive ze zdjęciami
Ostateczna cena zależy od indywidualnego dopasowania oferty do oczekiwań pary młodej :)
Współpracuję z fajnymi kamerzystami, oraz Djami :)

Fotoalbum

450zł/ całość

Personalizowany fotoalbum formatu 30x30 cm. , ze sztywnymi kartami, powlekanymi jedwabistym papierem fotograficznym.
Piękna, ponadczasowa pamiątka, Wasz ostatni ślubny wydatek, który zostanie z Wami najdłużej :) Warto go mieć.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dla mnie jako fotografa najważniejsze są fotografie, ich jakość, naturalne odwzorowanie barw, wyłapanie Waszych naturalnych emocji, sytuacji. W trakcie reportażu staram się być "niewidocznym" obserwatorem, ale jednocześnie wsparciem (często klienci za to dziękują - z czego jestem bardzo dumna :) ). Warto znaleźć takiego fotografa z którym poczujecie nić porozumienia, z którym będzie się Wam dobrze rozmawiało i będziecie się czuli w jego obecności dobrze. Warto, aby zdjęcia, które tworzy fotograf zwyczajnie się Wam podobały :)
Jeśli tak jest to na pewno warto skorzystać z mojej oferty :) A jeśli chcecie mnie poznać i ocenić czy jestem fotografem, którego szukacie - zapraszam na niezobowiązujące spotkanie!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Śluby fotografuję od 2015 roku, a więc już 7 lat. Sfotografowałam w tym czasie ponad 100 wesel.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej - jako fotograf ślubny pracuję od 2014 roku

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość uczestniczenia w ważnych, radosnych chwilach, moc fotografii, która zachowuje chwile na dłuuuugi czas :) Kontakt z ludźmi. Bardzo lubię naturalną, reportażową fotografię wykonywać, a potem cieszyć się z radości moich klientów, gdy odbierają swoje zdjęcia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pełnoklatkowe aparaty Canon 5D Mark IV. Jasne obiektywy Canon klasy L , lampy systemowe i kilka innych fotograficznych gadżetów. Na sesji lubię czasem korzystać ze starego obiektywu Helios z poczciwego Zenita. Podpinam go do Canona dedykowaną przejściówką.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sam sprzęt nie zrobi dobrych zdjęć (tak, jak garnki nie ugotują same obiadu. Choć ups, ponoć jest jeden taki garnek ;) ). Bardzo ważna jest znajomość sprzętu, jego opcji, możliwości, oraz sprawność techniczna fotografa.
Bardzo ważne są dla mnie aparaty, obiektywy dodatkowe, zapasowe, na wypadek jakiejkolwiek awarii. Ważne jest też to aby aparaty posiadały po dwa wejścia na karty pamięci - jest to zabezpieczenie przez awarią którejś z nich.

Jak ubieramy się na wesele?

Stosownie do okazji - myślę, że najlepszym określeniem będzie swobodna elegancja. Zazwyczaj są to eleganckie (ale wygodne) spodnie + bluzka i marynarka. W stonowanych, nie rzucających się w oczy kolorach. Muszę wtopić się w otoczenie ładnie ubranych gości, ale też musi być mi wygodnie :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia przekazuję w formie galerii online (otrzymujecie login i hasło). Zdjęcia znajdujące się w galerii online możecie pobrać na swój dysk w pełnej jakości i rozdzielczości. Możecie podzielić się linkiem ze zdjęciami z Waszymi gośćmi. Każdy z gości może pobrać wybrane zdjęcia.
Te same zdjęcia przekazuję Wam również tradycyjnie - na pendrivie, oraz w formie odbitek, lub albumu w zależności od wybranej oferty.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Do 14 tygodni, ale z reguły jest to około 4-6 tygodni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście :) Posiadam legitymację potwierdzającą ukończenie kursu liturgicznego dla fotografów i operatorów kamer.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie idealne to zdjęcie, które pokazuje prawdziwe, piękne, naturalne emocje, dynamikę. Wzbudza zainteresowanie, zwraca uwagę, daje do myślenia. A jednocześnie jest dobre technicznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap w ślubnym reportażu ma swoje zalety. W trakcie przygotowań lubię moment ubierania Panny Młodej, lubię błysk w oku Pana Młodego gdy widzi (często pierwszy raz) w sukni swoją przyszłą żonę :) Lubię moment błogosławieństwa i wzruszenia rodziców. Bardzo lubię fotografować w kościołach. Lubię dynamikę zabawy na weselu i wyłapywanie wartościowych momentów w tak zwanym międzyczasie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsce na sesję plenerową wybieramy wspólnie. Lubię, gdy miejsce, jego styl jest dopasowany do stylu Waszego wesela, Waszych ślubnych strojów (inny plener będzie odpowiedni dla panny młodej w szerokiej sukni "księżniczce", a inny pasuje do zwiewnej sukni w stylu boho). Fajnie połączyć sesję plenerową z Waszymi zainteresowaniami, wpleść w nie coś "Waszego". Miejsc i propozycji na sesji mam bardzo wiele, od gór, po morze. Lasy, jeziora, pałace, zamki, parki, ogrody. Zdarzyło mi się realizować plener w byłej fabryce amunicji (mocno industrialny). Na sesji najważniejsi jesteście Wy i światło. Czasem zupełnie zwyczajne miejsce (zwykła łąka) staje się "magiczna" i wygląda pięknie dzięki temu jakie jest światło.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl pokazują przede wszystkim zdjęcia. Naturalny, nienachalny, bez reżyserowania. Radosny i kreatywny :) Ponoć przez cały dzień ślubu się uśmiecham ;)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobra muzyka (Dobry zespół, lub DJ) i duuużo luzu :) Nie należy przejmować się drobnostkami, ewentualnymi drobnymi niepowodzeniami. Z doświadczenia i tego co mówią moje Pary Młode - dzień ślubu i wesela bardzo szybko mija. Trzeba korzystać i żyć tą chwilą, która jest :) To będzie Wasz dzień i skupcie się przede wszystkim na sobie. Sprawy organizacyjne możecie powierzyć zaufanym osobom - świadkom.
Nie bierzcie też za wiele atrakcji na wesele, czasem jest tego tak dużo, że Para Młoda nie ma czasu na to by po prostu pobyć ze sobą, porozmawiać z gośćmi, potańczyć.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, napiszcie jakie macie oczekiwania i marzenia.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Pracuję tak jak zwykle, pogoda nie ma większego znaczenia w trakcie reportażu. Większość ważnych sytuacji odbywa się w pomieszczeniach. Pytanie co oznaczają trudne warunki pogodowe? :) W deszczu, śniegu fotografuję, wichury czy innych strasznych warunków nie doświadczyłam w pracy :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie jest przeszkodą :) Dysponuję jasnymi obiektywami. W trakcie przygotowań i ślubu nie używam lamp. Jeśli w kościele jest ciemno, nastrojowo, światło dają tylko świece - tak też będzie na zdjęciach. Nie psuję nastroju lampą błyskową, nie oszukuję warunków jakie były. Oczywiście wszystko co trzeba będzie na zdjęciach widoczne :) Na weselu używam lamp wyzwalanych radiowo, zamiennie z lampą na body. Chętnie korzystam również z oświetlenia jakimi dysponują Dje ;) Profesjonalne oświetlenie sceniczne tworzy fantastyczny klimat na weselu, zwróćcie na to uwagę wybierając Dja, lub zespół :)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Chyba ciemne klimatyczne zdjęcia z pomarańczowym zafarbem, styl boho w ogóle w branży ślubnej. Ale nie podążam za trendami. Moda mija, przyjdą kolejne trendy. Fotografia ślubna ma być pamiątką na lata. Ma być ponadczasowa, klasyczna.

Opinie Ula Łukaszewicz Fotografia (1)

Kreatywna fotografia ślubna - Ula Łukaszewicz Fotografia id:44974
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Zielona Góra
Data dodania: 02-12-2021

Serdecznie polecam Ulę i jej reportaże ślubne! My jesteśmy zachwyceni zdjęciami. Cała współpraca przebiegała wzorcowo, a Ula jest przemiłą i jednocześnie bardzo profesjonalną i zaangażowaną osobą. Na każdym etapie czułam, że wie co robi i że zależy jej, aby wszystko się udało. Cały reportaż otrzymaliśmy w wersji elektronicznej bardzo szybko, a po paru kolejnych dniach dotarło do nas śliczne personalizowane pudełko z odbitkami. Na koniec dodam, że zdjęć mamy mnóstwo, zarówno naszych, jak i naszych gości, a wszystkie razem tworzą spójną całość i służyć będą jako cudowna pamiątka <3

Ula
02-12-2021

Bardzo mi miło :D Dziękuję :) Takie miłe słowa dodają skrzydeł :)

Kontakt Ula Łukaszewicz Fotografia

Nazwa firmy: Ula Łukaszewicz Fotografia
Imię i nazwisko: Ula Łukaszewicz
Adres: Świebodzin, ul. ul. Łużycka, 66-200, woj. lubuskie
663-484...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2048
Zadzwoń
663-484...
Napisz

Popularne miasta w okolicy