Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Jaguar Daimler - wyjątkowa ekskluzywna limuzyna id:6431

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gałków Mały, łódzkie
Data dodania: 02-07-2011
Liczba odwiedzin: 4714

Oferta

Pragnę zaoferować Państwu wynajem wyjątkowego, niepowtarzalnego oraz wzbudzającego zachwyt i podziw zabytkowego samochodu jakim jest Królewska Limuzyna marki Daimler. Auto to wyprodukowane zostało specjalnie dla koronowanych głów, arystokracji, przedstawicieli rządu oraz artystów. Limuzyna z powodzeniem spełniała swoją rolę na dworach Wielkiej Brytanii oraz Danii. Swym majestatem, komfortem oraz wygodą sprawiła, że była ulubionym autem Królowej- Matki, a Elżbieta II używa go do tej pory. Limuzyny tej używali również Beatlesi, była wykorzystywana w filmie o Jamesie Bondzie - "Jutro nie umiera nigdy". Pojazd był produkowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły. Wyprodukowano tylko 4116 takich limuzyn.

Limuzyna ta dysponuje szeroką i wygodną tylną kanapą, wraz z kierowcą może pomieścić 7 osób. Obszerny bagażnik pomieści kwiaty i prezenty od dużej liczby gości. Pragnę dodać, że na żywo prezentuje się dużo dużo lepiej niż na zdjęciach.

Auto może być również wykorzystane do uświetnienia wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jak: komunie, chrzty, osiemnastki, wieczory kawalerskie bądź panieńskie, jubileusze, uroczystości szkolne lub firmowe, spotkania biznesowe - okazji jest bardzo wiele i to auto z pewnością doda każdej takiej okazji splendoru.


Teraz każda Para Młoda, może poczuć ten ekskluzywny klimat, dostępny wcześniej, tylko dla wybranych elit.

Rodzaj:

  • Marka: Daimler
  • Kolor: biały
  • zabytkowy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Jaguar Daimler - wyjątkowa ekskluzywna limuzyna
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Gałków Mały
Kod:95041

Nowe ogłoszenia