Zobacz zdjęcia (5)
Krystian Lewicki Fotografia Ślubna, Lubin - zdjęcie 1
Krystian Lewicki Fotografia Ślubna, Lubin - zdjęcie 2 Krystian Lewicki Fotografia Ślubna, Lubin - zdjęcie 3 Krystian Lewicki Fotografia Ślubna, Lubin - zdjęcie 4 Krystian Lewicki Fotografia Ślubna, Lubin - zdjęcie 5
1 / 5

Krystian Lewicki Fotografia Ślubna id:46186

Lubin, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie ;)

Nazywam się Krystian. Fotografuję Pary Młode od ponad 10 lat.

Przygodę z fotografią zacząłem bardzo dawno temu w kółku fotograficznym podstawówki w zapomnianej przez świat wiejskiej miejscowość. Osoba która założyła klub fotografów była prawdziwym pasjonatem. Z perspektywy czasu widzę że to miało na mnie wielki wpływ. Podejście z głębi serca, aby dać komuś coś niepowtarzalnego. Pamiętam zapach wywoływaczy i utrwalaczy. W ciemnościach amatorskiej ciemni kiedy film potrzebował minut żeby się wywołał rozmowy były ważna częścią procesu. Ta ekscytacja wychodzącego zdjęcia na papierze. Cierpliwość i zadowolenie.

Po wielu wielu latach przygód z hobbystyczną fotografią krajobrazową, portretową znalazłem się w miejscu gdzie fotografowanie historii ludzi w najważniejszym momencie życia to moje wyzwanie i pasja, przywilej i odpowiedzialność. Tutaj gdzie emocje nie można ustawić, gdzie scena się nie powtórzy, ta reporterska fotografia ślubna pozwala mi realizować coś niepowtarzalnego. Tworzę historię dla ludzi.

Fotografia to język niemego ulicznego kaznodziei. Nabożny rytuał, do którego przygotować trzeba się dobrze. Trzeba mieć w sobie tę miłość, uczucia, chęci i umiejętności. Emocje są pierwszoplanowe. Cierpliwość to wskazany dar. Szczegóły dla mnie są ważne. Detale uzupełniają całości. Kocham to!

Fotografia potrafi być okrągła i trójkątna nie tylko prostokątna zależy jak to sobie wymyślimy.

Kiedy każdy fotograf robi zdjęcia, ja je tworzę! Ba ;)

Jeden fotograf zdobywca wielu nagród powiedział:
„W fotografii chodzi o to, żeby zrobić TO JEDNO ZDJĘCIE. Ja miałem szczęście bo udało mi się zrobić DWA” ;)

Zapraszam więc do wspólnej przygody ;)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lubin, , 59-300, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2163

Popularne miasta w okolicy