Zobacz zdjęcia (5)
Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe, Kraków - zdjęcie 1
Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe, Kraków - zdjęcie 2 Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe, Kraków - zdjęcie 3 Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe, Kraków - zdjęcie 4 Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Pierwszy Taniec - I Zajęcia indywidualne i kursy grupowe id:46323

Kraków, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec
  • walc angielski
  • walc wiedeński

Nowa oferta:

Lekcje Indywidualne

Lekcje indywidualne dają możliwość skupienia się tylko i wyłącznie na potrzebach jednej pary. Tryb ten przyśpiesza naukę oraz daje lepsze efekty. Z każdą parą przed rozpoczęciem indywidualnego trybu nauczania przeprowadzamy rozmowę, aby poznać jej oczekiwania oraz utwór do pierwszego tańca. Podczas lekcji instruktorzy dopasowują układ do umiejętności każdej pary, nie powtarzamy układów nawet jeżeli pary tańczą do tej samej piosenki. Tworzymy dla Was choreografie, w których będziecie czuli się pewnie, wygodnie i bezstresowo.

Kurs Przygotowawczy (grupowy) - aktualnie nie robimy grupowych zajęć (czekamy na poluzowanie zakazów)

Kurs przygotowawczy jest idealnym wyjściem dla tych, którzy potrzebują trochę więcej czasu na opanowanie podstawowych kroków. Podczas kursu nauczycie się podstaw walca angielskiego, wiedeńskiego, tańca użytkowego 2na1 oraz prowadzenia partnerki. Zajęcia odbywają się w grupach. Po kursie poczujecie się pewniej na parkiecie, co zaowocuje podczas przyjęcia weselnego. Po ukończeniu kursu dużo łatwiej będzie Wam opanować choreografię, którą z wielką przyjemnością przygotujemy pod wybraną przez Was piosenkę.

Probably generalna na sali

Co sala to inna historia, jeżeli boicie się, że filar lub nietypowe rozmiary sali będą dla Was przeszkodą, zapytajcie o opcję próby generalnej na sali weselnej. Na sali może odbyć się cała godzina zegarowa lub 30 minut żeby upewnić Was, że jesteście doskonale przygotowani i omówić tylko detale.

Wieczór Panieński

Warsztaty taneczne przy kieliszku musującego wina to idealny sposób, aby rozpocząć wieczór panieński. W naszym studiu prowadzimy lekcje tematyczne: burleska, lata ’20, lata ’80 i wiele, wiele innych. Napisz do nas i zarezerwuj 60-minutową lekcję grupową. Zacznij swój wymarzony wieczór panieński od tańca i bąbelków, a obiecujemy, że będzie to niezapomniana i szalona noc 🙂

Pokazy Taneczne

W naszej ofercie znajdziecie także pokazy taneczne, które będą doskonałą atrakcją dla Waszych gości. Rozkręcimy każdą imprezę weselną, a po pokazie zaprosimy wszystkich do krótkiej animacji tanecznej. Tak roztańczony tłum pozostanie na parkiecie do samego rana!

Voucher

Idealny pomysł na prezent. Skontaktujcie się z nami w celu ilości lekcji i sposobu dostarczenia papierowego vouchery.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze choreografie nie są tworzone po to, aby pokazać jak super jesteśmy tancerzami - są tworzone dla Was! Dobieramy kroki i połączenia figur tak aby łatwo było Wam się nauczyć choreografii i uniknąć stresu podczas pierwszego tańca i uniknąć konfliktów podczas nauki :)

liczba odwiedzin: 1751

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie