Dekoracje Ślubne * Dekoracje Weselne * Kwiaciarnia Ewa

Augustów, podlaskie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

O nas

Kwiaty na ślubie są dekoracją, jakiej nie może zabraknąć! Stanowią idealne dopełnienie wystroju, a także dodają niezwykłego uroku całemu wydarzeniu. To również wspaniała ozdoba, którą uwiecznia się na zdjęciach czy nagraniach filmu ze ślubu. Kwiaty idealnie współgrają z otoczeniem, łączą się w niesamowite efekty i jednocześnie tworzą wyjątkową atmosferę.

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem jest ślub, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy ślubną oprawę kwiatową, a ceny ustalamy w zależności od oferowanych usług. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze kwiatów i innych dodatków dekorujących, a także dostosowujemy się do wizji i oczekiwań naszych Klientów.

Realizujemy:
-bukiety ślubne,
-wianki, bransoletki, butonierki,
-dekoracje sal weselnych,
-dekoracje kościoła,
-dekoracje samochodu,
-bukiety i kosze dla rodziców

Stworzone przez nas kompozycje kwiatowe i dekoracje dowozimy pod wskazany adres na terenie Augustowa i okolicy do 50 km. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, tak aby wystrój i dodatki cieszyły zarówno Parę Młodą jak i zgromadzonych gości.

Dekoracje Ślubne * Dekoracje Weselne * Kwiaciarnia Ewa
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Ełk
Data dodania: 04-09-2019

Gorąco polecamy tę kwiaciarnię. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i fachowość. Dzięki nim nasz ślub i przyjęcie weselne było jeszcze piękniejsze. W kwiaciarni zamówiliśmy wszystkie bukiety, butonierki, dekorację samochodu, Kościoła, sali weselnej, po prostu skorzystaliśmy z ich pełnej oferty. Jesteśmy ogromnie zadowoleni bo panie spisały się na medal. Pokazaliśmy im zdjęcia jaki chcemy wystrój i wszystko było zrobione dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Serdecznie dziękujemy

liczba odwiedzin: 3057

Wyjątkowe sale weselne w mieście Augustów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy