Kwiecisty Ślub

Szczecin, zachodniopomorskie
(19)
Dodaj opinię

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach i innych naturalnych materiałach roślinnych, odpowiednio dobranych detalach i romantycznych świecach zachwycą Waszych gości, podkreślą Was i sprawią, że będziecie czuć się niezwykle. Wystarczy, że poznam ogólny zarys tego co Wam się podoba, a pomogę doprecyzować szczegóły oraz stworzyć pełną koncepcję dekoracji. Jeżeli nie macie zupełnie pomysłu, to pomogę stworzyć wizję od zera. Będę szukała idealnego rozwiązania i zadbam o wszystkie szczegóły, abyście czuli się pewnie, że będzie pięknie i spójnie oraz, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Zapewniam pełną obsługę florystyczną i dekoratorską ślubu. Wypożyczam również akcesoria niezbędne do stworzenia niezapomnianej całości takie, jak wazony, świeczniki, napisy, lampiony, sznury żarówek, lampki led, biały dywan, obrusy, serwetki, tkaniny, bieżniki czy ścianki za Parą Młodą.

Kwiecisty Ślub
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
P
Patrycja
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 30-06-2024
Łobez
Data dodania: 03-07-2024

Chcielibyśmy serdecznie polecić Pania Lidię - „Kwiecisty Ślub" za jej niezwykły profesjonalizm i wyjątkowe umiejętności. Dekoracje, które przygotowała na naszą salę weselną i ceremonię, były absolutnie zjawiskowe. Wszystkie kwiaty były świeże i starannie dobrane, a bukiety zachwycały elegancją i klasą. Jej praca dodała uroku i magii naszemu wyjątkowemu dniu, sprawiając, że każda chwila była jeszcze piękniejsza. "Kwiecisty Ślub" to gwarancja najwyższej jakości i pełnego zaangażowania. Gorąco polecamy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2024
Tarnowo
Data dodania: 20-06-2024

Z całego serca polecamy Panią Lidię! Dekoracja kościoła i sali weselnej przeszła nasze oczekiwania, było przepięknie! Wszyscy byli zachwyceni! Pani Lidia świetnie wyczuła nasze potrzeby i klimat wesela. Pomocna, kreatywna i bardzo miła.
Dziękujemy!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2024
Ognica
Data dodania: 13-05-2024

Z całego serca polecamy Panią Lidie i całą ekipe🤍 Dekoracje i kwiaty na naszym ślubie w minioną sobotę były przecudne, najpiękniejsze i niedopisania! Jakiś obłęd! Pani Lidia w przewyższała nasze oczekiwania. Nigdy nie widzieliśmy równie pięknych kompozycji! Wystrój zapierał dech w piersiach, a nasi goście byli zaczarowani bajeczną atmosferą stworzoną przez Panią Lidie. Zapierało dech w piersiach! Nie można pominąć również pomocy i wsparcia podczas przygotowań🙊 Gdyby nie Pani ten dzień nie był by tak bajeczny!
Dziękujemy ! 🤍🤍🤍😊
Lepiej sobie nie mogliśmy tego wyobrazić 😄 Było mega!!!❤️❤️❤️😊 Polecamy!!!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2023
Łobez
Data dodania: 06-10-2023

Bardzo polecam skorzystanie z usług Pani Lidii. Doskonale potrafi wyczuć potrzeby, jest bardzo zaangażowana, empatyczna, czułam, że jesteśmy w najlepszych rękach. A efekt był oszałamiający! Wszyscy goście byli zachwyceni, a ja czułam, że to 1:1 to, o czym marzyłam. Pani Lidia ma ogromny talent, a przy tym jest wspaniałym czlowiekiem, co w połączeniu daje to, co nie jest łatwo znaleźć. Jestem ogromnie wdzięczna, że do niej trafiłam :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2023
Tarnowo
Data dodania: 01-10-2023

Pani Lidia to cudowna, cały czas uśmiechnięta osoba, tworzy cudowne dekoracje! Wystrój sali i kościoła, który stworzyła Pani Lidia był przepiękny ! Nie mogłam uwierzyć, że wszystko jest aż tak piękne! Widać, że Pani Lidia kocha to co robi❤️ Dzięki Pani Lidii nasze wesele było bardzo klimatyczne. Goście bardzo chwalili wystrój 🫶 jestem gotowa polecić Panią Lidię każdemu ! Bardzo , bardzo polecam 🌸

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Łobez
Data dodania: 07-09-2023

Polecam każdemu kto planuje jakieś ważne wydarzenie. Pani Lidia tworzy projekt wg którego pracujemy. Komunikatywność, otwartość i uprzejmość pani Lidii to coś niebywałego.
Wystrój sali i Kościoła urzekł wszystkich gości. Gorąco polecam!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Tarnowo
Data dodania: 23-08-2023

Współpraca z Panią Lidią była doskonała, efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, wszyscy goście byli zachwyceni, dzięki jej kompozycją wesele było bajkowe ♥️

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tarnowo
Data dodania: 11-08-2023

Pani Lidia spełnia weselne marzenia! ✨
Pełen profesjonalizm i podejście do tematu. Dostępna o każdej porze dnia i tygodnia, zawsze z dobrą radą i ogromnym doświadczeniem. Stworzyła nam naszą własną bajkę 🌙
Cieszymy się, że na Panią trafiliśmy! 🖤 Jeszcze raz dziękujemy, O&P

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Kwiecisty Ślub
Imię i nazwisko: Lidia Niewisiewicz
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4142

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy