Zobacz zdjęcia (50)
Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 1
Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 2 Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 3 Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 4 Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 5
Kwiecisty Ślub -, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 50

Kwiecisty Ślub - id:50602

Szczecin, zachodniopomorskie
(2)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach i innych naturalnych materiałach roślinnych, odpowiednio dobranych detalach i romantycznych świecach zachwycą Waszych gości, podkreślą Was i sprawią, że będziecie czuć się niezwykle. Wystarczy, że poznam ogólny zarys tego co Wam się podoba, a pomogę doprecyzować szczegóły oraz stworzyć pełną koncepcję dekoracji. Jeżeli nie macie zupełnie pomysłu, to pomogę stworzyć wizję od zera. Będę szukała idealnego rozwiązania i zadbam o wszystkie szczegóły, abyście czuli się pewnie, że będzie pięknie i spójnie oraz, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Zapewniam pełną obsługę florystyczną i dekoratorską ślubu. Wypożyczam również akcesoria niezbędne do stworzenia niezapomnianej całości takie, jak wazony, świeczniki, napisy, lampiony, sznury żarówek, lampki led, biały dywan, obrusy, serwetki, tkaniny, bieżniki czy ścianki za Parą Młodą.

Kwiecisty Ślub - - film 1 Kwiecisty Ślub - - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Kwiecisty Ślub (2)

Dodaj opinię
Kwiecisty Ślub - id:50602
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Gryfino
Data dodania: 20-06-2022

Pani Lidia dekorowała nam Kościół i było przepięknie. Wszystko zgodnie z projektem. Schludnie i elegancko. Zamówiony bukiet ślubny był śliczny, dodatkowo dostaliśmy do niego wazon. Pani jest bardzo komunikatywna i miła, kontakt bezproblemowy i szybki. Pani reagowała na nasze pomysły i proponowała odpowiednie rozwiązania. Cena ok w porównaniu do konkurencji. Polecam serdecznie!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2022
Tarnowo
Data dodania: 03-06-2022

Po pierwszej rozmowie wiedziałam już ,że to Pani Lidia będzie dekorowała sale na nasze wesele. Nie widząc projektu, wiedziałam,że to jest to! Kiedy dostałam projekt bardzo szczegółowy - przeszło to moje wyobrażenie. Kontakt z Panią Lidia był świetny , odpowiadała na wszystkie pytania,wątpliwości, podpowiadała co wybrać by było jak najpiękniej. Efekt końcowy w dniu ślubu , kiedy weszliśmy na salę powalił nie tylko Nas !!!!!!,ale również gości ! Było NAJPIEKNIEJ. Było piękniej niż na projekcie , było WOW. Dziękujemy po stokroć 💚💚💚💚

Kontakt Kwiecisty Ślub

Nazwa firmy: Kwiecisty Ślub
Imię i nazwisko: Lidia Niewisiewicz
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1050

Popularne miasta w okolicy