Lawendowa Szafa - dekoracje kościołów, sal i aut id:8511

Oferta
Dodaj do plannera

Wyobraź sobie Kościół i salę bankietową pełne kwiatów takich jak lubisz by stworzyć bajkową scenerię i w tym szczególnym dniu podkreślić wyjątkową atmosferę. Dla Ciebie spełnimy to marzenie. Spotykamy się i przy kawie omawiamy szczegóły dekoracji poznając wcześniej Twoje preferencje, a potem robimy wszystko dokładając wszelkich starań by efekt był piorunujący.
Możesz zamówić u nas kartki na różne okazje oraz zaproszenia ślubne lub komunijne. Z pewnością sprawisz komuś miłą niespodziankę.
Pojazd, który wiezie państwa młodych w dniu ślubu powinien być pięknie ozdobiony. To też potrafimy i chętnie się tym dla Ciebie zajmiemy.
Pudełka na chusteczki czy herbatę, wieszaki na ubrania, a może obrazek ? Wszystkie przedmioty wykonujemy techniką decoupage. Możesz je podarować komuś bliskiemu lub ozdobić swoje wnętrze. Jeżeli szukasz jeszcze czegoś innego napisz do nas, a z pewnością coś dla Ciebie znajdziemy.

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cennik

Cena uzależniona jest od wielu czynników, do których należy przede wszystkim cena świeżych kwiatów jeżeli dokonują Państwo takiego wyboru. Poza tym dekoracje składają się z kilku elementów przy czym każdy ma swoją cenę. Kolejnym elementem jest odległość jaka musimy pokonać jadąc do Państwa. W czasie pierwszej rozmowy zazwyczaj udaje si e nam oszacować wstępne koszty.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Lawendowa Szafa - dekoracje kościołów, sal i aut id:8511
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: agnieszka Dodano: 11-08-2012
Data imprezy: 28-07-2012
(5)
GORĄCO POLECAM. DEKORACJE PRZECUDNE. DUŻY WYBÓR. PRZESYMPATYCZNA OBSŁUGA. WARTO SKORZYSTAĆ. PEWNA SATYSFAKCJA.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Lawendowa Szafa - dekoracje kościołów, sal i aut
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Łapy
Data dodania: 07-08-2012
Liczba odwiedzin: 3206

Polecamy

Nowe ogłoszenia