Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja - Lech Dom Gościnny, Białystok - zdjęcie 1
Restauracja - Lech Dom Gościnny, Białystok - zdjęcie 2 Restauracja - Lech Dom Gościnny, Białystok - zdjęcie 3 Restauracja - Lech Dom Gościnny, Białystok - zdjęcie 4 Restauracja - Lech Dom Gościnny, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja - Lech Dom Gościnny id:26477

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 200
 • liczba sal: 3

Lech Gościnny Dom prowadzi działalność w zakresie organizacji imprez okolicznościowych jak: wesela, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, bale, imprezy integracyjne, grillowe, sylwestrowe i inne. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby mogły się w nim odbywać trzy niezależne imprezy.

Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowane sale tj. salę kolumnową, bankietową i kominkową.
Sale te stanowią wydzielone kompleksy z niezależnymi wejściami, toaletami i szatniami co zapewnia intymność każdej imprezy. Możliwe jest również zorganizowanie jednej dużej imprezy poprzez odpowiednie połączenie sal. Nasze pomieszczenia charakteryzują się elegancją, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia.

Naszym gościom proponujemy przede wszystkim potrawy kuchni staropolskiej, produkowane w naszej firmie. Jesteśmy również w stanie zrealizować każde zamówienie np. z menu kuchni innych narodów. Dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług, estetyki sal oraz nakrycia stołów, które są zróżnicowane w zależności od charakteru uroczystości i pory dnia.

Nad bezpieczeństwem naszych Gości przez cały czas trwania imprezy czuwają służby porządkowe. Zapewniamy również bezpłatny parking. Zaszczyćcie nas Państwo swoją obecnością.Zdając sobie sprawę, że zlecane nam imprezy są ważnymi momentami w życiu naszych klientów chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości, Oni są dla nas najważniejsi.

Nasze sale:

Sala kominkowa — Wykonana ze starej cegły w połączeniu z drewnem oraz kutymi elementami. Kameralna, klimatyczna, idealna na mniejsze przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, spotkania opłatkowe lub mniejsze przyjęcia weselne - do 50 osób. Sala z kominkiem oraz częścią wypoczynkową z wygodnymi kanapami.

Sala kolumnowa — O klasycznym wnętrzu, ecru w połączeniu z kolorem czerwonego wina, z kryształowym oświetleniem oraz LED z możliwością zmiany koloru. Idealna do organizacji przyjęć weselnych i innych dużych imprez okolicznościowych - do 160 osób. Możliwość ustawienia stołów tradycyjnych lub okrągłych bankietowych. Sala profesjonalnie klimatyzowana, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny.

Sala bankietowa — Charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, w kolorach fioletu i złota z piękną metaloplastyką. Oświetlenie LED z możliwością zmiany koloru. Idealna do organizacji wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, szkoleń i innych imprez okolicznościowych do 200 osób. Możliwe jest ustawienie stołów tradycyjnych lub okrągłych bankietowych Sala wyposażona jest w profesjonalną klimatyzację oraz niezbędny sprzęt multimedialny.

liczba odwiedzin: 3262

Popularne miasta w okolicy