Zobacz zdjęcia (10)
Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 1
Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 2 Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 3 Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 4 Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 5
Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu, Kłodzko - zdjęcie 6
1 / 10

Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu id:34733

350 zł / występ
Kłodzko, dolnośląskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-724...

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Witam Państwa serdecznie.
Oferuję profesjonalną oprawę wokalną ślubów kościelnych oraz ślubów w urzędzie stanu cywilnego a także ślubów plenerowych.
Zrobię wszystko ,co w mojej mocy aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy i niezapomniany. Przez lata doświadczeń oprawiłam mnóstwo uroczystości na terenie całego kraju i jestem bardzo szczęśliwa oraz dumna, że mogę towarzyszyć parom młodym podczas najważniejszego dnia ich życia.
Jestem sopranistką, finalistką 8 edycji programu "Mam Talent" , zwyciężczynią wielu konkursów międzynarodowych jak również wykształconym muzykiem.
Do moich najważniejszych osiągnięć międzynarodowych należą:
2017-1 miejsce w konkursie "American Protege International" i występ w nowojorskiej sali koncertowej Carnegie Hall
2018-2 miejsce "Australian Concerto and Vocal Competition"
2019- 2 miejscie "International Competition of Romantic Music" i ponowne zaprezentowanie się w Carnegie Hall w Nowym Jorku
2020-2 miejsce w konkursie międzynarodowym "Karawana Kultury"
2022- 2 miejsce w konkursie „Kings Peak International „
2022- wyróżnienie w konkursie „London Classical Music Competition”
W swojej oprawie muzycznej ślubu łączę najpiękniejsze pieśni liturgiczne i religijne z muzyką poważną ( np. "Ave Maria"), co tworzy niepowtarzalne i ciekawe wrażenie. Na ogół współpracuję z organistą danej parafii jednak istnieje możliwość współpracy z moim organistą lub pianistą a także ze skrzypaczką.
W zależności od Państwa oczekiwań jestem w stanie zaśpiewać podczas najważniejszych momentów mszy (wejście, ofiarowanie, komunia święta, podpisywanie dokumentów) lub oprawić wokalnie całą mszę świętą , wraz z częściami stałymi ( np. Psalm , "Hymn do Ducha Świętego" ).
Oferuję Państwu szeroką listę repertuaru, który mogę wykonać podczas uroczystości. Na specjalne życzenie jestem w stanie przygotować utwory, które są bliskie Waszemu sercu, a nie znajdują się w spisie na mojej stronie internetowej. Państwa ślub jest dla mnie priorytetem dlatego decyduję się na oprawę jednego ślubu w ciągu dnia, co sprawia, że mogą państwo być spokojni o każdy detal. Dysponuję własnym, w pełni profesjonalnym nagłośnieniem oraz sprzętem muzycznym, przydatnym podczas oprawy ceremonii (mikrofony, kolumny wokalowe, mikser ,pianino cyfrowe itp.) , dzięki czemu jestem niezależna od warunków akustycznych panujących na miejscu ceremonii.
Jako usługę dodatkową oferuję Państwu również występ podczas pierwszego tańca lub w dowolnym momencie wesela, jako atrakcję dla gości. Repertuar jest uzgadniany indywidualnie na potrzeby każdego zlecenia.
Dzięki mojej miłości do muzyki oraz doświadczeniu scenicznemu, jestem w stanie przygotować niepowtarzalną oprawę muzyczną, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb.
Zapraszam do udanej współpracy na terenie całej Polski.
Poniżej zestawiam poglądową listę repertuaru, w której znajdziecie państwo przykłady pieśni do wyboru. Lista stanowi jedynie namiastkę pełnego repertuaru, jestem również otwarta aby spełnić każde państwa życzenie repertuarowe.

Poglądowa lista pieśni
KLASYKA:
-Ave Maria do wyboru wersje: F.Schubert, J.S. Bach, M.Lorenc, W.Gomez, P.Rombi,G.Caccini, C. Saint-Saens
-Panis Angelicus -C.Franck
-Jerusalem -F.Mendelssohn
-Caro Mio Ben- G. Giordani
-Ave Verum Corpus -W.A. Mozart
-Ombra mai fu- G.F.Handel
i wiele innych
PIEŚNI LITURGICZNE/PIOSENKI RELIGIJNE
-Kto spożywa Moje Ciało
-Panie Dobry jak chleb
-Być bliżej Ciebie chcę
-Chlebie najcichszy
-Przykazanie Nowe
-Zbliżam się w pokorze
-Chwalę Ciebie Panie
-Ofiaruję Tobie Panie mój
-Ubi Caritas
-To przykazanie
-Wspaniały dawco miłości
-Pod Twą obronę
-Wielbić Pana chcę
-Schowaj mnie
-Gdzie miłość wzajemna i dobroć
-Gdy się łączą ręce dwie
-Niepojęty
-Oceany
-Wielbić Pana chcę
-Twoja Miłość jak ciepły deszcz
-Prawo miłości
-Ty tylko mnie poprowadź
-Miłość mnie pochwyciła
-Miłość mi wszystko wyjaśniła
-Pan jest mocą swojego ludu
-Schowaj mnie
-Jak łania pragnie wody ze strumieni
i wiele innych
Repartuar na ślub cywilny jest uzgadniany indywidualnie a do najczęściej wykonywanych utworów należą:
-Ave Maria
-Nella Fantasia
-Caro mio ben
-Can't help falling in love
-A thousand years
i wiele innych kompozycji.

Zapraszam do udanej współpracy na terenie całego kraju.
Liliana

*DOJAZD DO 30 KM GRATIS*

Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu - film 1 Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Liliana Iżyk - sopran

Oferta

350zł/ występ

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta jest wyjątkowa ze względu na umiejętność połączenia ciekawego repertuaru , który składa się z muzyki klasycznej jak również najpiękniejszych pieśni religijnych, w ciekwych aranżacjach. Na życzenie klientów jestem w stanie przygotować dowolny wybrany przez nich repertuar. Wspołpracuję z organistami z danej parafii lub własnymi organistami oraz pianistami. Jestem w stanie oprawić wokalnie całą mszę wraz z częściami stałymi , jeśli tego wymaga zlecenie. Posiadam własne nagłośnienie oraz profesjonalny instrument ,dzięki czemu jestem w stanie wystąpić w każdych warunkach uroczystości. Oferuję także występ na sali weselnej jako niespodzianka dla gośi. To wszystko sprawia, że moja oferta jest unikatowa.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem wykształconym muzykiem. Ukończyłam dwa stopnie szkoły muzycznej jak rownież studia. Cały czas rozwijam swoje umiejętności wokalne u pani profesor Magdy Bigoś we Wrocławiu. Uczestniczyłam w zajęciach Master Class pod kierownictwem m.in. śpiewaczki Cheryl Barker .
Na swoim koncie mam występy z orkiestrami m.in. z Narodową Orkisetrą Dętą .Staram się szukać możliwości do ciągłego rozwoju i pracy nas sobą.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Moimi najważniejszymi osiągnięciami na przelomie ostatnich lat są :
Rok 2017: pierwsze miejsce i nagroda specjalna w konkursie "American Protege International" ( wystąpiłam w Nowojorskiej sali Cernegie Hall )
Rok 2018: Drugie miejsce w konkursie" Australian Concerto and Vocal Competition" w sekcji 4 - Vocal
Rok 2019 Drugie miejsce w konkursie" International Competition of Romantic Music "( Finał odbył się w Carnegie Hall )
Rok 2020 Drugie miejsce w konkursie międzynarodowym "Karawana Kultury"
Rok 2022- Drugie miejsce w konkursie „Kings Peak International „ ( USA)
Rok 2022- Wyróżnienie w konkursie „London Classical Music Competition „
Ponadto jestem finalistką 8 edycji programu telewizyjnego "Mam Talent oraz półfinalistką 6 edycji programu "Must be the Music".

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Odkąd skończyłam cztery lata , pokochałam muzykę całym swoim sercem. Teraz moja największa radość ,to dzielenie się swoją miłością do muzyki z innymi. Uwielbiam występować podczas ślubów ponieważ uważam ,że zaufanie , którym obdarzają mnie pary młode to najpiękniejsza rzecz dla muzyka. Ogromnie się cieszę ,że mogę towarzyszyć innym w jednej z najważniejszych i najpiękniejszych chwil życia; to zaszczyt być częścią wspomnień ze ślubu .

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2012 roku. Ponadto jestem zawodowym muzykiem, dzięki czemu mam bogate doświadczenie sceniczne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje pełną konsultację repertuaru i wszelki kontakt przed ślubem w celu ustalenia szczegółów. W dniu państwa ślubu jesteście państwo dla mnie najważniejsi ,dlatego decyduje się na oprawę jednego ślubu w ciągu dnia , rezerwując dla państwa swój czas. Wyjątkiem są jedynie śluby, które odbywają się w tym samym kościele . Na miejscu uroczystości jestem minimum godzinę przed ceremonią, aby rozłożyć sprzęt oraz przeprowadzić próbę akustyczną.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Na ogół współpracuję z organistą danej parafii jednak mogę przyjechać na miejsce z własnym organistą lub pianistą. Na życzenie jestem w stanie podjąć pracę z zaprzyjaźnioną skrzypaczką a także wiolonczelistką.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zawsze staram się doradzać państwu i pomagać w zakresie doboru repertuaru. W takiej sytuacji najczęściej sama wysyłam państwu listę utworów oraz momenty, w których moim zdaniem można je wykonać. Decyzja jednak należy do państwa i zawsze mogę zasugerować coś innego jeśli moje sugestie się państwu nie spodobają

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Państwa życzenia w tym dniu są dla mnie najważniejsze. W miarę możliwości staram się spełnić wszelkie państwa oczekiwania oraz marzenia. Możecie państwo wysłać wybrany przez siebie repertuar , a nawet jeśli nie ma go w spisie repertuaru na mojej stronie internetowej nauczę się go bez dodatkowych kosztów.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Sytuacje, w których para młoda zmienia zdanie są dość częstym zjawiskiem. To naturalne, że chcemy aby dzień naszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze staram się dostosować do zmian repertuaru i przygotowywać utwory , które są dla państwa ważne , jeżeli decydujecie się państwo na akompaniatora , z którym pracuje , jesteśmy w stanie podjąć się nauki nowych pieśni nawet na tydzień przed ceremonią.

Opinie Liliana Iżyk - sopran (6)

Dodaj opinię
Liliana Iżyk- finalistka Mam Talent, kompleksowa oprawa wokalna ślubu id:34733
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Krzeszów
Data dodania: 17-08-2021

Pani Liliana- utalentowana, przecudowna osoba. Wzruszyła swoim śpiewem wszystkich. Polecam z całego serca i zapewniam, że z tą Panią ślub stanie się jeszcze piękniejszy. Dziękuję jeszcze raz z całego serca - zaczarowała Pani ten dzień.

Liliana
17-08-2021

Dziękuje za takie cudowne słowa i pozytywną opinię. Bardzo mi miło , że mogłam Państwu towarzyszyć w najważniejszym dniu ❤️.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Rudna
Data dodania: 05-04-2018

Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Liliana
08-04-2019

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-11-2017
Lubin
Data dodania: 04-04-2018

Pierwszorzędnie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja ^^ polecam.

Liliana
08-04-2019

Dziękuję

E
Ewa Zielinska
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Sieraków
Data dodania: 04-04-2018

Liliana! Dziękujemy Ci z całego serca za wspaniałą oprawę Nasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki Tobie ❤ Anielski głos,idealne wykonanie ! Jesteś totalną profesjonalistką! Brak mi słów na to by opisać jak bardzo jesteśmy zadowoleni z tego, że to właśnie Ty wykonałaś oprawe na naszym ślubie ❤ W tak pięknym I wyjątkowym dniu oprawa musi być wyjątkowa ,dlatego wszystkim parom, planującym ślub z całego serca polecam Lilianę. I jeszcze raz dziękuję Lili za twoją obecność I piękny śpiew w tak ważnym dniu w naszym życiu ❤Jesteś zjawiskowa

Liliana
08-04-2019

Dziękuję za taką piękną opinię na temat mojej oprawy muzyznej. Jestem zaszczycona, że mogłam towarzyszyć tak wyjątkowej parze w najważniejszym wydarzeniu życia :)

A
Angela
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2017
Lubin
Data dodania: 04-04-2018

Wspaniała oprawa ślubu. Anielski głos niósł się po całym kościele. Profesjonalna wokalistka. :))

Liliana
08-04-2019

Dziękuję bardzo

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Lubin
Data dodania: 22-03-2018

Wspaniała i profesjonalna oprawa ślubu. Pani Liliana posiada anielski głos. Szczerze polecam !

Liliana
08-04-2019

Dziękuję bardzo

Kontakt Liliana Iżyk - sopran

Nazwa firmy: Liliana Iżyk - sopran
Imię i nazwisko: Liliana Iżyk
Adres: Kłodzko, ul. Spadzista 6, 57-300, woj. dolnośląskie
791-724...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6678
Zadzwoń
791-724...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie