Sopran Liliana Iżyk

Bolków, dolnośląskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
796-628...

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

O nas

Witam Państwa serdecznie.
Oferuję profesjonalną oprawę wokalną ślubów kościelnych oraz ślubów w urzędzie stanu cywilnego a także ślubów plenerowych.
Zrobię wszystko ,co w mojej mocy aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy i niezapomniany. Przez lata doświadczeń oprawiłam mnóstwo uroczystości na terenie całego kraju i jestem bardzo szczęśliwa oraz dumna, że mogę towarzyszyć parom młodym podczas najważniejszego dnia ich życia.
Jestem sopranistką, finalistką 8 edycji programu "Mam Talent" , zwyciężczynią wielu konkursów międzynarodowych jak również wykształconym muzykiem.
Do moich największych osiągnięć można zaliczyć:
2017- 1 miejsce i nagroda specjalna "American Protege International" koncert w najsłynniejszej hali koncertowej świata Carnegie Hall w Nowym Jorku
2018- 2 miejsce "Australian Concerto and Vocal Competition" w Civic Theatre w Townsville (Australia)
2019- 2 miejsce "International Competition of Romantic Music" koncert w najsłynniejszej hali koncertowej świata Carnegie Hall w Nowym Jorku
2020- 2 miejsce "Karawana Kultury" organizowana przez fundację artystyczną "Benefis"
2022-2 miejsce "Kings Peak International" w USA
2022-wyróżnienie "London Classical Music Competition" w Londynie
2022-2 miejsce w konkursie "Marker and Pioneer International Music Competition " USA/Chiny
2022-" Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej" - nagroda specjalna od Pani Jadwigi Zakrzewskiej, przewodniczącej" Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego " sejmiku województwa Mazowieckiego
2023- Grand Prix "International Xmas Carols and Religious Masterpices Competiton"- w mieście Campina w Rumunii
2023- 2 miejsce " Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im.ks. Kazimierza Szwarlika"
2023- 1 miejsce w konkursie "Alpin Triglav" w mieście Bled w Słowenii
2023- 3 miejsce w konkursie "XIV Concorso Musicale citta di Filadelfia" we WłoszechW swojej oprawie muzycznej ślubu łączę najpiękniejsze pieśni liturgiczne i religijne z muzyką poważną ( np. "Ave Maria"), co tworzy niepowtarzalne i ciekawe wrażenie. Na ogół współpracuję z organistą danej parafii jednak istnieje możliwość współpracy z moim organistą lub pianistą a także ze skrzypaczką.
Jestem w stanie zaoferować Państwu pełną oprawę wokalną uroczystości wraz z częściami stałymi.
Oferuję Państwu szeroką listę repertuaru, który mogę wykonać podczas uroczystości. Na specjalne życzenie jestem w stanie przygotować utwory, które są bliskie Waszemu sercu, a nie znajdują się w spisie na mojej stronie internetowej. Państwa ślub jest dla mnie priorytetem dlatego decyduję się na oprawę jednego ślubu w ciągu dnia, co sprawia, że mogą być państwo spokojni o każdy detal. Dysponuję własnym, w pełni profesjonalnym nagłośnieniem oraz sprzętem muzycznym, przydatnym podczas oprawy ceremonii (mikrofony, kolumny , mikser ,pianino cyfrowe w przypadku braku organów w kościele lub w przypadku ślubów w plenerze.) , dzięki czemu jestem niezależna od warunków akustycznych panujących na miejscu ceremonii.
Repertuar jest uzgadniany indywidualnie na potrzeby każdego zlecenia. Jako usługę dodatkową oferuję Państwu również występ podczas pierwszego tańca lub w dowolnym momencie wesela, jako atrakcję dla gości.
Dzięki mojej miłości do muzyki oraz doświadczeniu scenicznemu, jestem w stanie przygotować niepowtarzalną oprawę muzyczną, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb.
Zapraszam do udanej współpracy na terenie całej Polski.
Poniżej zestawiam poglądową listę repertuaru, w której znajdziecie państwo przykłady pieśni do wyboru. Lista stanowi jedynie namiastkę pełnego repertuaru, jestem również otwarta aby spełnić każde państwa życzenie repertuarowe.

Poglądowa lista pieśni
KLASYKA:
-Ave Maria do wyboru wersje: F.Schubert, J.S. Bach, M.Lorenc, W.Gomez, P.Rombi,G.Caccini, C. Saint-Saens
-Panis Angelicus -C.Franck
-Jerusalem -F.Mendelssohn
-Caro Mio Ben- G. Giordani
-Ave Verum Corpus -W.A. Mozart
-Ombra mai fu- G.F.Handel
i wiele innych
PIEŚNI LITURGICZNE/PIOSENKI RELIGIJNE
-Kto spożywa Moje Ciało
-Panie Dobry jak chleb
-Być bliżej Ciebie chcę
-Chlebie najcichszy
-Przykazanie Nowe
-Zbliżam się w pokorze
-Chwalę Ciebie Panie
-Ofiaruję Tobie Panie mój
-Ubi Caritas
-To przykazanie
-Wspaniały dawco miłości
-Pod Twą obronę
-Wielbić Pana chcę
-Schowaj mnie
-Gdzie miłość wzajemna i dobroć
-Gdy się łączą ręce dwie
-Niepojęty
-Oceany
-Wielbić Pana chcę
-Twoja Miłość jak ciepły deszcz
-Prawo miłości
-Ty tylko mnie poprowadź
-Miłość mnie pochwyciła
-Miłość mi wszystko wyjaśniła
-Pan jest mocą swojego ludu
-Schowaj mnie
-Jak łania pragnie wody ze strumieni
i wiele innych
Repartuar na ślub cywilny jest uzgadniany indywidualnie a do najczęściej wykonywanych utworów należą:
-Ave Maria
-Nella Fantasia
-Caro mio ben
-Can't help falling in love
-A thousand years
i wiele innych kompozycji.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta jest wyjątkowa ze względu na umiejętność połączenia ciekawego repertuaru , który składa się z muzyki klasycznej jak również najpiękniejszych pieśni religijnych, w ciekawych aranżacjach. Na życzenie klientów jestem w stanie przygotować dowolny wybrany przez nich repertuar. Współpracuję z organistami z danej parafii lub własnymi organistami oraz pianistami a także ze skrzypaczkami. Jestem w stanie oprawić wokalnie całą mszę wraz z częściami stałymi . Posiadam własne nagłośnienie oraz profesjonalny instrument ,dzięki czemu jestem w stanie wystąpić w każdych warunkach uroczystości. Oferuję także występ na sali weselnej jako niespodzianka dla gości. Jestem zawodowym muzykiem, który do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i doświadczeniem. To wszystko sprawia, że moja oferta jest unikatowa.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem wykształconym muzykiem. Ukończyłam dwa stopnie szkoły muzycznej jak rownież studia. Cały czas rozwijam swoje umiejętności wokalne u pani profesor Magdy Bigoś we Wrocławiu. Uczestniczyłam w zajęciach Master Class pod kierownictwem m.in. śpiewaczki Cheryl Barker .
Na swoim koncie mam występy z orkiestrami , kwartetami i kwintetami smyczkowymi, pianistami , organistami. Staram się szukać możliwości do ciągłego rozwoju i pracy nas sobą.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Konkursy Międzynarodowe:

2017- 1 miejsce i nagroda specjalna "American Protege International" koncert w najsłynniejszej hali koncertowej świata Carnegie Hall w Nowym Jorku

2018- 2 miejsce "Australian Concerto and Vocal Competition" w Civic Theatre w Townsville (Australia)

2019- 2 miejsce "International Competition of Romantic Music" koncert w najsłynniejszej hali koncertowej świata Carnegie Hall w Nowym Jorku

2020- 2 miejsce "Karawana Kultury" organizowana przez fundację artystyczną "Benefis"

2022-2 miejsce "Kings Peak International" w USA

2022-wyróżnienie "London Classical Music Competition" w Londynie

2022-2 miejsce w konkursie "Marker and Pioneer International Music Competition " USA/Chiny

2022-" Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej" - nagroda specjalna od Pani Jadwigi Zakrzewskiej, przewodniczącej" Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego " sejmiku województwa Mazowieckiego

2023- Grand Prix "International Xmas Carols and Religious Masterpieces Competiton"- w mieście Campina w Rumunii

2023- 2 miejsce " Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im.ks. Kazimierza Szwarlika" w Będzinie


Inne Nagrody:

Nominowana do nagrody "Osobowość Roku 2019" Kapituły Gazety Wrocławskiej

Nagrodzona przez władze powiatu lubińskiego za wybitne osiągnięcia artystyczne

​Finalistka 8 edycji programu telewizyjnego "Mam Talent" emitowanego przez telewizję TVN

Półfinalistka 6 edycji programu "Must be the Music" emitowanego przez telewizję POLSAT

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Odkąd skończyłam cztery lata , pokochałam muzykę całym swoim sercem. Teraz moja największa radość ,to dzielenie się swoją miłością do muzyki z innymi. Uwielbiam występować podczas ślubów ponieważ uważam ,że zaufanie , którym obdarzają mnie pary młode to najpiękniejsza rzecz dla muzyka. Ogromnie się cieszę ,że mogę towarzyszyć innym w jednej z najważniejszych i najpiękniejszych chwil życia; to zaszczyt być częścią wspomnień ze ślubu .

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2012 roku. Ponadto jestem zawodowym muzykiem, dzięki czemu mam bogate doświadczenie sceniczne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa obejmuje pełną konsultację repertuaru i wszelki kontakt przed ślubem w celu ustalenia szczegółów. W dniu państwa ślubu jesteście państwo dla mnie najważniejsi ,dlatego decyduje się na oprawę jednego ślubu w ciągu dnia , rezerwując dla państwa swój czas. Wyjątkiem są jedynie śluby, które odbywają się w tym samym kościele . Na miejscu uroczystości jestem minimum godzinę przed ceremonią, aby rozłożyć sprzęt oraz przeprowadzić próbę akustyczną.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Na ogół współpracuję z organistą danej parafii jednak mogę przyjechać na miejsce z własnym organistą lub pianistą. Na życzenie jestem w stanie podjąć pracę z zaprzyjaźnioną skrzypaczką a także wiolonczelistką.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zawsze staram się doradzać państwu i pomagać w zakresie doboru repertuaru. W takiej sytuacji najczęściej sama wysyłam państwu listę utworów oraz momenty, w których moim zdaniem można je wykonać. Decyzja jednak należy do państwa i zawsze mogę zasugerować coś innego jeśli moje sugestie się państwu nie spodobają

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Sytuacje, w których para młoda zmienia zdanie są dość częstym zjawiskiem. To naturalne, że chcemy aby dzień naszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze staram się dostosować do zmian repertuaru i przygotowywać utwory , które są dla państwa ważne , jeżeli decydujecie się państwo na akompaniatora , z którym pracuje , jesteśmy w stanie podjąć się nauki nowych pieśni nawet na tydzień przed ceremonią.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizacja usługi jest dla mnie priorytetem. W przypadku ślubów kościelnych jak również cywilnych , chętnie spełniam każde marzenie na temat repertuaru na ceremonię.

Sopran Liliana Iżyk
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewa
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 29-06-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bolków
Data dodania: 09-07-2024

Cudowny głos ,wszystko pięknie wyszło. Dziękujemy bardzo.

Liliana
09-07-2024

Dziękuję bardzo i pozdrawiam Państwa serdecznie ❤️

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Milicz
Data dodania: 09-08-2023

Najlepsza osoba jaką mogliśmy wybrać na nasz najważniejszy dzień w życiu! Pani Liliana ma piękny głos i wszyscy goście chwalili oprawę muzyczna w kościele! Polecam w 100%!

Liliana
09-08-2023

Dziękuję za miłe słowa i życzę Państwu wiele miłości i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤️

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kędzierzyn-Koźle
Data dodania: 18-07-2023

Dziękuję z całego serca za najwspanialszą oprawę muzyczną ślubu:) Pani Liliana śpiewa przepięknie, a poza tym jest bardzo ciepłą, serdeczną osobą, z którą kontaktowanie się to była sama przyjemność <3 aż żałuję, że po ślubie nie miałam możliwości osobiście podziękować za obecność Pani z nami w tym szczególnym dniu, bo było idealnie:)

Liliana
18-07-2023

Dziękuję za taką piękną opinię. Niezwykle się cieszę , że oprawa muzyczna się tak podobała. Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤️.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Machnice
Data dodania: 27-09-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Liliana swoim śpiewem stworzyła cudowny klimat podczas ceremonii. Dziękujemy i polecamy z całego serca. :)

Liliana
28-09-2022

Dziękuję Państwu za pozytywną opinię i życzę wszystkiego, co wspaniałe ❤️

K
Kordian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2022
Karpacz
Data dodania: 31-08-2022

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu.
Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni przepięknym śpiewem oraz muzyką.

Serdecznie polecamy Panią Lilianę przede wszystkim ze względu na wspaniały głos, ale również ze względu na świetną komunikację, ogromną wiedzę na temat ślubów kościelnych i ich oprawy oraz kompleksowe zorganizowanie całości (organisty, sprzętu, próby organów i akustyki, ustalenia z księdzem.... ). W zasadzie wszystko ogarnęła za nas Pani Liliana, my jedynie wybraliśmy utwory, jakie chcieliśmy mieć na ślubie.
Wszystko wyszło wręcz idealnie. (Szczególnie potajemne kiwnięcie, że można zaczynać, bo Panna młoda wchodzi, ...na które sam nie wpadłem. :D )

Jeszcze raz bardzo dziękujemy! :)

Liliana
01-09-2022

Bardzo dziękuję za taką piękną opinię. Pozdrawiam Państwa serdecznie.

H
Hanna Krzywda
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kłodzko
Data dodania: 18-07-2022

Mój ślub był wyjątkowy, ponieważ Pani Liliana Iżyk nadała aurę magii swoim głosem ❤️
4 tygodnie przed ślubem zadzwoniłam do Pani Liliany, uzgodniłyśmy utwory, w tym 3 dodatkowe, które poprosiłam aby wykonać, Pani Liliana wykonała najpiękniej jak kiedykolwiek słyszałam.
Wraz z mężem płakałam że wzruszenia, a goście razem z nami. Oprócz oprawy muzycznej ślubu, zdecydowałam o recitalu dla gości przed 1 tańcem. Goście nie ochłonęli po ceremonii ślubu, a tu nadal emocje, wzruszenie i anielski głos Pani Liliany, oczywiście finałowy numer z Mam talent był największym prezentem dla gości, lecz Pani Liliana zdążyła nauczyć się ulubionego utwory mojego męża i to był największy dla nas prezent jaki mogliśmy otrzymać na ślubie. Gorąco polecam wybór Pani Liliany na oprawę muzyczną ślubu ale i na inne wydarzenia, ja na pewno skorzystam jeszcze raz. Oprócz profesjonalnego wykonania muzycznego, Pani Liliana sama kontaktowała się z obsługą ślubu aby dokładnie ustalić przebieg wykonania utworow i zapewnienia warunków do recitalu. Nie musiałam się o nic martwić, wszystko pięknie wyszło. Suknie Pani Liliany zrobiły wrażenie co w całości było piękne dla ucha i oczu.
Przed ślubem padał deszcz i nie było pewne czy ślub odbędzie się w ogrodzie, Pani Liliana czekała do końca i udało się, dziękuję za wsparcie i śpiew który do teraz wzrusza nas wszystkich i płyną łzy szczęścia, dziękujemy wraz z mężem za najpiękniejszy dzień w naszym życiu.
Pozdrawiam Hanna i Arkadiusz - Wrocław

Liliana
18-07-2022

Dziękuję za piękną recenzję. Pozdrawiam serdecznie i jestem niezwykle szczęśliwa , że mój występ wywołał tak pozytywne wrażenia

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krzeszów
Data dodania: 17-08-2021

Pani Liliana- utalentowana, przecudowna osoba. Wzruszyła swoim śpiewem wszystkich. Polecam z całego serca i zapewniam, że z tą Panią ślub stanie się jeszcze piękniejszy. Dziękuję jeszcze raz z całego serca - zaczarowała Pani ten dzień.

Liliana
17-08-2021

Dziękuje za takie cudowne słowa i pozytywną opinię. Bardzo mi miło , że mogłam Państwu towarzyszyć w najważniejszym dniu ❤️.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Rudna
Data dodania: 05-04-2018

Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Liliana
08-04-2019

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Liliana Iżyk - sopran
Imię i nazwisko: Liliana Iżyk
Adres: Bolków, Kamiennogórska 15, 59-420, woj. dolnośląskie
796-628...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9319
Zadzwoń
796-628...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bolków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie