Zobacz zdjęcia (12)
Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 1
Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 2 Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 3 Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 4 Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 5
Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film, Jedle - zdjęcie 6
1 / 12

Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film id:54809

od 3000 do 5000 zł / całość
Jedle, świętokrzyskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
534-299...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witajcie Kochani
Jesteśmy Sylwia i Piotr Lisowscy, małżeństwo, które fotografią zajmuje się od pięciu lat, w tym czasie wykonaliśmy mnóstwo realizacji zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Zdobyte doświadczenie i umiejętności doprowadziły do powstania naszej firmy Lisowscy - Studio. Fotografia ślubna to nasza pasja, uwielbiamy chwytać dla Was najcenniejsze chwile z pomocą naszych obiektywów.

Co wyróżnia nasz na tle innych fotografów ?
Zapewniamy Wam dwie usługi w jednym pakiecie, nie musicie szukać osobno fotografa i filmowca.
Zawsze pracujemy razem, zapewnia to możliwości fotografowania i filmowania Was i Waszej rodziny, bez utraty szansy na złapanie fantastycznego momentu. Ponadto. budując Waszą Ślubną historię oferujemy Wam zdjęcia i film z różnych miejsc i perspektyw, zachowując dynamikę, a to sprawia, że taki reportaż można oglądać raz za razem :)
Zdjęcia, które od nas otrzymacie, poddawane są najpierw kompleksowej selekcji, a następnie postprodukcji. Wszystkie zdjęcia jakie otrzymacie zostaną przez nas obrobione, nigdy nie oddajemy zdjęć do których nie przyłożymy ręki. Produkt jaki Wam dostarczymy będzie taki jaki sami chcielibyśmy otrzymać.

Zakres naszej pracy.
Dzień z Wami zaczynamy tradycyjnie od przygotowań Pana Młodego i Panny Młodej. Kolejnym etapem jest błogosławieństwo rodziców i przejazd do kościoła lub USC. Po pięknej ceremonii zaślubin jedziemy czym prędzej na miejsce Waszego przyjęcia weselnego, gdzie uwiecznimy dla Was całą imprezę, aż do końca oczepin.
Pracę kończymy maksymalnie o 1 w nocy.

Promocje i rabaty
Jeżeli zdecydujecie się na naszą usługę i podpiszecie z nami umowę, możemy wspólnie ustalić dla Was rabat np. na sesję ślubną lub pamiątkę w postaci fotoksiążki lub albumu, jesteśmy otwarci na rozmowy.

Gdzie można nas znaleźć?
Działamy na terenie Województwa Świętokrzyskiego, nie wykluczamy jednak przyjmowania zleceń z innych miejsc w Polsce.

Jakim sprzętem pracujemy?
Od zawsze pracujemy w systemie Canon, a od kiedy mamy taką możliwość, posługujemy się aparatami z serii R. Zazwyczaj fotografujemy jasnymi obiektywami stałoogniskowymi o przysłonach f1.4, w naszym plecaku zawsze znajdziecie 24, 35, 50 i 85mm a do tego wszystkiego dron. Posługujemy się również sześcioma lampami błyskowymi wyzwalanymi drogą radiową. Do tego wszystkiego dochodzi cała masa różnych urządzeń, które zapewniają nam komfort tzw. zaplecza (karty pamięci, baterie, akumulatorki, ładowarki, przedłużacze itp.)
Film natomiast kręcimy za pomocą ulubionego w branży Sony A7III, który zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dodatkowo posługujemy się gimbalem DJI Ronin, który świetnie redukuje wszystkie wstrząsy, kiedy operator kręci w ruchu.

Ubiór i Nasze zachowanie
Podczas całego Waszego dnia ślubnego ubrani jesteśmy elegancko, tak aby uszanować zarówno powagę instytucji, w których będziemy się znajdować, a także tak aby nie wyróżniać się wśród gości jakimś nietypowym strojem. Praktycznie zawsze ubrani jesteśmy na czarno, taki kolor zresztą lubimy najbardziej. Ubrania dobieramy tak, aby było nam w nich jak najwygodniej.
Fotograf to osoba tworząca archiwum ze zdjęć, a nie wodzirej. Takiej zasady się trzymamy, maksimum uwagi w tym szczególnym dniu należy się Wam, a my w niczym tego nie zakłócamy. Zawsze jesteśmy tam gdzie potrzeba i nigdy tam gdzie nie byłoby to dobrze odebrane :)

Sesje plenerowe
Oczywiście kochamy sesje plenerowe. Wykonaliśmy ogromną ilość sesji narzeczeńskich w różnych miejscach, nasze zdjęcia nie raz wzbudziły poruszenie, ale przede wszystkim, zawsze były wspaniałą pamiątką dla naszych par. Marzymy w końcu wybrać się na sesję w Tatry, ponieważ oboje kochamy góry i wspólne wyprawy. Z chęcią zrealizujemy dla Was wymarzoną sesję właśnie tam. Posiadamy również szereg pięknych miejsc bez konieczności dalekiego wyjazdu :)

Oferta Piotr Lisowski Lisowscy - Studio

Foto + Film z teledyskiem

od 3000 do 5000zł/ całość

Cena maksymalna obejmuje pracę dwójki fotografów od przygotowań (godziny południowe) do końca oczepin (max - 1 w nocy) + sesja ślubna plenerowa w inny ustalony dzień (w bliskiej okolicy)
W cenie fotografie ślubne przekazujemy w eleganckim opakowaniu z dedykowanym grawerem. Wewnątrz znajduje się nośnik danych wraz z odbitkami w ilości 100 sztuk, w wymiarach do wyboru 10×15 lub 15×21. Kolor i materiał oprawy opakowania do Waszego wyboru. Zrealizujemy dla Was również film z uroczystości oraz teledysk, który będzie kompilacją najlepszych momentów z Waszego ślubu, wesela i pleneru. Ujęcia z drona wliczone są w cenę usługi.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania w pewnym stopniu uzależniony jest od ilości i intensywności przyjętych zleceń. Staramy się oddawać zdjęcia jak najprędzej jest to możliwe. Minimalny czas oczekiwania to jeden miesiąc. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi Klientami i odpowiednio wcześniej informujemy o planowanej dacie oddania materiału.
Otrzymacie od nas również swoją galerię online. Będziecie mogli podzielić się swoimi zdjęciami z rodziną bez wychodzenia z łóżka ;)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że TAK.
W tym zawodzie są to podstawowe uprawnienia. Każde z nas uzyskało takie pozwolenie z osobna.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona. Wymagało to od nas zdania specjalnego egzaminu w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

"Idealne zdjęcie" według nas to wypadkowa dwóch składowych wektorów. Pierwszym z nich jest odpowiednia chwila, okazja z powodu której fotografujemy np. Wasz ślub. Drugim wektorem są natomiast emocje, które towarzyszą pięknym chwilom. Idealne zdjęcie powstanie właśnie wtedy. Mamy nadzieję, że będziecie na jego pierwszym planie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap jest ważny, aby stworzyć reportaż stanowiący spójną całość należy w pełni poświęcić się całości dnia ślubnego. Jeśli natomiast moglibyśmy wybrać, któryś etap to najwięcej emocji zawsze czujemy podczas fotografowania samego ślubu.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najbardziej oblegane miejsca w naszej okolicy to z pewnością: Góra Miedzianka, Zamek Królewski w Chęcinach, Jezioro Elżbiety, Góra Zborów, Zamek w Mosznej i podobne miejsca, najczęściej na łonie przyrody. My również lubimy takie klimaty. Z pewnością jeżeli nie będziecie mieć sami upatrzonego odpowiedniego miejsca, z chęcią Wam pomożemy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Oboje z wykształcenia jesteśmy inżynierami, u nas wszystko musi chodzić jak szwajcarski zegarek - dosłownie. Podczas reportażu dzielimy się pewnymi ustalonymi wcześniej obowiązkami. Wykonujemy naszą pracę nie wchodząc sobie wzajemnie w drogę, każde z nas doskonale wie co ma robić w danym dniu, tak aby Klienci mogli cieszyć się piękną pamiątką.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zabawa na weselu zawsze jest znakomita, fantastyczni ludzie i dobra muzyka to cała recepta :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Z chęcią porozmawiamy z Wami w języku angielskim :)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Dla Piotrka inspiracją jest z pewnością Kanadyjski fotograf i filmowiec Peter McKinnon, ten gość jest obłędnym geniuszem w swoim fachu :)
Sylwia natomiast uwielbia prace Brytyjskiego fotografa Lee Jeffries, który jest ikoną fotografii portretowej czarno-białej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, dajcie nam tylko znać czego potrzebujecie :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Największym wyzwaniem są ciemne kościoły, w których brak jest dużej ilości światła zastanego, ale spokojnie :) Matryce pełnoklatkowe w nowoczesnych aparatach pozwalają wykonywać dobre, ostre zdjęcia nawet w ciężkich warunkach. W kościele nigdy nie błyskamy lampami. Na salach weselnych posługujemy się lampami błyskowymi, ale konfiguracja również zależy od samej sali. Czasami lampę umieszczamy na sankach aparatu, a czasami zestaw lamp na statywach w rogach sali, zależy jaki efekt akurat chcemy uzyskać :)

Nasze pasje.

Poza fotografią pasjonują nas również wycieczki po górach, a najbardziej Tatrach, niekiedy potrafiliśmy jechać w góry, aż sześć razy do roku, aby móc nacieszyć się widokami :)

Ciekawostki na nasz temat.

Sylwia - inżynier środowiska, projektant, pracuje nad bardzo poważnymi projektami hydrotechnicznymi, to właśnie dlatego możecie polegać na niej jak na Zawiszy.
Piotr - inżynier automatyki i robotyki, koordynator działu obróbki skrawaniem i główny programista maszyn CNC w firmie zajmującej się produkcją maszyn pakujących.
Brzmi trochę poważnie, ale tak na prawdę jesteśmy zwyczajnie parą kochających się ludzi.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Oboje uwielbiamy serial "Dom z papieru" i "Wikingowie" ten z Ragnarem i Bjornem oczywiście :)
Sylwia lubi czytać Remigiusza Mroza i jego powieści o adwokat Chyłce.
Piotr obcuje z fantastyką: Wiedźmin, Malowany Człowiek, Władca Pierścieni, ale także od młodych lat czyta także autobiografie muzyków rockowych, takich jak Anthony Kiedis z RedHotChiliPeppers, czy James Hetfield z Metallica.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Piotr Lisowski Lisowscy - Studio (8)

Lisowscy - Studio - Wasz Ślub Naszymi Oczyma Foto+Film id:54809
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kielce
Data dodania: 01-04-2023

Pełen profesjonalizm, bezproblemowa współpraca i przede wszystkim piękne zdjęcia. Kadry, które wyszły z rąk Sylwii i Piotra wspaniale przedstawiają emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu i są cudowną pamiątką. Serdecznie polecam!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Kielce
Data dodania: 26-03-2023

Gorąco polecam współpracę z Sylwią i Piotrem. Pełen profesjonalizm, wysokiej klasy sprzęt i indywidualne podejście do klienta. Najlepszy Team do uwiecznienia niezapomnianych film :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2022
Kielce
Data dodania: 22-03-2023

Bardzo polecam, świetne zdjecia

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Kielce
Data dodania: 22-03-2023

Polecam każdej przyszłej młodej parze Lisowscy - Studio. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Mamy piękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu.

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Kielce
Data dodania: 12-03-2023

Profesjonalna i bezproblemowa współpraca. Polecam z całego serca!

A
Anna
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-06-2022
Kielce
Data dodania: 10-03-2023

Serdecznie polecam Panią Sylwię i Pana Piotra, pełen profesjonalizm a przy tym miła atmosfera. Zdjęcia są śliczne, prawdziwe i pełne emocji. Dużym plusem jest indywidualne podejście do klienta i terminowość.

E
EWA
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-08-2021
Kielce
Data dodania: 10-03-2023

Super współpraca, pełen profezjonalizm. Polecam każdemu kto chce miec przepiękną pamiątkę;)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Strawczyn
Data dodania: 10-03-2023

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia, o takich marzyliśmy. Gorąco polecamy Sylwię i Piotrka, zadbali o najdrobniejsze szczegóły, a cały reportaż wyszedł przepięknie. Bardzo dobry czas realizacji zlecenia i świetna obsługa w bardzo dobrej koleżeńskiej atmosferze. Dobra cena i rabat na sesję po ślubie.

Kontakt Piotr Lisowski Lisowscy - Studio

Nazwa firmy: Piotr Lisowski Lisowscy - Studio
NIP: 9591898841
Imię i nazwisko: Piotr Lisowski Piotr Lisowski
Adres: Jedle, ul. 36 Jedle, 26-070, woj. świętokrzyskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: 08:00 - 18:00 Nd: nieczynne
534-299...
liczba odwiedzin: 459
Zadzwoń
534-299...
Napisz

Popularne miasta w okolicy